Да се откажа или да продължа?
От почти една година излизам с едно момче...
но нямаме връзка.

Правим секс редовно и усещам, че му е хубаво с мен, но идва момент в който ми казва не те искам... И след известно време като другите му омръзнат пак се връща. Много често като сме правили секс е искал да свърши бързо, но не знам причината. Дали му е хубаво или просто да приключи по бързо...

Причината не е във възраста на 25 е... Споделял ми е че е защото знае, че имам чувства към него.... Когато съм близо до него усещам и виждам, че му е хубаво с мен и че го възбуждам, но в един момент се отдръпва...

Дали не го е страх, че може би ме обича? !? Той има един недостатък всичко му омръзва бързо....
Ще се радвам да споделите мнение да ли да се боря за моето момче или... да се откажа...

Коментари

1.   откажи се. Не те обича, иначе нямаше да те държи на stand by и да си гледа кефа. Време е да почнеш свой живот, да търсиш мъж, който може да ти предложи повече.

2.   Задължително се откажи за какво ти е такъв, ти да не си на повикване когата на него му се преиска, само ще си губиш времето и ще се надяваш на нещо повече.

3.   Щом всичко му омръзва бързо за какво точно ще се бориш, още повече щом периодично ти казва, че не те иска?
Мечо Пух

4.   Късай и хвърляй! Не си му изкуствена вагина, имаш и сърце, за Бога! Такъв човек не уважава жените и чувствата им, не си губи времето.

Борония

5.   Зарежи го. Трябва повече да уважаваш себе си. Според мен, въпреки че съм мъж, една жена е жалко да отдава тялото си на някой, който не я уважава, на когото няма доверие и който не я цени и не се грижи за нея. Всяка жена заслужава внимание и грижа. В теб е волята да ги пожелаеш. Успех. :)

6.   Мила девойко, къде ти е самоуважението и достойнството?
За какво ти е този, какво си мислиш, че ще получиш ако се бориш за него?
Явно не е доозрял пича за връзка, а и едва ли ще му се случи в близко бъдеще, хващай си пътя и живота в ръце и никога не позволявай да бъдеш момичето на повикване за когото и да е!!!
Нел

7.   Благодаря за мнениета.... Всички потвърдихте мнението ми, че трабва да го оставя, макар да искам истината да е друга...

8.   Причината е много ясна - не е влюбен, харесва те и толкова. Има ли любов - нито ще хойка по други, нито ще сваршва бързо, а вапротив ще иска първо ти да свършиш. И това дали те обича или не не винаги се казва, а винаги се показва. Така, че или го зарежи или се примири.

9.   ОТКАЗАХ СЕ И ПРОДЪЛЖИХ НАПРЕД ..... БЕЗ НЕГО И БЕЗ ОТНОВО И ОТНОВО ДА ПРАВЯ ЕДНА И СЪЩА ГРЕШКА!