Мъжете са ужасни!
Как може един мъж да изпревари една жена в магазина тичайки с бутилка бира, а същата тази жена да умира от глад и да иска да си купи само един сандвич? Изчезнаха свестните мъже в днешно време. Останаха само такива който само се оплакват и се заяждат с жените без причина. Как е възможно мъж да отиде да се оплаква от една жена на шефовете й? И то без тя да е виновна... без дори да е говорила с него, защото не си заслужава . Останах силно разочарована от всички и съм с много лошо впечатление. Едно време е имало свестни, но вече не. Според мен в днешно време има само педали, които знаят да се правят на интересни. И плюс това като гледам по новините колко убийства на жени има от тези така наречени мъже, вече тотално се отвратих. Не ми трябва никой. Мисля да ставам отшелничка и да си взема домашен любимец или да си осиновя дете след време. Не ми трябва да се омъжвам за убиец или гаден психопат!

Коментари

1.   Всеки сам си избира как да си живее живота. Ако смяташ, че никога няма да можеш да си намериш "свестен" мъж, направо започвай от сега да отглеждаш котки.

2.   В тоя сайт тотално изкукахте, ало модерацията, пратете им по един психолог на тези хора, че ще направят някоя беля.

3.   Аз съм на същото мнение. Често в магазина, когато чакам на топлата витрина са ме изпреваряли мъже, доста по- възрастни от мен. И когато ги погледна ми отвръщат с такава гадна физиономия, сякаш съм натрапница в този магазин, а те са господари. Брутално отношение, при положение, че изглеждам добре, спортна съм и не съм стара. А какво да кажем за възрастните жени, никой не ги зачита за хора, отдавна вече не им правят място в автобуса..
И аз не общувам с мъжете, почти съм като отшелничка, но знаеш ли, животът ми е хубав и лек и не се страхувам от нищо и от никой.
Нямам много приятелки, ако желаеш, пиши ми отговор.
Желая ти усмивки и безгрижен ден!
Софи

5.   Прекалено драматично!

6.   Здраве и успех желая.

7.   Авторке - към теб, а и към другите недоволни дами. Има много свестни и готини мъже, ама сигурно такива си ги подминала и отрязала 1000 пъти. Особено това важи за младите момичета - хвърлят се на разни пройдохи, дето изглеждат по-отракани, ама после мацките като узреят малко започват да се осъзнават и се оглеждат за съвсем друго. И се оказва, че тези отраканите са една голяма нула по всички критерии. Обаче тези мъже, за които се оглеждате впоследствие, са вече отдавна заети от жени, на които акъла им бързо е дошъл. Или пък са имали качествата веднага да разпознаят стойностния мъж.

8.   Леле, не мога да повярвам какво става в този сайт. Понеже някакъв те е прередил (виждала съм и жени да се пререждат), а някакъв друг те натопил пред шефовете (това и жени го правят), хайде всички под общ знаменател. А новините са манипулативни, там ни показват само лошите неща, които са се случили, с цел да ни деформират психиката. Поздравления, при теб се е получило. Тотално си изкукала, ако си мислиш, че е много лесно сама да си осиновиш дете, си на много грешен път. Събирай си котките, най-добре и в сайтове не влизай. Не съдя хората, които не са създали семейство, защото поради някакви причини така са стекли обстоятелствата, ама да ми се троскаш:, , никой не ми трябва'' издава прекомерно самочувствие... Жена съм и да, и аз съм си патила от различни мъже, но също така и от различни жени. Та, ако следвам твоята логика, трябва да се отрека и от мъжете, и от жените и да стана отшелник сам-самичка, откъсната от света, понеже всички други са гадни, тъпи и недостойни, само аз съм великата...

10.   "Как е възможно мъж да отиде да се оплаква от една жена на шефовете й?"

Не разбрах, ако си жена на работното място, всичко ти е позволено и не могат да се оплачат от теб ли? А относно "изпреварването" не съм бил там да знам кой кого е преварил. Принципно българинът не е цивилизован да се реди на опашка, всеки се бута, което се отнася и за двата пола...

Изобщо темата ти е ужасна...

11.   Колко вече теми ще правят по този въпрос??? И от мъжете, и от жените има боклуци

12.   Ми намери си жена, бе душичка! Кво си седнала да се оплакваш тука?

