Защо ме привличат лоши момчета?
Въпросът е ясен от заглавието....
вероятно актуален за много жени.
Защо лошите момчета, женените, заетите са толкова привлекателни, а от свестните не мога да се развълнувам грам.
Пак имам такава дилема, гаджето ми е женен мъж с пари, не се държи добре с мен, а имам свестен ухажор и не мога да се осмеля да направя крачка.
Помощ!

Коментари

2.   Щото самата ти не си свестна, затова не те привличат свестните. Приятелят ти се държи гадно с тебе и това ти харесва. Прави си изводи за себе си какво струваш. Искрено пожелавам на ухажора ти да не му вържеш. Не съсипвай живота на човечеца.

3.   Щото лошите момчета могат да натиснат правилните бутони на примитивната част на мозъка ти - имат самоувереност, поемат рискове, самовлюбеност, арогантност. Това са биологически привлекателни черти за един мъж. Не би било проблем, ако имаш осъзнаване, но повечето жени нямат. Например, мен като мъж ме привличат лесни жени с курвенско поведение, които не могат да казват "не". Само че с такава жена освен секс друго общо не бих искал да имам и не бих се влюбил. Докато жените се влюбвате в лошите момчета и след време като осъзнаете, че за него сте просто секс и, че няма шанс за сериозни отношения и накрая започнете да си търсите свестен мъж, имате трудности да забравите лошия и фрустрацията от това, че не го притежавате, си я изкарвате на свестния и евентуално на поколението ви от свестния. Така че моят съвет е да осъзнаеш тези първични импулси и съзнателно да ги пренасочиш към намиране на дълготраен сигурен партньор.

4.   Просто си неосъзната или както каза горния примитивна, ако щеш. ТОй в общи линии е казал нещата. И мъже има, които си падат по парантии, но за разлика от жените те поне правт разлика между секс и чувства и си знаят, че си става за ебане и не се задълбочават.

5.   Знаеш ли колко много смешно е че при условие 99% от тези "лоши момчета" са просто идиоти които го карат на чисто бравадо (гугълни си сама думата защото знам че не знаеш какво е).

Демонстрират това кето искате - пари и сила, но по скоро сила над вас. Иначе са плитки и скучни... И идиоти не знам дали го споменах.
Така че вече мисля сама се досещаш защо те привличат лошите момчета. Въздържам се да ти обясна чрез по долен и обиден начин, защото знам че ще ме разбереш от първия път. Или недей и продължавай да си куха лейка, която за "лошите момчета" е аксесоар за предната седалка на колата.

6.   Ха ха, кой говори за примитивизъм-примитивния български мъж. Точно, точно, чук, бег и после на най-голямата отрепка с дупка между краката правите дете. Точно вие примитивните български "мъже". Говорите за осъзнатост, при положение, че вие не сте осъзнати или поне го правите на 70-жалка работа

7.   Знаеш ли, мисля си, че ние се заобикаляме с хора, които се отнасят с нас, така, както ние се отнасяме към себе си.
Може би в твоето отношение към себе си има нещо, което може да се подобри. Работи в тази насока. Може дори да потърсиш професионална помощ, ако не знаеш откъде да започнеш.
Все пак тази ти страст може да ти попречи да създадеш семейство и да се чувстваш щастлива.
Пожелавам ти успех :)

8.   добри коментари само... евала!Ами не знам на колко си, но ще ти кажа какво ще ти се случи в скоро време.Някое "лошо момче" ще те на надуе, и след няколко месеца или 1-2 год. в най-добрия случа ще станеш самотна майка.Не че ти го пожелавам, но просто гледам какво се случва около мен.Така, че помисли си пак преди да продължиш с лошите батковци и си намери едно свястно момче за една хубава продължителна връзка.Иначе се превръщаш в парцал, който след време ще ти дойде акъла но никое нормално момче няма да иска да те приеме за друго освен за секс.