Бившият ми се зарибява с моя близка приятелка
Здравейте, та, преди месец бившият ми приятел ме заряза без причина и без никакво обяснение. Чувствах се ужасно. Бях се депресирала супер много. Та, вчера една моя близка приятелка ми показа чатове, как бившият ми и пише и я зарибява и това се е било случило само 2-3 дена след като той ме остави. Супер много се ядосах и разочаровах. Бях съкрушена. Въпреки че аз се опитвах да забравя този човек, аз все още го обичах и ми липсваше страшно много. А това което също ме ядоса супер много е, че тя му е отговаряла и са си писали. Тя знаеше, че аз все още го обичам. Що за приятелка би постъпила така? И най-тъпото е, че те се познават всъщност заради мен. Ако не бях аз те нямаше да се познават. Като цяло цялата история ми звучи като такова клише или все едно е от някаква "боза" по телевизията, но тази "боза" ме кара да се чувствам адски депресирана. Не знам какво да правя. Как би трябвало да постъпя? Моля ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Преживях абсолютното същото - тя ми беше най добра приятелка а той най голямата ми любов. Накрая правиха и секс. Аз ги подозирах, следях ги, звънях като луда, знаех си че нещо става, но те не спираха да лъжат и да мажат. Накрая бившия ми ми каза месец след като е станало вече, а то защо? Защото бившата ми приятелка правила секс с неговия най добър приятел и изревнувал ахаха. Наблюдавай приятелката си. Слушай интуицията си, попринцип за хората, които са ни на сърце излизаме винаги прави. Ще Забравиш това момче не те заслужа, ще се чудиш как изобщо си се тръшкала за него.. Това са просто едни играчи..

2.   И аз имах една такава приятелка, тя се зарибяваше със всеки, за който разбереше че харесвам /жена съм/. Уж ми беше приятелка. Със всеки! Тя имаше обаче едно бивше гадже, което се опитваше да ме прекара през кревата си. Бяха се разделили преди 2 години. Да, писах си с него и бях достатъчно честна да й покажа чата, за да е наясно и да няма скрито покрито. Какво направи тя ли? Изхили се като рапон, въобрази си че всичко е заради нея и в последствие се оказа, че месеци наред ми е била кръвно обидена видиш ли ти, как аз съм могла да си пиша с бившия й. В цялата сметка не влезнаха тези, с които тя се е натискала буквално пред очите ми. Същите, за които е разбрала, че аз харесвам. Така, че женско приятелство няма, има женска конкуренция. Вади си извода сама

3.   Напълно те разбирам. Всички момчета, с които съм излизала после зарибяват най-добрата ми приятелка и тя им отвръща с претекст, че е на базик. Въпреки че знае, че ми е неприятно тя продължава. Вдигнах и скандал, ревах и най-накрая се кротна, уж.

4.   "Аз съм нещастна и искам хората около мен да са нещастни. " Да, но животът си продължава, без да се интересува, колко дълго смяташ да си в траур. И не, нямаш монопол над чувствата на хората, защото ти си ги запознала. Реагирай с усмивка, а ако искаш да ги уязвиш с безразлично презрение. Ако се тръшкаш, само ще му гъделичкаш самочувствието.

5.   Така е, любовта не признава граници. А и на вас за какво ви е мъж, който не е лоялен към вас? Вместо да се радвате, че сте се отървали овреме от него, вие страдате излизшно.

6.   Много зависи какво му е писала твоята приятелка. За него забрави, за приятелката си също ако го е сваляла и тя.

7.   Честито оттървала си се от един боклук!
Не се всарвай в "бозата" и не мисли за това, той ще си намери майстора, а ако тръгне с приятелката ти и какво може и нея да я зареже от веднъж.

8.   Тя не ти е истинска приятелка

9.   Скъсал е с теб, за да се занимава с нея. Вероятно е, да е докато сте ходили да и е писал или ако сте в обща компания да я е опознал и така да е решил да скъса с теб.

10.   Ами чисто и просто приятелката ти е по-хубава от теб. Какво има да се чудиш. Тоя иска да я чука, а може и още да не си разбрала, че се случва отдавна.

11.   Е какво да направи бившия ти?
В манастир ли да влезе, че да си доволна?
Ти ако го беше зарязала заради негов приятел, щеше ли да се тюхкаш, а?

Защо се мислите за незаменими не знам? !?

12.   Има варианти, но според мен не бива да правиш нищо Сега не го вярваш, но случващото се е страхотно, защото е добър показател за това, какви хора имаш около себе си. Знам, че е тежко, била съм на твое място, но не ти трябва да дружиш с подобни приятелки и не ти трябва да обичаш такива момчета.

13.   Съвет:

Спри да го следиш !

Ако като бивш се питваш да му даваш тон в живота не мога да си представя какво е било докато е бил с теб. Добре е направил, че те е зарязал. Оттървал се е един вид. Няма нормален мъж, който да търпи подобно отношение! Няма !

14.   И двамата ги поставям от раз в графата ИГНОР.

Ме

15.   сега ще ти кажа аз съм момче на 21г не знам твойте години ако искаш ги напиши,ноо почти всеки е бил предаван трудно е наистина и аз съм го изпитвал че и по лошо минава все пак..звучи банално но да не е роналдо гаджето ти.. Винаги ще има по хубави и по приятни момчета просто излизай с познати и приятели и си живей :) учим се да сме щастливи когато разберем че да си нещастен не служи за нищо!

16.   И аз имах такава случка преди години. Сваляли са се още докато бившият ми беше настоящ, а момичето ми се кълнеше, че ми е най-добра приятелка и че изобщо не го харесвала била (даже грозен го наричаше). Когато научих за тях, прекратих всякакви отношения и с двамата. Мина се около половин година и двамата дойдоха да ми се извиняват и да ме молят за прошка. Простих им в крайна сметка, но отношения с тях така и не възстанових. Един път предател - винаги предател.

17.   Всяка приятелка е конкуренция за мъжа до тебе. Винаги има такава интрига. Така и аз успях да прекарам две приятелки на моята бивша жена.