13.   Ами и аз оставам с такова впечатление.
Виждала съм много колеги да се държат по-странно към определени жени от колектива.
Но повечето пъти това са жени , които са много негативни и изнервени постоянно, които се заяждат с тях и им правят номера с цел да се издигнат над тях.
Това никой не би толерирал.
Погледни дали няма някаква причина , кореняща се в твоето държание.
Ако не видиш такава, питай директно въпросните хора насаме каква е причината да се държат така с теб.
Те ще си кажат.
Възможно е да си имаш личностни проблеми, които да можеш да разрешиш лесно :)

14.   Номер 2, какъв психолог бе братче. Аз като гледам как вървят нещата, не психолог, а направо бялата УАЗ-ка и към Карлуково.

15.   На фона на останалите теми тази е фейк и е абсолютна провокация.
Но все пак да повторим за 45252626 път:
ТЪРСЕНЕТО ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДЛАГАНЕТО!!!

16.   Стига ревахте .. нямало свестни мъже. Явно секса ти липсва.
А и щото жените сте толкова качествени, че ...

17.   Да, права си. Ние сме педали и психопати. Осинови си котета и бъди спокойна. :)

18.   А той от къде знае, че ти умираш от глад, а ти от къде знаеш,
че той не умира от жажда или иска да изпие една бира преди жена му да се прибере и да го сгепца. Емпатя! Не може да се ядосваш за такива дребни неща, забавлявай се от тях. А по фирмите топят и мъжете и жените, както искаш го наричай.
Педалите са хора и плащат данаци, имат право да живеят както си искат и държавата, камо ли другите хора нямат място в спалнята им.
Едно време каква паста за зъби имаше, уникална Поморин. Паста чудо ти казвам, като ми свършеше бялата водна боичка и мама ми пълнеше контейнерчето с Поморин изсъхва и рисуваш ли рисуваш. Като дойде демокрацията и се появи Астера, Колгейт и т.н. и нашата си фалира от самосебе си. Толкова беше хубава, че никой не искаше да си я купи :D
А иначе това като станеш на 34-36 години и нямаш подходящ партньор до себе си винаги можеш да бъдеш оплодена от анонимен донор на сперма или да осиновиш дете. Намирам го за нормално и не трябва дй се притесняваш. Ще придаде смисъл на живота ти и ще бъдеш страхотна майка, дори може да е момче, така ще изградиш един истински джентълмен! Може да потърсиш и връзка с чужденец, повечето са доста готини, а в нета има сайтове за запознанства!

Ж, 32

19.   Ще бъде смешно, когато те предредят в аптеката, за да си вземат гума, докато ти чакаш с рецептата за халдол.

АЗ СЪМ ГЛАДНА, НЕ СЪМ ВИНОВНА, ПРЕДРЕДИХА МЕ, УААА.
ВСИЧКИ 3. 5 МИЛИАРДА МЪЖЕ СА УЖАСНИ, ЗАЩОТО СУЛЬО МЕ ОБАДИ НА ШЕФА.

Сега доза реализъм. Дупката между краката ти не ти дава достъп до добро държание към теб. Просто е, както и ти - никой не иска глезена истеричка. Утешавай се с "избора" ти да останеш сама, но не е избор. Никой не те иска. Вече е ясно защо.

20.   Абе има си свестни мъже, проблема е че психиката им работи на принципа "каквото повикало, такова се обадило" не искам да обиждам никой. Жена съм, не съм най голямата красавица тъкмо навърших 30г. и нищо от това което споделя авторката не ми се е случвало, напротив. Много често ми се случва непознати млади и възрастни мъже ми правят път да мина или ми отврят вратата а от познатите ми винаги съм получава уважение.
Подпис :Ледената

21.   Тази е същата 62 годишна авторка, която освен злословене към мъжете друго не знае. Тя се чуди какви причини да измисли за да плюе винаги по мъжете. Нещастна дърта жена без никакъв морал, а говори за човешки качества. Първо виж себе си бе бабо, как може толкова злоба да си събрала в болната си глава. Това, че си остаряла и мъжете повече не ти обръщат внимание, те не са виновни. На теб просто ти е минало времето да привличаш мъжете, затова се примири със съдбата си. Спри да злословиш към мъжете. А щом не ти трябва никой (както казваш), тогава си вземи едно мъжко куче, ама от по-големите, той ще ти бъде верен приятел и много ще те слуша и обича. Модератори, моля да публикувате коментара ми. Но спрете да публикувате болните измислени истории на тази злобна баба. Ако вие не ми публикувате този коментар значи, че вие покровителствувате тази злобарка. Толкова ли ниско сте паднали и вие!!!??? Нека видим дали и вие имате съвест.

