Избор в живота
Здравейте, това няма да бъде дълга история. На кратко - имам приятел от половин година. Стана така, че на втория месец му изневерих. Просто секс с момче от приятелите на сестра ми на едно събиране. Момчето е добро и грижовно, но в секса не го бива. Не е особено надарен и с него честно казано не съм била задоволена до сега. Но не за това изневерих. Проблема със секса за мен е сериозен и е една от причините да не го виждам като истински мъж и за напред като човека до мен. Напоследък ме търси старо гадже и иска пак да се виждаме. С него нещата в това отношение бяха перфектни, но винаги е бил от онези които не можеш да ги задържиш. Въпроса ми е: да стоя на сигурното, да се впусна в желаното или просто да остана сама?

Коментари

1.   Впусни се в желаното ! Живота е един - защо ти е да седиш на сигурно, за скучаеш, да не си задоволена и защо ти въобще да си с момче, с което ти сама каза че не виждаш бъдеще нито пък "мъж".
Животът си е твой - рискувай и гледай на теб да ти е добре и весело,готино ! Смело
В-22

2.   По-добре да се гръмнеш. Щом ще изневерите за кво си хващате приятели? Щом е по -важен секса стани проститутка.

3.   За каквито и идеали да се борят жените, накрая истината е една единствена, а именно: курът си е кур.

4.   Щом не си щастлива и си незадоволена, определено скъсай с гаджето.

5.   Наистина имало и такива момичета, явно подбора ми не е лош.

8.   Просто си купи вибратор с дължина мин. 30 см и дебелина фи 15см и си стой сама, ще отървеш доста момчета от себе си

9.   Ами и за напред ще му изневеряваш мила, всеки път щом се почувстваш неудовлетворена ще тичаш при други. Остави момчето да си намери друга да си пасват в секса. И ти си намери друг да те задоволява да се кротнеш.

10.   Боже защо съм се родил в последната година на 20 век. Някаква грешка е станало определено. Според мен не мъчи момчето и си кажи всичко, дай му шанс да си намери свястно момиче колкото и трудно да изглежда в днешно време.

11.   Остани сама, докато намериш правилния човек. Сексът е един от най-важните неща, а неактивния мъж само ще го намразиш с годините.

12.   Прави каквото искаш, само зарежи момчето. Един ден ще се оправи, нека да не следваш моя пример и да им ставаш учител в леглото - не се получават така нещата. Остави го пък ако искаш с целия град преспи :)