Разминаване
Съвсем неочаквано ми дойде музата и тръгнах да спортувам. Интензивно, до пълно изтощение, до болка дори. Нека го наречем компенсация на разни други липси... От несъществуващ, спортът стана едва ли не животоспасяващ за мен!
И го срещнах там без изобщо да съм го търсила.
Харесах го визуално още в секундата, в която погледите ни се срещнаха. Неговият беше прям, открит, а моят - заинтригуван, смутен и т. н. Беше точно мой тип визуално - сякаш мечтите ми се материализираха пред мен, а бях зърнала единствено и само лицето му, защото беше там не за да прави мускули, а ни посрещаше нас, лудите за връзване спортуващи, на рецепцията.
По случайност, той оформи административните подробности около мен - знам, че е било учтивост и добронамереност поради професионални задължения... , но доброто ми впечатление за него се затвърди - някак потънах в тези топли очи и толкова.
Търсех го с очи като пристигах и пак същото като си тръгвах.
Не беше глупав, явно ме усети и започва да изчезва при появата ми, гадно ми беше...
Поздравите ни бяха сковани някак, дръпнати, смешно неумели, след което глупашки свеждахме очи...
По-голяма съм от него, то е ясно... Не ми пречи...
Харесах всяка секунда от контактите си с него и просто си казах, че той няма интерес към мен и толкова.
И онзи ден като излизах от тренировка и слизах по стълбите, с периферното си зрение го видях седнал на дивана точно пред проклетата стълба, говореше с някого... Усетих как ме изгледа докато подтичвах надолу, твърдо забила поглед в обувките си от притеснение...
Излизайки от съблекалнята минути след това, исках земята да се затвори и да изчезна, защото се наложи пак да мина покрай него, обръщайки му гръб и отдалечавайки се, седеше съвсем сам там и усещах погледа му върху себе си докато не напуснах клуба с неприкрито облекчение...
И от този ден насам не знам как да се държа с него? !
Искам го с всяка фибра на тялото си; много отдавна не бях харесвала мъж така, а умирам от свян и страх да не би случайно да срещна погледа му и... буквално да умра на място от непреодолим копнеж... А съм на такива години вече, че чак ме е срам да си ги призная...
Как да се държа, кажете? !

Коментари

1.   Разбрах, че сте по-възрастна от начина ви на писане.
Не искам да съм груб, но надали си пада по вас

2.   Смени клуба. Другото са глупости. Може просто да те гледа не защото те харесва, а защото да речем си по-възрастна от останалите посетители, просто от любопитство. Не се вкарвай във филми. Ако той действително те харсва, ще предприеме нещо, но явно не е така. Едностранното харесване е нещо ужасно и мъчително. Не си го причинявай.

3.   Отиваш и в прав текст: "Вечеря, разговор, секс? "

4.   Изградила сте цял роман в главата си, без нищо да се е случило. Реално между вас е твърде малко вероятно да има нещо друго освен мимолетна физическа връзка, а вие вече потъвате в очите му, в интелекта. Искате приказка, а ще получите чукане. Не, че чукането е лошо, но когато имате очакване за нещо повече е най-вероятно да се окажете наранена. Влюбила сте се, като ученичка, в образ-измислица. Ако мислите, че ще можете да се задоволите само с кратка сексуална авантюра, няма нищо по-лесно от това да го съблазните. Но трябва абсолютно честно да си кажете, че не искате нищо повече.

Дядо Торбалан

5.   Временно увлечение. Нито го познаваш, нито нищо, а вече го искала с всяка фибра на тялото си. Доста повърхностно, плитко и глупаво.

Мъж нямаш ли си? Приятел?

Тъй като си жена, ако го заговориш за нещо, вероятно ще можеш да разбереш как се казва, да го добавиш във фейсбук, да початите малко и да се разберете за секс, но нищо повече. Ако само секс ти е целта - давай.

7.   Не съм съгласна с предните мнения. Възрастта няма значение, има хора, които харесваме от първата секунда - не знам привличане ли е, любов от пръв поглед ли е, сродни души ли... Както и да го наречете, все тая, чувството е подобно при всички ни. Нито е плитко, нито са глупости.
Авторке, просто поговори с него (за Бога!). Хора не яде предполагам, така като го описваш е срамежлив като теб самата, а и в най-лошия случай ще имате кофти и неловки 3 минути и после - по живо, по здраво, сменяш клуба и край на историята. По-вероятният вариант е да си поговорите като нормални хора и да размените контакти. Оттам нататък каквото е писано.