22.   За краткия си живот съм срещала и идиоти, с извинение. Интересно, обаче, че не съм заобиколена от такива. Всеки избира сам средата си, не мисля, че има хора, които вървят поробени и оковани зад злодей. Мъж или жена, ако не вършиш работата си и нарушаваш правилника за вътрешен ред, много ясно, че колегите ти ще имат оплаквания от теб. Мъж или жена, всеки бърза към касата, а бирата и сандвича на отделните хора си остават една единствена покупка, която се маркира и заплаща за едно и също време. Освен, ако жената не е бременна, болна или с дете на ръце, не виждам проблем, че някой не е отстъпил реда си. Все още си пускам новините понякога, наясно съм, че има убийства, но не са само на жени. Хората се побъркват, стават злобни, груби са и не им се мисли за останалите, но това не важи само за мъжете. Благодаря ти, че ни информира, че искаш да си отшелник. Имаш благословията ми, дано така си спокойна и уравновесена. Препоръчвам ти да си купиш куче, големи симпатяги са, гледат те в очите и са ти приятели през целия си живот.

23.   Яка фалшива тема авторе, добре се посмях. Айде отивай на лов за богати мъже и ти (;.

24.   Тези жени, които искат мъж, а не могат да имат по една или друга причина си взимат кучета, а не котета.
Защото котката много-много не обича да бъде притеснявана, а кучетата са постоянно жадни за внимание, а това искат и конкретните жени - някой, който постоянно да желае вниманието им.

А мъжете, за които говори авторката са такива поради неправилното възпитание, което са получили от майките си. Е и от бащите им, но често в такива случаи бащите просто не са се занимавали да ги възпитават. Обикновено тези майки са жени, които нямат никаква друга цел в живота си, никакви хобита, или интереси някакви, абе нищо освен да се занимават с синовете си, които превръщат в синчета - т. нар. мамини синчета, както всички сме чували.
Но мамино синче не винаги означава страхлив и кротък путьо, често това е някой като 26 годишния убиец Викторио..
Затова за в бъдеще е много важно да се въведе контрол върху това какви хора стават родители! Да, за някои хора звучи прекалено, но според мен само това ще предотврати бъдещи жертви. За родителските грешни е важно да се въведат солени глоби, дори трябва да има нещо като данък, които да плащат хората родители - така, както е със собствениците на автомобили.

И какво толкова реагират като ощипани моми момчетата/мъжете, публикувани до момента 1, 2, 11, 12, 14, 15, 16, 17 Припознават се сред тези, за които говори авторката ли, ко..

25.   21 има нужда от лечение...

26.   И аз съм недоволна от мъжете...

за толкова години житейски път не успях да срещна сродната си душа.

Което ме навежда на мисълта, че да (поне в България) мъжете са ужасни!

Съгласна съм с авторката! Ще стана отшелничка.

27.   Ебаси мамата !
Ампирикуку ...
Да, мъжете сме психопати и даже педали. Тва е положението. Туй то.
Нямаме възпитание и сме смотани. Ко да праиш ?!
Освен всичко друго, квот се сетите, сме и педали. Аха.
Казах ли го вечи ? Нищо де, нека пак го кажа,че белким се уйдурдисате вечи и да си съберете соллука. Аман заман, лоши сме. Не го ли разбрахте вече ?!
Лоши сме ! Лоши сме ! Лоши сме !
Много лоши. Много. :))))

33.   Не разбрах - лелчето умря ли от глад? Уволниха ли я? Толкова ревлива мелодрама, поне развръзката да чуем...

Колкото повече чета темите тук, толкова повече се навеждам на мисълта, че споделящите имат или мозъчен кръвоизлив, или изострен аутизъм. Сериозно: какъв човек седи зад монитора, тропайки по клавиатурата, осъждайки половината човечество, че някой я е предредил в магазина? Колко емоционално инфантилен и истеричен трябва да си, че да се отдадеш на отшелничество, защото имало новини за убийства?

Подкрепям решението обаче - не се размножавай. Моля те. Наистина, ама НАИСТИНА недей да разпространяваш гените си (по-добре е за човечеството).

34.   Номер 33, не виждаш ли, че преди теб 5 коментара не са публикували, защото сигурно са критични към авторката и сайта я пази тя да не чете критични коментари, но нейните теми са винаги публикувани. Сайта и авторката са в много добри отношения и сайта ѝ е дал право тя сама да си публикува историите, а на много от нас коментарите ще бъдат изхвърлени, защото ние смеем да критикуваме автори като тази звезда. Ти не знаеш каква тема тя беше написала в "Семейство" Темата се казваше "Всички мъже ли са лайнари". Аз направих два критични коментара и темата беше изтрита. Аз питам защо? Нека всички мъже да видят тя какво пише за нас. Ама неее. Тя не трябва да бъде обиждана. Модератори, моля публикувайте ми коментара.