Привличане към негов приятел
Здравейте, не съм вярвала, че може да ми се случи, но изпитвам голямо привличане към приятел на мъжа ми. Пълна лудост. В събота се събираме вкъщи и той идва, познайте, гримирам се и се оправих за него, бях щастлива, че ще дойде. Най-странното е, че не си въобразявам, че и той ме харесва. Личи си в поведението му, дразни се на моя мъж, един път си тръгна ей така от раз, метна му едно приятелско рамо и му каза "добър приятел си ми ти ей... " само защото заговорихме за нас с мъжа ми и за детенцето което планираме той си тръгна. Само аз подозирам за какво си тръгна, мъжа ми се зачудих какво му стана. Говорил на познати за мен. Един приятел на мъжа ми ми каза пред мен и мъжа ми, нищо скрито че той говорил за мен как съм го била контрирала, един път ми каза техен познат : еее само ти може да го накараш, теб винаги слуша. Как да спра това привличане? Направо полудявам като го видя, а като знам че е забранено ми е още по-сладко. Не съм му никога изневерявала, знам че ще се въздържа, нооо направи ли нещо другияяя ще ми е доста трудно да се въздържа. Има специално отношение към мен, дори съм му казвала веднъж "а бе внимавай какви ги дрънкаш да не заревнува мъжа ми", неговия отговор беше "никога". Тогава защо се държи толкова близко с мен? Погледа му е... Направо ме подлудява.... като ме погледне си личи. Имала съм опит с мъжете и знам, че трябва да преборя това, че не е правилно, но пийне ли пак при повод и събиране ме е страх, че няма да се въздържим и двамата. И да... знам че нещо мн сериозно ми липсва в брака и това е секс, затова може би обръщам внимание на друг мъж. Моя мъж е добър, а другия е добър, но се прави излишно на лошото момче и това ми харесва, възбужда... Дано не ме помислите за луда... Но ме възбужда мисълта да го правя с него. Не мисля, че това ме прави курва, а нормален човек. Просто не съм ангелче, както всички се изкарвате. Въпросът. Как да спра това? Не мога да спра да го виждам, защото е приятел на мъжа ми. Или ако се случи само веднъж може би ще ни мине мерака и на двамата...

Коментари

1.   Гледай да не надуеш корема от това лошо момче(плейбой)за да не влезнеш после в клуба на 'самотните майки'и да ревеш утре в сайта по други причини - само давам съвет
Не бъдете глупави и наивни защото някой грешки са непоправими.
Р.

2.   "Не мисля, че това ме прави курва, а нормален човек. Просто не съм ангелче, както всички се изкарвате. "

Аз лично откакто навърших 25, спрях да вярвам в дядо Мраз, Великденският заек, и че жените са ангелчета... Така е, малко съм бавен, или по-скоро трудно избих идеализмът от себе си... Моето наблюдение е точно обратното - масово жените се оплакват и те гледат накриво като им обясниш че знаеш какви са, и че не са ангелчета за които се изкарват... Така че да, нормална... жена си...

На въпросът ти... естествено ти не можеш да оправиш ситуацията. Работа на мъжът ти е да се досети (че както не си курва, така трябва да е нащрек за тия неща) и да те сложи на мястото и дистанцира от тоя приятел. За съжаление живеем в метросексуална култура, в която на мъжете им се обясняват грешни неща какво е да си мъж, и какво е да си жена, и как нямало разлика между двете. Така че модерните "връзки" са тотална каша и ако той имаше акъла на първо място, надали щеше изобщо да се забърква в сериозна връзка, още повече мисли за деца... За съжаление той не е минал периода с Великденският заек, и ако разбере че докато си говорите за деца, ти си мислиш как обяздваш най-добрия му приятел... един съвет - няма да го понесе лесно.

Това е проблемът на днешните жени. Толкова усилия влагат да заблудят мъжете какви са всъщност... В повечето случаи, се опитват да заблудят и самите себе си разбира се. И когато тоя мъж разбере каква наистина е женската природа (а то рано или късно просто лъсва), у него се появява толкова агресия, че никак не са странни тези убийства и насилие особено напоследък. Ма колкото искате ги блъскайте тия пръстчета надолу, колкото искате подценявайте театрално мъжете които наистина ви познават и ви го казват, само по-зле правите ситуацията за себе си... Не работи, нито за тия изпили червения хап, защото още един съвет - ние ЗНАЕМ, нито за тия на синия хап защото те понякога са вложили целият си живот в една жена. И когато тя им предадете доверието (което е разбира се необосновано, но все пак те са го дали), ама страх от нищо не може да ги спре да си излеят агресията върху вас. Дори от затвор, какво остава от феминистки статийки... Така че умната...

3.   Какво искат жените?
Отговор:Всичко сега на всяка цена - и те незнаят какво искат...
Р.

4.   Свирката и анала не се брояло за изневяра... или поне така казват такива като теб "приятелолюбки" ;)

5.   Кажи на мъжа си бе, джанъм. Или не искаш да си запазиш брака? Кажи му "тоя твоя приятел ми мята погледи". Изкарай се жертва на ситуацията, жените поне това го можете. Въпросът е да решиш дали искаш да запазиш брака си. Нищо не каза и за приятеля му - дали той е обвързан и тн. И за секса с мъжа ти не каза - как така ти липсва? Въобще не правите секс ли какво?

6.   Ма изшлякай се с него ве, кво толкова? Просто не казвай на мъжа си и бъдещ баща на детето ти, че си курва.

7.   На колко си години? Кажи на мъжа си, че искаш да се чукаш с другия и готово. Те че ще се скарат е ясно, въпросът е с кого искаш да си накрая? Мъжа ти не ти ли го слага достатъчно добре?

8.   Да погасяваш страстта със секс е да гасиш огън със слама. Недей по-добре да изневеряваш на мъжа си, гадно е! Ако не се чувстваш щастлива с мъжа си го напусни и пробвай с другия, но не се забърквай в триъгълници, помисли за чувствата на другите, не е хубаво човек да си играе с тях. Ако мислиш, че не можеш да напуснеш мъжа си, ограничи всякакви контакти с другия, спри да го виждаш, за да си го избиеш от главата. Такива неща не остават без последици да знаеш, да не плачеш после!

9.   Изчукай го да ви мине мерака и забравете за случая.

10.   Тва не харесвам на вас, че сте отворени курви и грам не ви дреме за мъжете и жените ви! Отвратителни сте от всеки ъгъл на окото! Ако съм аз, ще ви натроша и двамата и се оправяйте в болниците сами!

М22

12.   Еми... Съжалявам мъжа ти.

На запад има перфектното описание за типa жена която си: Slut или по скоро thot(That Hoe Over There).

13.   Ако нещо куца със мъжа ти, говори с него и стигнете до решение.. разбирасе, ако все още го обичаш и имаш желание да оправиш нещата, защото постави се на негово място, ако е човек който се грижи за теб и те мисли във всеки един момент е малко кофти да му го причиниш, защото днешно време е малко трудно да намериш подобен човек, понеже всеки втори е с твоя акъл! Не бъди първобитна, всеки може да се изкуши, но не всеки има акъл в глава да си обясни нещата така, че да ги проумее и да постъпи правилно и за двамата (с мъжа ти)!

Първо бъди човек, после достойна жена.. а не курва търсеща погледи и мислеща кой да изкърти.