Сериозно ли жените не могат да различат курварите
Обръщам се предимно към жените. Гледам тук някакви теми как мъжете сваляли звезди, докато си легнат, после изчезвали. Значи аз поне като мъж от километри виждам кога един курвар прави фалшиви комплименти на жена и отстрани изглежда смешно, изкуствено, фалшиво, натегаческо и нелепо.

До сега си мислех, че и жените го виждате, но като гледам по темите колко жени си патите от курвари, явно нещо ви има. ПИТАНЕТО ми е - наистина ли жените не виждате толкова очевидни неща? Защото не ми се връзва хем да не искате курвари, хем да нямате елементарен усет, за да ги различавате.

Според мен има няколко възможни обяснения -

1) подсъзнателно искате да бъдете лъгани
2) във вашитите очи това е "мъжкарско" и така спирате да мислите за възможните последици
3) измислените комлименти ви чешат егото, затова за момента не ви пука дали са искрени
4) просто нямате усет за подобни неща

Това наистина за мен е загадка как може да се връзвате толкова елементарно и ще се радвам на отговори.

За да избегна хейт и излишни спорове, подчертавам, че нямам проблем с жените, тъй като съм щастливо женен.

Коментари

51-54 от 54

60.   "58, няма мъж който да е финансово стабилен, привлекателен за жените, и да се ожени и отдаде само на една жена. Просто няма. "

Виж, това че си бил заобиколен от слаби мъже, подаващи се на нагона си, не означава, че всички са такива.

62.   Повечето "курвари" или имат пари или визия, а може би и 2-те с което малко мъже (може би 15-20%)могат да се похвалят. Умеят да създават приказки, да казват това което искаш да чуеш.

Момичетата 13-20 години им се връзват, защото имат това което искат и си мислят, че може биха могли да ги обвържат- но това до 2-3 връзки и събиране на малко опит.
След няколко връзки розовите очила падат, разбираш че филмите и приказките са за развлечение и рядко съвпадат с реалния живот. И вече се научаваш да цениш отношение, да виждаш кой какво е готов да направи, за да те има.
Въпрос на порастване. При някои е по-бързо, при други и на 50 да станат са наивни и вярват на обещания без действия.

Тоест- Не жените не сме глупави, но до определен натрупан опит сме наивни и смятаме, че ножем да влюбим "курвара".

63.   Много държа, да изкажа мнението си по-тази тема. Жена съм, и винаги ги познавам. Никак не е трудно, прозрачни са. В едно не съм съгласна с теб авторе. Това е за комплиментите. Ти къде си виждал баш КУ.. ВАР, да прави комплименти. Но баш курварите, дето се мислят за големите "еба.. чи"-те не правят комплименти, направо говорят директно и направо, нямат време за губене в комплименти. А и защо да си губи времето с фалшиви комплименти.
Дори, няма нужда да контактувам с него да го позная, че е курвар. Те имат еднакви маниери на поведение.

64.   Тези еба...чи,курв..ри,са по-желани от жените.

51-54 от 54