Странно положение
Започнах работа в една фирма. Доста от колегите ми са мъже. Доста от тях имат интерес към мен, но аз толкова се изкривех емоционално, че се държа адски дръпнато и нищо не ме интересува. Никой не ме впечетляваше. Докато един ден един от тях не ми направи впечатление. Харесвах го, защото ме гледаше едно такова странно все едно ме харесва. Беше забавен и имаше страхотно чувство за хумор. Той е женен. А аз винаги съм си казвала, че с женен мъж няма да се занимавам.
Мина време и една вечер бяхме на тййм билдинг от разговор на разговор и малко повече алкохол нещата между нас се разгорещиха. На следващият ден се чувствах ужасно.
Но беше станало каквото станало... оказа се, че той редовно е изневерявал на жена си. Имал е няколко различни връзки докато е бил с нея.
Мина се 1 година и ей ни на.. Харесва ми секса с него. Знам, че съм ужасен човек. Не искам да развалям семейството му, както и той. Не съм от тези обсебващи жени и т. н. Той започна да ми говори колко ме обича. Как не може без мен. Как е влюбен толкова много... Не искал друга освен мен. НО Бога ми нали това е само секс. От една старана ми беше приятно да го чувам, но от друга НЕ. Аз не искам да се задълбочавам. Казах му. Сексът си е секс. После всеки се прибира където трябва, но това не спря. Казва ми тези думи постоянно, което адски ме нервира. Постоянно ми звънеше. Не съм свикнала така.
Така съм разбита и изкривена емоционално, че някой когато ми каже, че ме обича, аз не му вярвам. Все едно има някаква преграда. Пък и само от кого чувам, че ме обича... От мъж прекарал животът си в паралелни връзки. Постоянно ми обяснява какви подаръци е правил на жените с които е бил. Била съм единствената с която спи(освен жена му) но аз знам, че не е така защото той си е курвар. Когато някой му каже, че е курвар той се кефи. Не мога да го разбера това. Та обременява ме с пиказки, че ме обича. Не ми е приятно. Искам само секс и това е. Не искам да се обвързвам емоционално. Казах му го. Последва скандал от моя страна и след това той се одръпна. Не говореше с никой. Беше се изолирал. Лошото е, че и другите хора около нас го забелязаха. Игнорира ме тотално. След това държанието му коренно се промени. Говори ми че спи с много жени после казва аз се бъзиках. Заглежда се по пиятелките ми и когато му направя забележка, защото в мое присъствие го прави. Той ми отговаря гордо и нагло.. Аме хубава жена е, защо да не я заглеждам. Стана много хладен. Това започна да ме изнервя и побърква.. Хванах се, че даже откакто започна да се държи така започнах и да ревнувам... СМЕШНО Е!!!
От една страна знам, че трябва да прекъсна тези взаимоотношения, защото те нямат бъдеще... Но все едно нямам сили. Адски много ми харесва сесът с него. Сега не ми говори и все едно нищо не е имало между нас.
Каква да правя... лошото е, че се пораждат някакви чувства в мен откакто се отръпна. Ужасно е просто. Не знам нито как да се държа с него вече, нито какво да правя

Коментари

1.   Смени си работата и следващия път не се хващай с колега.

2.   Смешно е и, че когато се прибере казва на жена си и детето си че ги обича. Виж, това си е изцяло негов проблем, че вместо да се грижи за семейството си, той мачка чаршафите с други жени и дава грешен пример за семейство на детето си. Но според мен, като една самоуважаваща жена би се отдръпнала от този цирк. Аз съм изцяло за girl power и честно казано, ми е малко кофти за жени в твоята ситуация които постъпват егоистично. Секс тези дни се намира навсякъде, защо рискувате да хванете някоя болест?

3.   Да спреш да се водиш по тъпата си женска интуиция и чувства и да почнеш да постъпваш разумно?

4.   Значи не го харесваш като личност, но продължаваш да си с него само заради пениса му? ! Плитки и повърхностни курви като теб бол. Да беше се захванала с порно индустрията, щом толкова ти харесва секса. Там цял ден ще те чукат професионалисти и на всичкото отгоре ще ти плащат, а и няма да ти се наложи да търпиш тъпизмите на плитки човечета като тоя.