Биологичния ми баща е секс-маняк
Накратко, аз съм 14г момиче и честно съм объркана. Биологичния ми баща е на 61, а мама е на 39г. Знам от мама, че навремето той е бил гадже на сестрата на баба когато мама е била на моите години много е обичал да я гушка. Години по късно мама прави аборт от него била 12 клас, след като завършва висшето си образование се появява аз. Сключват брак, но за кратко, защото мама разбира, че той е имал връзка и с баба и с леля(по-малката й сестра) мисли, че ги е опиянявал с хапове. Когато се запознах с него той ме прегърна и уж неволно сложи ръце на гърдите ми. Да го издам ли на мама. СТРАХ МЕ Е.

Коментари

2.   Нещо ме съмнява, че майка ти ще остане учудена... За съжаление малко жени се замислят как биха представили човека с който правят секс на евентуалните деца от него... Иначе по-добре да кажеш, за да го държи поне настрани от теб... стига да не я е "опиянил" разбира се...

3.   Извратен е :)
Ако просто с дължината на ръката си те е прегърнал така, че да се опира до бюста ти не мисля че е от намерение, но ако е с дланта ако си усетила, че те докосва а не просто прегръща, не просто неволно то никога повече не се виждай с него!
Дали, да кажеш на майка си прецени сама това е твой избор, не е станало нещо толкова страшно, за да си длъжна, да споделиш.
Ако не си сигурна дай му шанс и наблюдавай какво ще стане, ако не оправдае шанса, ако се издъни забрави, че ти някога си имала баща!
Все пак ти е баща, поне към теб трябва, да се държи нормално ти си му дете, мисля, да не от всички приказки на майка ти, да си останало с такова впечатление и дори неволно, да го е направил докато те е гушкал, да го изрежете от живота си и, да го намразиш, защото до тук ти не си чула нищо хубаво, за него и всичко те кара, да се объркваш.
Но само ти знаеш как, и защо е било докато те гушна, леко без, да иска или тръгна да те обарва, може, да се случи неволно, но рядко мисля, че не си дете и може, да мислиш... Нямам идея как е било, за да кажа нещо.
Имай едно на ум ако трябва дай шанс и гледай, ако се издъни - далеч, общо взето не е читав, дори това, да е било без, да иска...
Мисля, че към теб не трябва, да в такъв щом ти е баща, но знам ли щом си се замислила дали е без, да иска...
Просто мисли отваряй си очите ти! Остави кой какво говори, хубаво или лошо виж ти как стоят нещата помисли какво и как беше възможно ли е без, да иска виж и как се държи ако е такъв просто далеч нямаш нужда от такъв баща! Доколкото разбирам вие не се виждате или е много рядко по добре ако усещаш нещо такова го махни от живота си или дай последен шанс и гледай какво се случва не ходи в тях гледай да сте на вън и внимавай!
Има ги много такива бащи и хора, ако мислиш, че не е такъв внимавай, ако го мислиш самостоятелно без странично влияние отдалечи се и то моментално!

4.   Нарича се педофил. А щом ти е баща и те опипва е и ти тел. Кажи го. Задължително!!!

6.   Аз допущам, че историята е измислена. Малко се съмнявам как майка й ще разбере, че баща й е спал и с баба й. Кой й е казал, че баща й е спал и с двете. Нито баба й ще се похвали, нито леля й. Абе някои хора обичат да си измислят историйки. Даже се съмнявам дали авторката е на 14 г.

7.   Не изпадай в ненужни терзания! Баща ми ме направи "момиче" още в пети клас и ... живота си продължи както до тогава. Замествах понякога майка си в леглото, обикновено, когато беше в цикъл. Това продължи доста време, докато навърших 18 години и отидох в друг град, защото станах студент.