8.   От авторката

Торбалане, доживях и в моя тема да пропишеш!
И понеже сега си ми паднал, нека си го кажа без да увъртам - от всичките ти коментари, прочетени с сайта, стигнах до извода, че си невероятно точен пич, поне за мен! Винаги си в абсолютната десятка с мненията си, нестандартен, убедителен в тезите си, неповторимо ироничен и дори прочувствено разплаквателен... на моменти, докосваш там разни тънки струни без изобщо да си го искал...
Колко пъти съм искала да споделя мнение по разни злободневни теми и прочитайки твои коментари в тях, просто се отказвам.... Написал си го вместо мен....
Та така...
Мислиш ли, че ако имаше подобни на теб мъже в обкръжението ми, щях да залитам по разни там... рецепционисти? !
Абе, дори и да имаше истински като теб мъжкари около мен, те просто биха ме подминали като малка гара...
Защо ли? !
Нямам необходимото самочувствие, за да ме харесат...

Досега с мъж не ми е било хубаво, защото тези, които искам никога не пожелават мен...
Оттам и измъчените връзки и още по-измъчения секс...
Къде ти мъж да ме запали с поглед, да ме грабне с държание, поведение.... и т. н.

Чак сега отпуснах душата и си позволих, съвсем неподправено и първо-сигнално, да харесам мъж чисто визуално, ... , аз дето все много умувам, кърша ръце и се назлъндисвам... Май ми се прииска да съм себе си, ей-така, както никога досега, мъж да поискам, да го покажа по-най левашкия начин и после да избягам, надявайки се и аз като кокошката, че не бягам много бързо... Защото умирам от желание да ме настигне и да ме награби, то е ясно! Веднъж и мен да ме награби мъж, желан мъж... ще е толкова различно от всичко, което ми се е случвало досега...
Какво да ти кажа...
Яко съм подгонила 40така, той определено е надхвърлил 30те, но ако само разбере каква трепетлика бих била в ръцете му, направо ще се уплаши...

Щото не съм някоя коравосърдечна лелка, умряла за чукане... колкото и да изглежда точно така... без обаче да е...
Знам, че думите ти пак са в десятката...
Но пусто не мога само секс... не искам само секс...
Затова одеве като влязох в клуба и не видях никого на рецепцията, си казах, че душичката ми ще може да си отдъхне на спокойствие... но не би!
Знаеш ли къде ми се появи най-неочаквано, правейки се на разсеян? ! В басейна, точно по време на тренировката ми се завъртя... , повреда някаква имало, мдаааа...
Добре, че съм свикнала с подобни изненадки и не се изненадах! Горещо си го представих с мен във водата, но дотам!
Знам, знам каква излагация съм...
Какво съм виновна, че мъж досега не ме е побърквал и ми се иска та две не виждам? !
Само дето ми се иска всичко онова дето води до хубавия секс... ти поне знаеш за какво говоря, врял и кипял си, всичко ти е ясно!

Но си слагам там някакви спирачки, че май няма да го бъде... Цял живот в илюзии, аман!

Исках да ти благодаря, че благоволи да ми обърнеш внимание! Трогната съм от което!
Бъди здрав, жив и здрав! Щото явно си здраво стъпил на земята, че и щастлив при това... Завиждам ѝ та се късам, късметлийка такава!

Няма да сменям клуба... ще се преборя със слабостта си, няма как!

До 7

Благодаря, че ме окуражи...
Ще те послушам и ако нещо стане, ще пиша пак тук!
Поздрави!

9.   Торбалане, умъгли се... Колко жалко!

До 7

Здравей,

Иска ми се да ти разкажа какво се случи... пък после ако желаеш, прокоментирай отново моите неволи - бих се радвала да те чета пак!

Няма нужда от размяна на лични контакти - той ми издаде картата за клуба и въведе в компютъра всичките ми данни : име, фамилия, адрес, телефони...
Само дето по-логично би било да ми ги поиска лично, нали? ! Защото ако аз бях на неговото място, не бих си позволила да го притеснявам и да се обаждам на своя глава...
Разговаряли сме с него още в началото няколко пъти, по различни въпроси, но нищо лично...
Затова и реших, че просто ще се приключи с едностранното харесване и толкова!

Но ето, че съм смутена от противоречивите му сигнали и затова даже писах тук... Панира се като ме види, очевадно е, избягва ме, но същевременно тайничко ме разглежда и все се върти около проклетия басейн, когато и аз съм там, а няма никаква работа там по принцип? !

