Няма тръпка.
Момиче на 21г съм, зодия везни, а тоЙ и на 29г. зодия дева(ако ще помогне хаха) уча в друг град и се прибирам за 3дни всяка седмица. И преди съм имала връзка, по този
начин, но нещата бяхя различни. Сегашния ми приятел е
многа грижовен, мил, но прекалено чувствителен и някак
си се чувствам като мъжа във връзката. Винаги гледа да
не се караме, а ако се случи плаче и се извинява, дори да
не е виновен. Сега ако някой каже перфектния мъж
, попаднете на тякъв и ще вдигнете ръце. Иска всичко да е
перфектно и ако се случи да имаме малък спор (което се
случва на всички двойки)премисля всяка моя дума с дни
и се сърди, като малко дете, а не му отива на годините.
Според него ако ми покаже ревност, аз съм щяла да си
помисля, че ме задушава и за това нищо не показва. Ако
му кажа, че следващата седмица няма да се прибирам
Отговора е : Ами исках да те видя, но щом така си
преценила. Или ако излизам на дискотека с
приятелки, нито веднъж не е показал ревност, защото така
щял да ме отблъсне. Пълни глупости аз не искам
истерични сцени на ревност, но искам малко
емоция, тръпка, дори малко ревност НЕЩО, а не една
монотонна, еднообразна връзка, "уж" перфектна, но празна емоционално

Коментари

1.   Ами поговори с него, и аз ако съм и аз ще кажа същото. Вие сте непредвидими, той просто се притеснява.

2.   Тя връзката ви е пълна с емоции! Просто са едностранни - той за себе си, ти за себе си. :-)
Съжалявам, но това е маниер, нормално поведение за него. Както и да извъртиш разговора и да му го кажеш пак няма да те разбере. Ако те устройва такъв, оставайте заедно. Ако ли не (а ти знаеш че не), просто намери възможно най-лекия начин да му обявиш решението си.

3.   Здравей! Аз съм момче на 20г. (Зодия риби, ако ще помогне :Д). Така бях във връзка и се разделихме, защото бяхме нещо подобно като вас. Тук искам да задам въпроси!
Защо избягването на спорове е скучно и няма леко напрежение? Нима в ежедневието(университет, работа) няма достатъчно напрежение и през това време, което прекарваш с половинката ти трябва да се карате вместо да си изцеждате натрупалото се напрежение?
Това с плаченето и извиняването е тъпо да. Това да обмисляш постъпките и действията, обстойно и със седмици е тъпо да.
Според теб трябва ли да се ревнува? Според мен не. Когато искаш да излезеш с приятелки няма проблем, но когато искам и аз с мои приятели ще ме пуснеш. Познаваш ги, няма проблеми.
Важен въпрос!
Празна на емоции казваш, хммм добре, а изразяването на обич, близост и това да я гледаш как се усмихва и сте заедно поне 1 от тези 3 дни в които се виждате, не е ли емоция?
Това да си мислиш за нея, а не да и изневеряваш с други, не е ли емоция? Защо трябва при вас да има все негативни и енергийно-изтощаващи емоции за да поддържа “жива” връзката. Ако ще градиш нещо с един човек, това е типът връзка, с която искаш-не искаш, ще се примириш. Ако искаш нещо ала-бала (на твоите години) разбирам. Бъди сама забивай се с момчета и прочие, но точно такава връзка ще ти даде сигурност на теб и бъдещото ти бебенце :3!
Може би и аз съм сухар... но не мога да рискувам моята енергия и време да се дърпам с нея за дребни простотийки :3 Ако не да си търси “лошото” момче, което ще “убива” за нея и след поредната чалгия в Плаза си намира “леко” момиче, но кой съм аз да съдя! Аз все някак ще се оправя, все някоя ще ме хареса. Жените сте много странни създания but I guess after 1000 years they still will be surprising you :).
На края бих ти пожелал всичко най-хубаво, просто му кажи какво изпитваш и ако е разбран, като мен, ще те остави, колкото и да боли. ;)

5.   Съвет към жените:
Трябва да знаете ТОЧНО какво искате от един мъж.

