Необвързана
Здравейте, студентка 2ри курс съм и съм необвързана. Искам да ви попитам кога вие срещнахте любовта и какво мислите за 20 годишна необвързана?
Знам, че не е странно, но повечето около мен си имат приятели и на мен ми е самотно. Да получавам някакво внимание като всяко момиче, но не срещам някого, в когото да се влюбя и с когото да имам сериозна връзка. Колкото и странно да звучи не искам някой колкото да се пиша обвързана, а наистина искам човек, на който да разчитам, с когото съм щастлива и който държи на мен и ме обича.
Понякога( дори доста често) си мисля, че все едно съм обречена да остана сама и да бъда нещастна. Всички толкова много изтъкват връзките си - намерили са своята половинка и повече няма да бъдат сами, а аз съм сама. Няма ли да дойде и моето време?
Благодаря че прочетохте историята ми, извинявам се за правописните грешки и се надявам модераторите да я публикуват, за да прочета вашето мнение по въпроса.

Коментари

1.   Преди време ако ми го бяха казали вероятно нямаше да го приема и може би е наивно да очаквам ти да ме разбереш, ако не си разбрала някой неща до сега свързани с вярата, но все пак. Господ търси път към всеки и търси защото ако ти не го повикаш, няма как да ти покаже безграничната си любов, защото в християнството, свободната воля е много важна. Успех и всичко най-добро.

2.   Мило момиче, много си млада, за да си мислиш тези неща, че си обречена да останеш сама.
Аз съм на години, на които мога да съм ти майка, сама съм, но и аз като теб ми минаваха такива мисли като теб- голяма грешка. Сякаш сама го предизвиках да се случи така. Тъжно ми е. Аз няма за кога да срещна човека, но ти не си и помисляй, прекалено си млада за такива мисли.
Още нещо, тези които афишират връзки, не се знае доколко е истинско. Не го мисли. Целувам те!

3.   Искаш да се влюбиш и после да правиш секс - нали.

Пробвай обратното - може и да стане ;)

4.   И аз съм много самотен, а вече съм на 31.... :(

5.   Щом се извиняваш за правописните си грешки, явно сама осъзнаваш, че си неграмотна. Защо, тогава, просто не направиш нещо по въпроса, а си мислиш, че с едно извинение ще ти се размине? Студетка си, засрами се!

6.   Ех, връзките в днешно време са толкова надценени. А да си необвързан е също толкова хубаво. Не знам защо толкова лошо се гледа на това да си сам, като си има куп предимства.

7.   Просто им завиждаш - това ти е проблема. Мисля, че сама си го осъзнаваш.
Ето това: 'всички много изтъкват' - като почнете с него разни хора, дали жени, дали мъже.. и то не само за връзки, за най - различни неща. Сякаш е някаква масова психическа обремененост на много българи, при това на всякаква възраст.
Лично на мен всичките такива ми действате супер товарещо.
Ако те успокоява - повечето хора не остават с половинките от университета, изобщо с хората, с които са ходили като са били по на 20. Не знам какво друго да ти кажа. Съсредоточи се върху това да се запознаваш с повече мъже.
ж, 30г.

8.   "намерили са своята половинка" - нямаш представа колко от тия намерени половинки ще са бивши още в близките 6 месеца, а за след 2 години само 10-15% все още ще са заедно. Така че експериментирай и ти.

9.   Сякаш аз съм я писала историята. На 20 г., студентка, втори курс, необвързана. В същото положение съм и аз. И много ми е тъжно, защото все не се получава. В последната си връзка бях изполвана от курвар само за секс, а бях девствена. Не знам как ще го преживея... Аз съм много чувствителна и такаа..........

10.   Срещнах мъжа си на 24 години ( на работа), като преди това сериозна връзка не съм имала. Не се задоволявай с по-малко от това, за което мечтаеш! Бог ще възнагради търпението ти. Сега ти е момента да купонясваш, че после с мъжа и бебето няма време :-)

12.   За всичко си има време! Не се притеснявай, ще намериш своята половинка. Само не трябва да изпадаш в някакви отчаяни състояния, завист, твърде много да се замисляш, всичко това само ще влоши нещата. Пак повтарям, за ВСИЧКО си има време. Щом сега не идва любовта, значи ти е писано да се случва нещо друго - а да наблегнеш на учението, а да обърнеш повече внимание на семейството. Господ е събирач и си знае работата, когато животът усети, че си наистина готова за това, което искаш (а именно - голяма любов, а не просто задявка и експеримент), ще ти се случи, уверявам те. Горе главата, животът е прекрасен и има толкова много позитивни неща, на които да обърнеш внимание.. Та ти си едва на 20, разбирам да беше на 40, тогава наистина и аз на твое място бих си мислила, че изоставам, но ти си в разцвета си. Познавам приятели, които срещнаха любовта на 24-25-26, дори на 30, па се ожениха :д и те като теб търсиха сериозна връзка, а не някакво си гадже колкото за статус и ето, сега си имат партньори и са щастливи.