Преди няколко дни се случи следното :
Имах две тренировки една след друга в басейна с 15 мин. интервал между двете.
Както обикновено, в клуба се влиза като в хан, нямаше го на рецепцията, но аз вече го приемам съвсем лично и съм си набила в главата, че го няма, за да не се засечем като влизам...
Започвам си аз тренировката и той се появява уж пак да гледа къде е пустата повреда!?
Въртя се, въртя се, какво направи не знам, но на мен чисто и просто взе да ми писва!
И затова веднага след края на 1та тренировка се изстрелях навън и влязох директно в сауната...
И какво видях? !
Как той се появява и с бавна крачка обикаля между басейна, сауната и хамама, разглеждайки всеки ъгъл? !
Видях го ненадейно от тъмницата в сауната, втрещих се..
Той така и не разбра, че съм била там и излезе, пресичайки женската съблекалня без да му трепне окото...

Какво си казах ли? !
Не се изкефих, че така се мота и явно търсеше да зърне някого... , а го напсувах наум "Да ти е*а майката! "

Защото след това пак никакъв го няма, когато можем да се засечем...

Кажи, кому е нужно подобно криене, мотаене и тайно зяпане? !
Мина ми и тръпка и всичко...

Лек ден ти желая!
авторката

10.   Такааа…
Нека споделя какво се случи, интересува ви, нали? !

Лашкам се от едната крайност в другата...
Харесвам го без да го познавам... за 1ви път ми се случва...
Миналия месец спрях да ходя на басейна просто... Нямах сили да се крия, притеснявам и т. н.
Зачестих със силовите тренировки обаче и ми се върнаха и усмивката, и тонуса!
Като наближиха коледните празници, в клуба организираха специални, удължени курсове в луд, коледен ритъм – джингъл бел в електро стил докато се потим на ергометъра примерно, забавно!
Само дето точно ден преди Коледа, моята непреодолима слабост изчезна... (в отпуска бил)... и така и не можа да ме види как се потя с усмивка, спортувайки, накривила дядо мразовската шапка...
Признавам, че ми беше гадно да го няма...
Дни преди да изчезне обаче... се случи така, че се засякохме почти очи в очи и нарочно го пренебрегнах, изобщо не го погледнах... направих се и аз на разсеяна, точно както ме работеше и той... преди...
Видях, че се изненада от това и му стана гадно...
Казах си... не ме харесва, не ме иска, стига съм се излагала, стига съм го гледала с изплезен език като в комиксите на Текс Айвъри, резил голям!
И някак си пресилено го избягвах, демонстративно... казвайки си, че е очевадно колко нарочно го правя...

Едно младо момче ми е треньор, лъчезарно, свежо, високо, засмяно, абсолютен професионалст... само дето след месец заминава за Австралия и ще е дотам понеже остава там... , но съм на всичките му курсове докато все още е тук!
Тео се казва... Големи мускули правя с него, без майтап! :-))

Та... тичам днес след работа за поредните два курса на Тео в клуба, устремена, доволна, ... , знам, че ще си тръгна два часа и половина по-късно с усмивка и сладка умора във всяко едно мускулче на тялото ми, но...
Виждам Тео на рецепцията и с широка усмивка го поздравявам следколедно... , той ми отвръща любезно и секунди след това се появява МОЯ човек... буквално се изстрелва от стаята, където все се крие от мен... , застава пред мен почти... очаквайки и него да поздравя? !
WTF??
Развали ми момента с Тео и без да го погледна нито да го поздравя изтърчах към съблекалнята... но всичко ми се обърна... дотолкова се разтреперих от необуздани чувства, че... си затворих шкафчето с катинар, а ключа остана... вътре...!

И ето ме пак на рецепцията, след края на тренировките ми, по бански, мокра, уморена, притеснена и бясна, че опирам до него, МОЯ човек, без да го искам... не и точно в този момент...

Тръгваме към съблекалнята, плещейки ненужни неща...
С големите клещи направи катинара ми на сол и като спънат кон му благодарих, егати каръка дето съм!
Умрях си от срам, но той така и не направи опит да ме разгледа... мокра и по бански... И като си тръгвах, пак се беше скрил и го нямаше на рецепцията...

Изтървах златна възможност да го поздравя за Коледа и да го заговоря, буквално ми се буташе в ръцете одеве и ще се изям с парцалите от яд, че пак избягах... още по-левашки и от 1я път, в който му показах, че го харесвам...

Мислех, че ми е минала тръпката, но хич не е...
Само да ми обърне внимание и... губя ума и дума...
Резил голям... И после катинари, циркове, смут голям..

Не знам какво има да става...

От баницата с късмети ми се падна... любов! :-))
Блажени са вярващите, ... , нали? ! :-))

Ще пиша пак, защото не може да няма продължение! ...

А вие, ако желаете, споделете какви мисли ви навява налудничавата ми... одисея с харесвания мъж? !

авторката

11.   Мина ми среднощния яд и сега на спокойна (и трезва :-) глава, разсъждавам малко по-различно! ...
Народа го е казал безпределно ясно :
"Каквото САМ си направиш, никой друг не може да ти го направи! "...
И друго е казал...
"Насила хубост не става! "
НАЛИ??

