Срещнах любовта на живота си, проблемът е, че той е женен
Срещнах любовта на живота си, проблемът е, че той е женен и има дете. Знам, че има много момичета в моето положение, но аз просто не виждам изход от тази ситуация. Страшно много го обичам и неискам друг мъж в живота си... искам него, даже нещо повече... искам дете от него, но не защото така ще го накарам да се разведе или да го изнудвам с нещо, а просто защото съм сигурна, че това дете ще е плод на моята най-голяма и единствена любов.

Знам, че няма да го имам никога, затова искам да имам най скъпото нещо на света (детето), което ще осмисли живота ми и ще знам, че е част от него и това ми стига. Просто немога да си представя, че може да съм с някой друг, да ме докосва...и още повече да му родя дете. НЕ..!!! Немога...

Коментари

51-54 от 54

51.   Не сме ние тези които се "предлагат" и "разбиват семейства". А мъжете ви са тези които бягат след нас и ни търсят и ни молят да сме с тях. повечето от тях дори не признават че са във връзка, ние сами го разбираме в последствие!
И в края на краищата, той щом е решил да изневерява, да не мислите че някой ще го спре? Ако не съм аз ще е някоя друга. Обвинявайте мъжете си, или себе си, че не можете да ги задържите, въобще не обвинявайте "любовниците".

52.   Честито!

53.   51 браво. Точно така е. Адмирации!

54.   Темата е стара. Но как да не дам своят мъдър съвет за любовницата: Мъжете са толкова красиви и когато ни обърнат внимание ставаме безумно влюбени, загубени и заслепени. Ние имаме вина, колкото тях. Аз съм против връзките със женени мъже. Бях заслепена от един такъв, който обаче хитро криеше, че е женен и като разбрах прекратих много бързо нещата. На каквато и възраст да сте намерете си необвързан мъж. А повече се чудя как едно 19 годишно момиче или на 20 или 30 в разцвета на младостта и красотата си се поддава да е втора, трета и някаква по ред жена, а не единствената. И вярва и се надява и се вкопчва и не пуска. Сякаш е последният мъж. Мъже има колкото искате. Оставете женените мъже. Те никога няма да се променят, ако изневеряват. Вечно ще има друга.
До авторката. Скъпа, раздухай новината, направи бесния скандал и му кажи че си имаш любовник. Току виж не ти тичаш след мъжа си, а той тича след теб. Колкото и да говориш и да се обесняваш, едва ли нещата ще станат по- различни. Ще те разбере на мига и така докато не ти забие следващия нож.

51-54 от 54