Нещастна в една връзка
Здравейте, драги читатели! Момиче на 16 съм, имам си приятел от 2 години, но след 1вата година той замина да учи в друг град.. отначало си мислех, че всичко е розово и че като завърша и аз ще отида при него и ще издържим някак си 3 години.. мислех си, че щом е студент неговият живот ще е по-хубав от моя и даже си мислих, че е възможно да ми изневери.. Ноо... в крайна сметка се влюбих в друго момче, което уж също ме обича.. и въпроса ми е не знам какво искам- да оставя приятеля си или не? Не да го оставя и да тръгна с другия, а просто да го оставя, защото и двамата се измъчваме.. само се караме и се виждаме много рядко.. не знам дали го обичам или обичам само спомена за него или просто съм свикнала с него и ме е страх да не остана сама? Момчето е много добро, свястно, много ме обича, уважава ме, но просто не съм щастлива при такава връзка от разстояние.. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Зарязвай

2.   Мисля че си на 16 не на 50, какви са тея мисли за самота? Егати сбърканото поколние(извинявай ама ди е така хд).
Относно въпроса ти... Еми като си нещастна се разделяйте и това е!
:пп

3.   Типично!

4.   Като ти чета темата, ти вече си взела решение, но имаш нужда да те окуражат. Остави го, не си щастлива и не знам за него, но ти се мъчиш, очите ти шарят и няма да изтърпиш още 2 години.

5.   Здравей!
Когато бях на 19 започнах една такава връзка от разстояние, бях в нея 2 години. Много се обичахме с момчето и сме пътували с влаковете по цяла нощ, за да можем да прекараме няколко часа заедно. Това се случваше всяка седмица, без една ( 2 години).
След тези две години се прибрах за постоянно, изкарахме още една или малко повече и... Се разделихме.
Разказвам ти, за да видиш, че ако имаш желание да бъдеш с някого в друг град е постижимо. Трябва само желание.
Ти имаш ли?

6.   ТИ не знаеш какво искаш... а ние откъде да знаем? :)