И още нещо...
Когато му се навирах в полезрението, бягаше и се криеше... , а след като реших да го игнорирам (пряко сили... ), взе, че ми се показа пред очите и дано сега ме погне той... Дано, ама надали...
А уж "Бягаш ли, те гонят, а гониш ли, ти бягат! "!?

Не мога да върна времето назад и да поправя грешките си... , надявам се да спрем дотук с левашките изпълнения и да се засечем и осъществим нормален, човешки контакт! ...

Какво е вашето мнение по въпроса, мъже и жени, които четете излиянията ми и сте преки свидетели на пустия ми карък с мъжете? !
Давайте, помагайте!

А докато очаквам да пишете, ви пожелавам три неща - любов, любов и пак любов!
Казва ви го човек, имащ всичко останало... и знаещ, че точно любовта е солта на живота и без нея всичко се обезсмисля!

авторката

12.   Леле, ако прочете безкрайните ти глупости, срам дори за 13 годишна, направо ще напусне работа!

13.   Все още не са публикували единствения коментар по темата ми, но имам нужда да споделя терзанията си с вас и ето ме пак тук!

Казват, че мъжете предлагат, а жените разполагат...
Не и при мен обаче...
Не съм била с много мъже през живота си (по-малко са от пръстите на едната ми ръка…), но тези, които исках... така и не ми предложиха...!
И в крайна сметка бях с мъже, които искаха мен, но това далеч не е същото...
Затова и повече не ща секс без споделена тръпка; затова и си умирам на мъка, че сценарият отново се повтаря... и желанието ми пак е убито в зародиш…
Докога? !

Иска ми се и на мен веднъж в този мой скапан живот да бъда с мъж, но да ми е по сърце...
Веднъж само да ми се случи...
Толкова ли много искам, по дяволите? !

Замислих се над последните събития...
Счупеният катинар е точната метафора за бъдещето ми с мъжа от рецепцията...
Надявах се до един момент... сега вече е късно и счупеното, още повече разбития катинар, е точно като сърцето ми... разбито...! И няма лепило, което да го възстанови такова, каквото е било! ...

Да, но утре е 31/12...
И реших да си кажа Нова Година - нов късмет! Нали така? !
Обидно ми е вече да се оплаквам, надявам и химери да гоня на моите години...
Тръгнах на фитнеса не за да се откажа при първата трудност, а за тонус, отслабване и стягане!
Постигнах всичко това за отрицателно кратко време с много хъс и постоянство! Даже и нова среда от мотивирани и борбени хора си намерих!
Поставила съм си там някакви срокове... , гоня определени задачи и оставам на ринга! :-)
Нямала съм любов с мъж, жалко, но ще си гоня останалите задачи и няма да се спра докато не достигна очаквания резултат!
Мисля, че най-разумното ми решение досега е да вдигна гордо глава и да продължа напред! Още от днес!
Катинар не се лепи...
Зафичих го на майната си... , с него и унижението си и напразните надежди и дотам!

Това е!
Чувствам се по-добре след като го формулирах пред вас!
Пожелайте ми късмет занапред, че наистина имам крещяща нужда от такъв!

авторката

14.   За много години! Живи и здрави!

На 1/01 стана нещо много интересно!
Информатиката ми дойде на помощ и буквално ме измъкна от калта!
Отивам на тренировка както никога почти в 8ч. вечерта... , разговарям с две момичета за смущаващото забиване на сървъра на клуба... , лишаващо ни от възможността да се запишем на тренировки по желание посредством Интернет!
Една от дамите ме посъветва да се запиша директно и на живо на рецепцията... , а аз само това чаках, естествено! :-))
Запътихме се двете с нея към заветното място, празно, нищо ново под слънцето! :-))
И в един глас подвикваме : "Ало, рецепцията? ! Има ли някой? ! "
Той изскочи като тапа, притеснен, но ние го чакахме с широки усмивки и аз му подхвърлих "Рецепциониста, много се криеш! Имаме нужда от теб, че сървъра нещо ни е зарязал, и той като теб, ще помагаш ли? ! "
Говоря му с усмивка, гледам го в очите и той геройски понесе погледа ми с усмивка и ми отвърна "Вие се мъчите със сървъра, а питате ли ни нас, че главите ни пушат? ! "
"Хайде стига оправдания, записвай ни там, че тренировката не чака... ", засмяно продължавам аз;
Той записа дамата до мен, тя си тръгна;
Моят човек знаеше името ми, колко странно :-)), записа и мен, после се бъзикнахме още малко и преди да си тръгна, през смях му подхвърлих "Кураж със сървъра... и стига си се крил, аз мъже не ям! "
Той се смути, пожела ми приятна вечер и така!