Мъжете все още не сме телепати!
Р.

6.   Струва ми се, че просто не го обичаш.
Според мен, той е преминал на следващо ниво във връзката ви, иска сигурност и уют, а ти си още на ниво "преследване и лов".
Може отговорите на тея въпроси, да ти помогнат да разбереш, дали го обичаш:
Има ли сексуално привличане между вас? Пасвате ли си сексуално?
Чувстваш ли се желана и харесвана от него?
Какъв е всъщност проблема според теб - измарят те "драмите", които прави заради най-малкия спор или имаш нужда от друг вид "драми/тръпка"?
Представяш ли си го като баща на децата ви? Достатъчно отговорен ли е според теб? Как се справя с проблемите - паникьосва се, мобилизира се или се оставя по течението? Инициативен ли е?

7.   Намери си някой, който да ти бие шамари за най-малкото нещо и ще изтръпнеш на 100% ;)

8.   Така е, душичка. Жените нямате угодия. Ако е ревнивец и те пердаши се оплаквате, ако е добър - пак. И така докъм 32-33 годишна възраст, когато си купувате котка.

9.   Той се държи по-зряло от теб, но явно няма смисъл от това...

10.   Аз пък дадох на една жена точно това което описваш че искаш, а тя взе че избра това от което ти бягаш. :) Да не се окаже след време че искаш спокойствие, и че тръпката ти идва в повече? Защо не опиташ да го промениш, по точно казано да се находките взаимно. Имай предвид, че едни отношения винаги търпят метаморфоза. Това може да е просто етап, а може и да поискаш да отидеш при друг. :) Обикновено жените правите второто. :)

11.   В емоциите няма умереност. След като достатъчно хора се оплачат от ревността, то се случва точно това - ревността спира да се показва и демонстрира.

12.   Ако наистина споровете ви са дребни и той се хваща за някакви твои думи, това е дребнаво, стига да не си му наговорила някакви обиди и да си го засегнала. Специално в примера с дискотеката не виждам защо трябва да те ревнува. Това наистина ми се струва задушаващо. Пробва ли ти да внесеш някакво разнообразие във връзката ви (и не, не да правиш сцени на ревност и скандали, защото тогава наистина няма да ви е скучно само че в лошия смисъл. ) Имам предвид да отидете някъде на екскурзия, на кратка почивка, да му намекнеш, че би оценила някакъв макар и малък жест, чрез който да те накара да се почувстваш желана и обичана. Или му го кажи в прав текст. Но все пак имам някакво странно усещане, че не го обичаш и е по-добре да се разделите. Дано греша и нещата между вас се оправят!

13.   Постове като тия наистина за пореден път ми доказват че вие сте просто едни инкубатори, които не заслужават специално отношение.

Ако ме обича - що ме обича.
Ако не ме обича - що не ме обича.

Имал съм подобна връзка в която имах глупоста да кажа че я обичам - най голямата грешка. После се раздели с мене защото съм звучал като "прекалено добър" а искала да го раздавам "лошо момче".

Дано се осъзнае и те зареже. Барем поработи над себе си и подобри живота си.

14.   Намери си човек на твоите години. Най - добре нкой колега от университета. Не се занимавай с възрастни.

16.   Няма угодия, човека си е екстра мъж мечта направо, възпитан и чувствителен. Ако не ти трябва го давай насам. И си намери ревнивец да ти прави сценки и тръпки, щото тоя не го заслужаваш.

17.   Пази го и внимагай с него, защото като ти минат годинките и ревнеш като останалите пикли в този сайт " къде са истинските мъже " тогава ще се сетиш, какво си загубила.. говори с него за проблемите ви във връзката, щом е разбирателен и внимателен, ще стигнете до извод и решение.

M29