Моето си е най хубавото
Здравейте на всички! Аз съм на 32. Обичам безкрайно човекът до себе си, обичам го до смърт, чувствата са ни взаимни и не можем да живеем един без друг. Живеем заедно години вече!
Това което ми се случи е, че веднъж като влязох в един магазин за пижами, кърпи, хавлии видях, че продавача е красив, много красив, приличаше на филмова звезда! Аз като го видях и не можах да си сваля очите от него! Той започна да ми предлага разни модели, след като разбра какво търся! Докато слушах как говори и сякаш потъвах в очите му, но повече ми направи впечатление как говори. Бе висок и строен с черна къдрава коса и очите му пъстри.. като арабски принц, красив просто, дано да ме разберете правилно а не да ме хокате! Мен външния вид не е бил толкова от значение! Той каза, че скоро щял да получи много сладки пижамки- зимни с коледни мотиви, четеше се загриженост в очите му, каза да мина пак.. Като го чух как казва че пижамите са сладки ми стана много мило! Показа ми много модели, беше супер отзивчив, представих си как ако е женен избира например сладки бебешки чорапки с жена си и й казва например ей тези ще вземем, много са нежни.. Тръгнах си и после цяла вечер си мислех за това как ми се иска приятелят ми да не беше толкова дръпнат, неразговорлив! Искаше ми се и той да обръща внимание на такива детайли като картинките по дрехите и да не е толкова сериозен!! Той е схванат, сприхав.. понякога заядлив! За миг обаче не си казах че искам да прилича на онзи, понеже моето си е мое и си е най хубавото! Но единствено ми стана тъпо защото приятелят ми е толкова по различен, а колко ми се е искало винаги да бъде по ведър, усмихнат.. а не вечно намръщен! Някой ще си каже че не сме един за друг но не е така! Обичам го и никога няма да му изневеря защото нашата връзка се основава на много дълбока истинска любов, доверие.. и съм сигурна че дори и страшна красавица да му се предлага, той ще помисли първо за мен и какво би ми причинил, ако ми изневери, че ще ме разплаче.... Навярно има мъже които биха изневерили, без дори да ги загризе.. При нас връзката е много силна!
Много ме е яд на мен, че искам понякога да е малко по различен, разбран и не такъв суртук.. знам си му душичката!
Просто се почувствах зле че дръзнах да го сравнявам по характер с онзи от магазина! Мислех си колко хубаво щеше да бъде да е малко по разговорлив, не да рипа нервно, дори когато се замотам по дълго в някой магазин например :)
Но си представих подле как, че онзи все пак какъвто е красив и сладкодумен, чаровен и начина по който казва " сладки пижамки" има в къщи ( ако е женен де) някоя хаплива и вечно сериозна жена и си казвам еех няма да е пълно щастието! Но това не е задължително да бъде точно така! Мъж като него по скоро би си харесал страшно нежна и добра жена, а не властна и вечно недоволна!!!
Ама явно съдбата те събира с коренно различен характер човек с цел да се допълните!
Просто споделям! :)

Коментари

1.   Нормално е мисленето ти. Много от жените сме така- тяло на жена, душа на дете(независимо какви задължения и отговорности имаме), дълбоко в себе си сме деца- радваме се на пижамки, зайчета, кученца, плюшки и дребни неща, понякога се лигавим, но мъжкият пол е по-различен от нас. Аз, за щастие, съм намерила човек- сериозен и отговорен, но в моята компания се радва на "глупости" и си позволява детинско държание.
В твоя случай, ти такъв си го заобичала твоя човек, такъв си го харесала, пазете се взаимно и се обичайте, вероятно и ти си имаш своите недостатъци, важното е да си ги приемете и да обичате безусловно човека до вас
Не мисли за мъжа от магазина, това негово отношение е част от работата му- да предлага, да кани клиентите отново:)

Поздрави и бъди щастлива с това, което имаш:)
Ж, 21

3.   Стана ми жал и за двама ви, но по различен начин. m18

4.   Човекът от магазина е на работа все пак :) и явно е добър в това, което прави.
В действителност може да е много по-различен. Може да изневерява, може да не е така ведър и усмихнат.
Мисля, че просто ти се иска твоят мъж да има определени качества, но съвършени хора няма.
Моят приятел също не обича да ходи по магазините, изнервя се. Ама пък аз не обичам да играя компютърни игри, въпреки че на него му се иска.
Не е нужно да сме събсем еднакви с човека, с когото сме, а и е невъзможно.
Важно е да имаме общи неща, а най-вече общи ценности и виждания за света. Да гледаме в една посока.