Защо го направих ли? !
Защото ми призляваше от създалата се ситуация...
Просто нямам нерви за подобна криеница...

След тренировката, го видях на рецепцията, кимнахме си и толкова.
А на следващия ден, съвсем сериозно ви казвам, го видях не само да ме поздравява от рецепцията, а го мярнах отново и до басейна, където си спортувах!
Само дето всичко минава и заминава и вече не ми е нито трепетно, нито пък ми е гадно да го знам наблизо и да усещам как гледа точно мен... без да предприеме каквото и да било...
Май ми е само... тъжно и смешно едновременно!
На това му се вика... левашки изтърван влак, НАЛИ?? , но няма да гоня... искам да ме гонят...
Знам обаче, че ще си останем с любезно разменените поздрави и толкова!

Поне вече няма нито напрежение, нито притеснение!

Мисля, че повече наистина няма какво да се добави!

Късмет ви пожелавам и щастлива 2019 година!

авторката

P. S. Ако изобщо доживея някакво развитие по темата, ще пиша, естествено! Би било наистина невероятно! Нали? ! :-))

Щях да забравя...

До 12

Чувствам се точно като хлапачка, да...
Сега ми се случи и го изживявам толкова осезателно, че чак корем ме свива от вълнение...
А най-първото ми влюбване беше доста след 13...
На кой когато го сполети...

Нито той ще си напусне работата, нито аз ще си тръгна...
Не е първият, който ме е пренебрегнал;
дано обаче е последният, че умирам за любов...

Нищо никога ви живота ми не става лесно.

Но не ти прави чест да омаловажаваш трепета ми...

15.   Трябва да споделя...
Любимият ми треньор Тео от фитнеса ни събра на прощално парти в клуба преди няколко часа - лети за Австралия идната сряда...
И без това ми беше гадно като отидох, мразя изпращания и раздели, но ми стана още по-отвратително, когато рецепциониста се озова до мен и... дали ще познаете темата, която повдигна? !
Къщата, жената, 9 месечното им бебе, взе да показва снимки от телефона си... буквално ми идеше да се издрайфам върху пиците, поръчани от Тео... "Хубавата" (за мен :) новина обаче не закъсня :)
Май ще го съкращават и не му остава много време като мениджър в клуба... щото май не бил рецепционист, голям праз!
Преместих се до Тео и не мръднах до края на вечерта...
Към края, "рецепциониста" подметна, че щом така ми върви приказката с Тео, направо да съм го поканела у нас да си побъбрим насаме? ! WTF? !
Необходимо ми беше да изтрезнея от увлечението си.... жалко, че стана по възможно най-гадния начин....
Преди малко се прибрах с буца в гърлото след като на всеослушание казах на Тео, че е страхотен; никога да не се разделя с чаровната си усмивка; да си остане все същия раздаващ се на макс професионалист, пожелах му успех, ... , а уж не си падам по 24 годишни? ! :)
Той се изчерви, благодари ми и си замина...
Егати каръка дето съм...
Ако другия все пак остане в клуба, все ще ми е тая...
Няма и грам влечение към него вече...
Дори не се налага да сменям клуба...

Това беше и жалката развръзка на безнадеждните ми трепети!
авторката

16.   Извивявай авторке, но ти си емоционално истерична жена, с развинтена фантазия. По-добре си води дневник, отколкото тук да си водиш монолозите на ненатакованата вагина. Горкия човек, ако прочете твоите писаници, направо ще напусне работа, честно.

17.   От всичко написано ми става ясно, че ходиш в Пулс. Не знам кой си си заплюла, но не е зле да спреш да началстваш. Явно не те харесва.

18.   Да ти кажа и аз бих се смутила от нещата, които си казала на рецепцията. Звучиш като пенсионерка. После не се чуди защо не ти връзват. Пасваш си с някой консервативен мъж като теб, нямаш социални умения и сякаш си от времето на социализма. Ж 29.

19.   Здравейте,

Когато писах онази нощ, след партито, бях толкова афектирана от последните събития, че прочитайки се днес, (на трезва и мирна глава:-), си дадох сметка за грешното впечатление, което със сигурност съм оставила у вас! ...

Какво се случи всъщност? !

Много се чудих дали да отида на изпращането на Тео...
Предусещах, че ще си кажа всичко и ще се изложа, но желанието ми да го видя за последно надделя, грабнах се и отидох, но нито се бях барнала, нито нищо.. (бях си спортно облечена като за тренировка едва ли не :-), само онази проклета буца в гърлото, която се появява винаги, когато най-малко трябва...!

