Дилема
Здравейте пиша ви за да събера и чуждо мнение по моят въпрос от мъже и от жени. Историята ми е следната в момента има 2 момичета/жени в живота ми едната е момиче с което се запознахме края на лятото много се харесахме и си пишем но не се виждаме често понеже учи в друг град а си идва в моя всяка седмица за ден два но все е заета за да излезем. Другата е бившата ми приятелка с нея се рязфелихме официално 2016г но все има периоди в които си пишем и т. н. Относно бившатя ми тя много ме нарани във връзката ни беше студена, не отвръщаше на чувствата ми постоянно ходеше по дискотеки сама и след последното ни скъсвяне в много кратък период сшед това преспа с друг което адски ме нарани. В момента и убеждава, че се е променила, че се е надживяла и иска да сме заедно едва ли не да се женим след някоя друга година а когато съм го казвал предо това дори и на шега тя ми се надсмиваше. Мога ли да й вярвам? Хората променят ли се? Да кажа, че сме в началото на съзнателния си живот 20те години и дето се казва живота е пред нас може да си намери и друг или пак да й се доживее в даден момент и да започнат същите неща. Другото момиче е много добра но рядко се виждаме и това малко ме дразни имам чувсто, че понякога нарочно отбягва срещите ни. Моля мнения и от мъже и от жени какво мислите

Коментари

1.   Щом първото момиче не е отделило 1 час да те види, значи сигурно си пише и с други. По принцип аз ако си пиша с някой и знам, че отивам в града където е той нямам търпение да го видя.
А за бившата ти... Били сте скъсали, можела е да си прави каквото иска, тей че това изобщо не е фактор. Знаеш ли, може напук на теб да си е легнала с този, за да те забрави, ама на.
Моя съвет е да дадеш последен шанс на бившата си, и дори да не чакаш да сбърка, а ако до месец не го чувстваш правилно просто да продължиш напред сам, без никоя и да срещнеш точния човек за теб в бъдеще.

2.   Аз мисля, че не те уважават. Не знам каква е причината, сигурно е в теб. Айде успех с мацките...

3.   Честно казано не ти препоръчвам нито едната за сериозни отношения, а още по-малко ти препоръчвам бившата ти за семейство. Като наближиш или станеш на 30 тогава мисли за семейство.

4.   Глаголът "надживяла" и "наживяла" не е едно и също. Имаше подобна тема с този глагол.

Ходила без теб на дискотека? Знаеш за един секс след скорошна раздяла. Най-вероятно са много по време на връзките, преди и малко след тях. И съвсем не е оправдание, че официално сте се раздели. Ами точно така се навъртат бройки и после защо имали име. Тази бившата й е ниска бариерата за секс (за какво мислиш ходи сама по дискотеките).
А другата - с нея нямаш връзка, може да си фантазираш, но май най-голямоте интимности до които сте стигнали е писането.