Защо един мъж може да си противоречи?
Търся съвет, как да си обясня следната ситуация. Срещнах го, харесахме се, всичко вървеше повече от добре. Стигна се до секс, който беше най върховното изживяване от много време насам. Дори беше повече от секс. Той не спря да ме целува, да ми се любува часове наред. Правихме го без предпазни средства, което за мен е вид доверие, предполагам и за него. Не мога да забравя как ме гледаше, как ме целуваше. Може ли да целуваш толкова много жена с която не смяташ да се виждаш повече? А може и да е смятал тогава. От тогава насам няма ден в който да не ми е писал да ме пита какво правя. Но без намек за секс или за среща. Аз го попитах, но той избягва въпроса и не смятам да го питам повече. Нося се по неговата вълна. Живея си живота, но нямам спокойствие, не мога да си обясня защо не иска да ме види, ако не иска да ме види, защо ми пише? Ако съм му била само за секс, защо не се отлепи от мен и не спря да ме гледа, целува и прегръща? Много пъти ми каза, колко съм красива и продължава да ми го казва. Ако знам, че няма да го видя повече бих го забравила, защото само се измъчвам така. Обожавам го, казах му го, може би се стресна. Искам да го изтрия, да го блокирам и да спра да се надявам, но надеждата, че ще е мой отново е по силна от всичко.

Коментари

1.   Чук и бег....както в 80% от случаите се случва,успех със следващия

3.   Може да е обвързан, жена или гадже. Затова ти пише, да те държи да не му избягаш.
А може просто да не иска сериозна връзка и да го е страх че ако започнете по-често да се виждате, да стане нещо сериозно. Както ти казах, пише ти за да не го забравиш, прави ти комплиментчета за да знаеш че те харесва. И после като му скимне, да те потърси отново.

4.   "Може ли да целуваш толкова много жена с която не смяташ да се виждаш повече?"

Може.
Бил е на сухо, начесал се е, минало му е. Като го засърби пак ще те потърси - споко.

5.   Целувките и прегръдките нямат нищо общо със сериозността. Някои мъже просто се отдават повече в леглото, дори и за една нощ да е. Аз имам един такъв "любовник", но на улицата сме като непознати. Не мисля че въобще не обича, но отвреме навреме правим секс. Галил ме е повече от мъже, които са ме обичали ако става за въпрос. Но е до характер ако ме питаш. И аз се гушкам и милвам, защото ми е приятен допира с човек, който харесвам, но това не значи че имам чувства към него.

6.   Защо да си противоречи? ! Той казвал ли ти е, че иска връзка? Според мен не желае, но в случая е важно ти какво искаш и си търси някой, който иска същото, успех!

7.   За да не изглежда слаб или прекалено хлътнал. Някой мъже се плашат да не се покажат прекалено запленени от някой от страх да не ги захвърлиш. Страх да не го нараниш, защото не иска да се окаже уязвим. Чувствата плашат мъжете, независимо колко яки и храбри се показват. Пък и го има това, че може да е във връзка, пък и ти му харесваш. Най-добре го питай направо, иначе само ще гадаеш.

8.   Ами стрестнал се е според мен най-вероятно. Изглеждаш явно прекалено прилепчива. Нищо чудно да е обвързан и да го е страх да не му създадеш проблеми. Не се занимавай повече с тоя пич според мен, няма да излезе нищо от тая история.
И другия път ползвай предпазни средства с хора, които не познаваш добре - ще ти спести доста неприятности.

9.   Към 5

Що за хора сте и ти, и онзи мъж...

„И аз се гушкам и милвам, защото ми е приятен допира с човек, който харесвам, но това не значи че имам чувства към него.”

На зле отиваме, на зле.

10.   към 9- Хората се плашат от чувства и ги е страх да си признаят, че имат нужда от любов.