Отивам аз, стоя леко настрана, защото той беше с останалите треньори и се смееха нещо; приближихме се всички към масата и тогава рецепциониста се залепи за мен и взе да ме затрупва с информация относно семейното си щастие... даже за малко да привика жена си с бебето на партито, съвсем ясно да ми стане, че е зает и толкова... що за наглост? !
Беше отвратително да усещам как ме изпива с очи, дебнейки реакцията ми докато ми показваше снимки на семейната идилия... Почувствах се като последната мухла, пренебрегната за пореден път, стиснах зъби и гледайки Тео, който скучаеше насреща, защото всички наоколо просто набиваха и толкова, се запитах "Какво би те изкефило на макс, точно сега, в този момент и би те извадило от емоционалната ти дупка? ! " И сама си отговорих "Да си полафя и да пия с Тео... "! Речено, сторено!
Дигнах се и без да се обърна, тръгнах към Тео, седнах до него и чак тогава извадих от чантата си бутилката изстудено Прошеко, която му носех, дадох му я, целунах го и по двете бузи:-) и му пожелах всичко най-хубаво по австралийските земи! Видях колко изненадан остана от жеста ми, никой нищо не му беше донесъл... , засмя се, благодари и ми каза "Знаеш ли, аз не пия алкохол, но я сядай тук до мен, да я отворим и да я изпием! " И наистина я изпихме само двамата, наздравица след наздравица :-) и се разговорихме...

Аз всъщност не го познавах дотогава, ходех на неговите тренировки, защото безспорно беше най-добрия, много техничен, добренамерен, абсолютен професионалист... , а не беше никак нацепен, нормално, спортно и скромно момче, онази вечер беше просто с дънки и тениска, какво друго? ! Не знаех колко е срамежлив обаче... Мислех си, че има опашка от хлътнали по него мадами, нормално, нали? ! Да ама не! Оказа се, че и приятелка си няма и като абсолютен авантюрист, заминава сам!
"Много ме е яд, че заминаваш! , му казах;
"От 18 годишен блъскам тук, прииска ми се да попътувам малко... ", ми отговори;
"Наистина жалко, че ни оставяш... На много хора ще липсваш, да знаеш... ", продължавам аз;
"Не отивам в Австралия, за да остана там... Имам съученик, устроен там, но ще се оправям сам, предплатил съм само 2 преспивания на хотел в Сидни, после... не знам! ... Знам обаче, че ще се прибера обратно тук... Нека се възползвам още малко от младостта и свободата си, сега ми е времето! ", ми каза;
Тогава разбрах каква перла имам насреща... , земен, разбран, всичко, което харесвам... , но нито за миг не съм си помисляла каквото и да било? !
Един ден ако имам дъщеря, бих искала да ми доведе такова момче за зет... с едни дънки и тениска, но здраво стъпил на земята, знаещ какво иска от живота и борещ се за него!
Даде ми Фейсбука си без да му го искам, а аз не посмях да му призная, че просто нямам такъв... недолюбвам подобни клюкарници...
И когато рецепциониста се изцепи с предложението да съм поканела Тео в къщи? !? , просто онемях... от възмущение и обида, да, обида!
Така го изгледах, че ако можеше да се убива с поглед, той определено щеше да е труп...
Тръпката ми към него умря в момента, в който си позволи да ми покаже снимка на неговите хора и не спря да ми надува главата с тях докато не се махнах, отвратена...
Като си тръгвахме от партито, бяхме останали точно 5 човека между които и той, но сам си е виновен... ; на мен ми беше все тая дали е там... с последното си подмятане буквално се срути в моите очи... и дотам!

Тогава си взех довиждане с Тео и го изчервих с приказките си - исках да му го кажа, да си го знае и да си го помни, да не се променя, защото не вярвам, че изобщо ще го видя пак!

И като го видях в какво готино, макар и прашасало :-)Ауди се мята, се подсмихнах и си казах "Е, никой не е перфектен! ", защото и в потрошен Опел да беше, пак щеше да запази абсолютните ми симпатии! :-)

Та дотам с тръпките ми от фитнеса...
Животът продължава, но мисля, че никога повече няма да си позволя да покажа симпатиите си към мъж... прекалено солено ми излиза и предпочитам да си го спестя!

Останете със здраве!

