Да я питам ли директно за секс?
Аз съм момче на 20, тя е на 17 и е девствена.
С нея се познаваме от 2-3 години, от един квартал сме.

Лятото заминах за Германия да събера някой лев и още съм тук. Прибирам се за Коледа и Нова Година. Казах ѝ, тя доста се зарадва.

Като дойдох тук бях само с едно аверче, не познавахме никой и нищо - само работихме и спяхме. Тя беше качила снимка и така почнах да ѝ пиша.

С времето си станахме близки, споделяме си, пращаме си снимки и даже си говорим всяка събота. Аз започнах да се влюбвам, тя май също. Преди 2-3 седмици като си говорихме и накрая каза “Чао, обичам те”. Малко се шашнах и казах хаха и аз.

Аз обаче съм на сухо вече 5-6 месеца и си е тегаво. Но с нея никога не сме говорили на интимни теми или мръсотии. Да почна да и намеквам че я искам или какво да правя? Изобщо не знам... тя едва ли си мисли, че си говорим само за убиване на времето. От друга страна не ми се иска да си мисли, че съм и писал само и само, за да спя с нея като се прибера.

Какво да направя? Чакам съвети от вас

Коментари

1.   Дръж се естествено и приятелски. То ще си покаже, когато се срещнете. Ако се нахвърлиш като див, може да уплашиш момичето, все пак е малка.

2.   Познаваш я... ако не се пази за единствения, тогава, няма да има против, да прави секс с теб, в такъв случай, питай я. Обаче, ако е като мен и се пази за единствения - с питането си, не само, че няма да постигнеш нищо, но и ще си каже - ясно, поредният.

3.   Ако ти се ходи в затвора, действай! Поне парички събра ли за адвокат Марковски? Знаеш, че е 17 годишна и се точиш за крехко, но после ще съжаляваш! В Германия е пълно с проститутки, а и тук не са малко, недей си погубва живота с недорасли, а колко е девствена само тя си знае!?

4.   Що не я питаш още сега по фейса? Тъкмо ще знаеш да бързаш ли да се прибираш или не ;)

5.   По - кротко. Да, ще си помисли, че само заради секса общуваш с нея. По - добре действай ръчно, че ще загубиш девойката. Всяко нещо с времето си, едно е чат, пък съвсем друго си е на живо. И да, тя не си мисли, че само си говорите, но бъди сигурен, че едва ли си мисли как от вратата ще й вдигнеш краката!

6.   Не е нужно сега да говориш за секс. Просто като се видите действай. Еее недей на първия час, но при добра възможност. Без приказки, просто действаш и по реакцията и ще разбереш. Съмнявам се да не иска секс с теб. Успех!

7.   Намекни и в лека форма. Ако трябва няколко пъти. Обаче гледай да не си помисли че и се обясняваш в любов или че искаш да сте гаджета. Бъди честен, преди всичко!

8.   Пъвия път си е много специално нещо, ако не с теб все с някой трябва да го направи. Не бъди съвсем директен, намекни и леко и отдалеч, може да се притесни. От друга страна пък, като се видите ще я усетиш дали е готова за тази крачка.

9.   Не е нужно да я питаш. Излезте. Прекарайте си яко. Черпи я нещо, гледайте филм, вечеряйте. Понатискайте се. Като видиш как върви ще прецениш дали ще има секс или не. Може и да не стане на първата ви среща.

10.   действай смело и не се чуди, само бъди искрен и внимателен ама покажи и че не можеш да издържаш повече, и много важно почвайте малко виртуален секс, събличайте се пред уеб камера и да се пипате до край така ще видиш след това дали те иска още повече или и мина мерака.

11.   Не. О, не. Не, не и не. Не може да се занимаваш с девствено момиче, тя да ти говори за любов, а ти съвсем директно да ѝ кажеш, че искаш секс. Можеш да я целунеш, да я питаш какво изпитва, какво иска от теб, но не и от вратата към леглото. Тя вероятно сама ще ти даде, без даже да се повдига като тема, но момичето първо трябва да те опознае и да ти повярва.

12.   Първо си объркал раздела, второ-ми ти искаш само да преспиш с нея, какво се обясняваш, че не е така?
Наистина е много жалко да си въобразяваш, че след като си на сухо еди колко си време, някой трябва да е потърпевшия, задоволил нагона ти

13.   Гнусен си. Момичето е влюбено в теб, девствено е, а ти искаш само да я изчукаш и да духнеш. Тя не ти е виновна, че си бил на сухо. Помисли как би се почувствала и какво отношение ще има към секса, след като първия и път е бил с момче, в което е била влюбена и се е надявала на връзка, а той просто я е изчукал и захвърлил като парцал.

Като ти се ебе, отдели някое евро и си хвани проститутка или някоя курва, навита на секс без чувсвтва, не ставай поредния курвар ала бай Ганьо. Ако имаш някакви намерения или чувства към момичето давай, но това, което си замислил, ме отвращава, осоебно при положение че е девствена. За да каже, че те обича, значи има чувства. Да, може да са детски, но ще я нараниш дълбоко и ако имаш поне капка съвест, после няма да можеш да се погледнеш в огелдалото като видиш как страда. Разбирам да ти беше правило чисто сексуални намеци, да. Мъж съм.

14.   От автора:

Благодаря на всеки един за коментара.

Само да кажа, че нямам намерение да и бия шута след секс. Приятна ми е компанията ми, винаги има какво да си кажем. Няма да бързам, но и няма да се държа с нея като с братовчедка. Ще я прегръщам, ще търся близост пък каквото стане. Би трябвало да си проличи...

15.   Бих ти отвъртяла шамар.

16.   Абе вие четете ли изобщо?! "Започнах да се влюбвам". Човекът наистина я харесва, пък го изкарахте ненормален, и го пратихте на проститутка. И какво лошо има в секса?

17.   Бе няма нищо лошо в секса, освен ако е лош секс :) Ама какво значи "Да я питам директно"? Да ѝ пише: "кацам в неделя, такова ми се, а на теб? "

18.   17 - отговорът ще е мълчание и после ще види зор да я накара отново дори да говори с него.

И аз подкрепям горните съвети. Дори тя да се съгласи на секс, с девствено момиче трябва да си много внимателен.

Не знам какъв сексуален опит имаш на 20 години, не вярвам да е много голям, така че как си представяш ти - загорял след 5 месеца липса на секс - да можеш да се контролираш, да си нежен и т.н. Най-много да я нараниш физически и да се отврати от секса завинаги.

В началото можеш да си позволиш само целувка, нищо повече.

19.   Номер 2, едва ли одобрението или липсата на такова за принципите ти ще те накара да ги смениш или съответно да ги затвърдиш повече, но въпреки това имам нужда да ти кажа, че изпълваш със смисъл думата "любов". Такава готовност за всеотдайност, ако срещна такова момиче... хаха. M18

20.   Ами питай я, после не се чуди ако ти отвърти един. Възпитание нулево, няма смисъл да ти обяснявам какво значи тактичност. Мега зле си.

22.   Авторе, първо пишеш "Да я питам ли директно за секс?", а после го извъртя, че имаш сериозни намерения. Нещо не се връзва. Според мен лъжеш нас или себе си. Ако имаше сериозни намерения, защо заглавието ти не е "Да я питам ли директно за сериозна връзка?"

Ако имаш съвест, остави момичето на мира.