авторката

20.   Най-обичам разни дребни душици да си позволяват да се пробват да разсъждават върху живота ми... без особен успех обаче... освен сблъскването със собствените им злоба и посредственост!
По-бездарни коментари от 16, 17 и 18 отдавна не бях чела, ужас направо!
Ще ги разочаровам обаче :-))

Този, който така се изложи пред мен на партито и когото така безцеремонно отрязах и пренебрегнах, май ме харесва... колкото и странно да звучи? !
От 4 дни пак съм във фитнеса и определено се бута в полезрението ми, все е на пътя ми, търси комуникация с мен... , търси ме с очи, настоятелно...
Засега се измушвам и бягам по тъча, влизам на бегом, излизам през страничния изход, за да не го засичам...
Не знам какво да очаквам? !
Като го търсех, той се криеше; след като го отрязах, той ме търси? !
Винаги ли така става? !
Какво изобщо иска от мен? !
Да не би да се надява на нещо въпреки всичко? !
Разочарова ме, обиди ме, отхвърли ме... и сега какво? !
Искам нормална, сериозна връзка... не игра на криеница!?
Знае какво ми е от месеци, не съм го крила, никога не съм се държала по-левашки с мъж...
Защо просто не ми каза, че е обвързан и толкова...
Какви са тези словесни излияния, снимки, какви са тези циркове!?
Не понасям нетактични мъже...
Има милион начини да отблъснеш жена...
Той избра най-левашкия...
И двамата сме леваци, то е ясно...
И сега какво? !

Бих искала да си ходя на фитнес спокойно, не да бягам и да се крия... Да ми е мирна главата...
Обвързан, че и нетактичен мъж не ща...

Вие как бихте постъпили? !
Някакви съвети? ! Идеи? !
Само ако са конструктивни, моля ви!

Мъже, кажете, защо така? !

авторката

21.   Днес отново "старата песен на нов глас"? !!
Още като влязох в клуба и се наложи да задам въпрос на рецепционистката, реалната:), той изскочи като тапа от "помещението за мениджъри", както вече го наричам:), единствено и само, за да ме поздрави и така ме огледа, че директно се запитах : "Защо? Защо? Защо? Имаш семейство, какво по дяволите ме оглеждаш все едно жена не си виждал? "
Така де!
Не бях ли ясна като му дадох да разбере, че няма начин, ама абсолютно никакъв начин да има каквото и да било, някога... , когато и да е? ! Че е късно, либе, за китка!?
Кажете, мъже, защо го прави? !
Помогнете де! Help се вика:)
Бих искала да си кротува там в помещението и толкова!
Не разбра ли, че не ща любовник, а сериозна, ексклузивна връзка? !
Имам ли друга алтернатива освен да бягам и да се крия? !
В другата крайност минах... вече не ща внимание, нито погледи!
Дразня се от тях!

Съжалявам, ако съм ви досадила!
Очаквам мъжки мнения, а не женски комплексарски...
Благодаря!
Авторката

22.   Авторке, защо реши, че женските мнения са "комплексарски"? Защото не те устройват ли? И какъв всъщност ти е последният въпрос, каква помощ искаш от мъжете и какви отговори очакваш от тях? Очевидно повече от ясно си показала интереса си към въпросния мъж от рецепцията и той несъмнено е разбрал за мераците ти. Това, че в нито един момент този мъж не ти е предлагал никаква връзка (не ексклузивна, каквато ти си искала, ами не ти е предлагал и неангажиращ секс) нищо ли не ти говори? А нищо ли не ти говори фактът, че на въпросното парти този мъж не само не те е свалял, ами ти е изяснил положението си - че е обвързан и очевидно държи на семейството си? Разбирам само, че последното много те подразнило, ама не и да си направила някакъв извод от този факт. А пък изводът е повече от ясен и нямаш нужда от никаква помощ, за да стигнеш до него, стига да излезеш за малко от тоя филма, дето сама си го направила, и да проявиш някакви наченки на елементарна мисъл. Понеже явно не си способна да го направиш, нека ти го кажа съвсем ясно. Ако този мъж имаше минимален интерес към теб като жена, пък било дори и само за секс за една вечер, няма абсолютно никаква логика да се крие от теб и да те отбягва, а още по-малко има логика на партито да тръгне да ти разказва и показва снимки на жена си и бебето. Ами, сигурно това да ти разказва за семейното си щастие ти го възприемаш за левашки начин да те отблъсне, ама ако съдя от последното ти излияние, даже и това не е било достатъчно, за да те изкара от филма, в който си се вкарала. Какво като е излязъл от офиса си, когато си отишла отново на фитнес? Как от това стигна до извод, че иска да ти става любовник, след като никога не ти е намекнал даже за такова нещо, камо ли пък за сериозна връзка, каквато ти си искала? Трябва ли според теб да стои затворен в офиса си целодневно и да не мърда от там, само и само да не се натъкне на теб, защото ти всяко негово движение из тоя фитнес го тълкуваш като опит да ти става любовник? Не знам на колко години си, но имам чувството, че нямаш грам опит с мъжете. Само така мога да си обясня абсурдните изводи, които си правиш от това, че един мъж минал край басейна, докато ти плуваш в него (апропо, ти сама ли си в този басейн, други хора нямаше ли в него? ) или бил или не бил на рецепцията, когато ти влизаш в тоя фитнес. При положение, че този мъж никога не ти е направил и намек да има интерес за каквато и да е връзка с теб, а е имал многократно тази възможност, а вместо това на парти ти разказва за семейното си щастие, какво още искаш да направи, за да ти покаже, че няма никакви мераци към теб? Да ти го крещи всеки път като влезеш във фитнеса (едва ли може да си го позволи, при положение, че си клиент) или може би да си сложи табела "не ме интересуваш"? Ако искаш и моето мнение го квалифицирай като "комплексарско", макар, че нито имам комплекси, нито причина за такива. Но ако искаш да чуеш наистина обективно мнение, то от всичко, което си описала, е ясно, че си хлътнала по този мъж, но той няма никакъв интерес към теб. Повярвай ми, няма мъж, който да иска да те сваля като ти разказва колко е щастлив в семейството си. Даже ти си разбрала, че с това е искал да те отблъсне. Е, какво в такъв случай не ти е ясно и какви съвети очакваш от мъжете?

23.   Днес дойде и дългоочакваната развръзка:)
След като безуспешно се опита да привлече вниманието ми цяла сутрин, мениджърът на клуба ме изчака пред клуба след последната ми тренировка и усмихвайки се, ме попита как съм, а после ми каза, че имал два билета за концерт в НДК и ми предложи да го придружа? !
Жена му не била меломанка и все ходел сам...
Не желая да изляза където и да било с обвързан мъж, му отвърнах, пожелах му лек ден и си тръгнах!
Достатъчно ми беше, за да приключа окончателно с него!

Съжалявам 22, но не позна!
Женските коментари са точно такива, каквито ги описах - жалки, злобни и ненужни!

Авторката, която затваря темата

25.   Ок, авторке. Предавам се. Никой не може да те извади от твоя филм и ако опита, коментарът му е жалък, злобен и ненужен. Затова променям моя, както следва: Този мъж е безумно влюбен в теб и това е единствената причина да ходи на работа и да влиза и излиза от офиса си. Сигурна съм, че в най-скоро време ще зареже жена си и бебето заради теб.
Надявам се, че този ми коментар ще ти хареса повече, а дали е искрено мнение и дали има връзка с реалността, за теб очевидно е без значение.

26.   Просто е видял че си му навита и се е решил да те мине.

27.   Ето и окончателната развръзка - съкратиха мениджърското му място и от края на април вече никакъв го няма в клуба.
Спортувам спокойно, без излишни нерви и бягане по тъча.
Това е.
Пожелавам си следващата ми тръпка да е споделена от свободен мъж, за да си я изживея така, както душата и тялото ми го искат!

авторката

28.   Авторке,
не си някоя тийнейджърка или под 30 годишна да трепкаш нещо да ти се случи. Когато те привлече нещо младо, вземи си го! Не могат да устоят на активно спортуваща 30 жена.

29.   Стига плямпа, а действай де! Като ти чета бляновете, чак и аз получавам пеперуди в корема. Но наистина си голям чешит!( поне се начеши:). И не, жените не сме злобни и жалки! След дни ще стана на 48, семейна с две големи дъщери! Имам и любим (с 9 години по-малък), който ме кара да се чуствам най-специалния човек на земята! Нито е богат, нито е на някаква висока длъжност! Просто сме едно цяло! Не вярвах, че ще ми се случи-обожаваме се! Знам, че няма да се разведа, колкото и да ме иска! Той е красив, висок, страстен и огнен! И вместо да остарявам, става точно обратното! Пожелавам ви буря от любов и страст!

30.   алилуя, сериалът свърши! сега да очакваме втори сезон - на плод-зеленчука до нас има нов продавач, избира ми хубави домати, май ме харесва, ама дали е сериозен или само секс, м? :-)) Ако беше само за секс, май щеше краставици да избира, вие как мислите?

31.   Авторке твоето мото трябва да бъде - Hell nah, been waitin too long

Умна си, пишеш много изчерпателно и със сигурност си страстен събеседник.

Защо така не ти върви с мъжете?

Със сигурност ще да е със самочувствието ти или по-скоро липсата на такова.

Ако можеха да се разменят координати тук щях да те развъртя като селска отварачка млад буркан

33.   Ще следя новия сезон и ще тръпна за финала: дали ще се вземат (както във всяко порно) :)
И нека не щадят коментари видните пренебрегнати съпруги - моралистки и сексуално-игнорираните за сметка на целия блок чичковци.