Защо мъжете се правят на нещо, което не са и изпускат стойностните жени?
Въпросът ми е отворен към всички. Аз съм жена, случват се неща около мен, които не мога да си обясня. Мъж ми каза, че иска дълга връзка. На въпросът защо е сам не може да ми отговори. След известно време си изкарва магариите и показва какъв е глупак всъщност. Когато му казах някои истини съвсем директно, изведнъж (както има дар слово и говори доста) - пълно мълчание. Даже не може и да си признае грешките. Каква е целта на този мъж? Какво иска да постигне мъжа с прикриването на личността си? С лъжите си?

Коментари

1.   Първо, от темата ти не се разбира нищо... Второ - всеки се мисли за изключително стойностен... И трето всеки обобщава по неговите връзки какви били мъжете или жените...

2.   Еми точно както вие жените се гримирате ;)
Какво искате да НИ покажете или да скриете с грима ? ;)

3.   Самооценката на жените е грешна. Просто всички се мислят за стойностни и красиви. Моля...оставете на мъжкото око да прецени. Пазара е голям и мъжете могат да подбират

4.   Явно попадаш на такива,които се правят на нещо :)
Защо ли ? ;)
Ти се правиш, той се прави ... почва се едно правене, че чак си ебало мамата .... :)

5.   По-скоро обратното, защо търсите само този тип мъже вместо да потърсите свестните и се правите на тъпи?

6.   По същите причини поради които някои жени играят подобни номера. Инфантилност. Но не всички хора са такива. Ние избираме кръга си.
Ж

7.   То същото е и при нас жените докато се правим на недостъпни, губим истински стойностните мъже и даваме шанс на тези, който привличат вниманието ни с евтини номера.

8.   Браво на номер 3!!! Браво! Право в десятката.

9.   1. Нищо стойностно до момента у тебе.
2. Какво е крил точно? Трупове в мазето?
3. Как тази една случка обединява всички мъже (половината население на Земята)?

По-интересно - какви "истини" му каза, стойностна Станке? Обиди, навярно ("глупак" едва ли е била най-леката).

10.   Преценката на мъжете за жените също е много грешна. Хващат се с някакви леки жени, издигат ги на трон и търпят изневери. Това ако е правилна преценка, не знам.

Black Sabbath

11.   И къде са тези "стойностни жени"? И какво точно е стойностното в тях?
Кажи, че и аз си търся. Ако познаваш някоя такава, направо ѝ давай и-мейла ;)

12.   Номер 7,
Направи ми напълни душата :)
Толкова е приятно да чуеш един искрен отговор ... Очарован съм !

13.   Ами, въпреки че съм жена и би следвало да съм солидарна с теб, аз не нога да те подкрепя. Ако си толкова стойностна, защо не си успяла да изложиш подредено мислите си? Все едно дете го е писало, аз не бих се хванала с човек с толкова малък умствен капацитет.

Лъгал те е, защото е преценил, че може и да не го хванеш. Обвинителнкят уклон в една връзка не води до нищо добро, не се дръж като праведна учителка. Има и много по-тънки начини да сложиш един мъж на мястото му.

14.   Номер 10 аз съм 7 обичам да казвам истината, но в този сайт това не е мода. Ей сега ще ме погнат еманципирани и отвратени от мъжете, мислищи се за велики псевдо жени. Казвам "псевдо" понеже мисля, че една истинска жена трябва да си знае мястото, не да напада и обвинява мъжете за всичко. Една истинска жена колкото и самостоятелна и независима да е винаги знае и си признава слабостите. Хич не им се връзвам на тези, дето твърдят, че видиш ли ти в момента нямат мъж до себе си и им е много добре, видиш ли ти те са си много добри мамини душици а все на глупаци попадат. Айде сега сигурна съм, че те са най - загорели за истински мъж. Преследвайки извисените си идеали си остават сами и необичани, нямат си друга работа и съдят другите.

15.   Тоест ако иска стойностна жена, но той самия не струва?
Аз така разбирам въпроса, и ще ти кажа, че всеки иска, но характера си е характер и явно не може, да задържи жена, защото не е стойностен той и те си тръгват :)
А отговора сама си го даде иска връзка, но показва какъв глупак е! Ето го отговора, който търсиш сама каза какъв е, просто характер.
Иска, но няма какво да предложи и няма такава жена заради собственото си държание.
Това е като алкохолика - иска, да спре и, да има хубав живот, но си е такъв и не може, защото не иска, да се промени такъв е, а за да се получи трябва промяна сама каза как се държи и какъв е, той може да иска неща, но не променя себе си, за да задържи някой.
Може, да не го осъзнава - може и, да е такъв. Както са казали вълка козината си мени, но нрава НЕ.
Тук няма въпроси, а отговорите сама си ги даваш, но сякъш не искаш, да ги приемеш всеки е такъв какъвто е и трудно се променя и може, да се промени :)
Това е! Сега ти ми кажи, защо изобщо отделяш толкова време, за нещо толкова незначително?
Има мъже, който бият жените си, не искат, не им е добре след това, но го правят, защото са такива - нищо сложно и неразбираемо.
Човек трудно се променя, дори и да иска, да бъде щастлив и различен от това което е бил или е.

16.   Ще ти кажа - за да може такива като тебе да се определят като "стойностни". Даже самия факт, че решаваш да пуснеш подобна плоска тема, значи, че си доста дребнава и лекомислена.

Между другото, един мъж винаги знае съвсем точно защо прави дадено нещо. Защо реши, че не може да си формулира отговора, не знам. Може би е решил че вече си се "изчерпала" и не си струваш усилието. Може би е помислил, че си твърде тъпа за да го разбереш. Все съвсем възможни и вероятни причини и никоя от тях не значи, че си "стойностна".

Честно, вече като чуя някоя да се определя като "стойностна" и нещата приключват на момента. Тези така наречени "стойностни дами" не зацепиха, че един истински стойностен човек не изпитва нужда да се саморекламира и да съди другите.

Номер 3 наистина е синтезирал как стоят нещата днешно време. Номер 2 също кефи :)

17.   Браво номер 14 - кратко, синтезирано и право в целта! 90% са точно такива, каквито ги описа, мъжемразки, на които всички други са виновни, само не и те!

18.   14, едва ли някога е било на мода да се казва истината, тъкмо обратното - повечето бягат от нея. Иначе, и аз обичам да казвам истината, поне такава, каквато е в моите очи и тя е че много мъже нямат добра преценка за жените и затова попадат на лесни такива, че и ги търпят. Виждала съм с очите си такива взаимоотношения, а щом попадаш на "грешни" партньори, то значи, че нещо в преценката или критериите ти те подвежда и е време да ги осмислиш. Това важи със същата сила и за жените, които преследват лошите момчета, притежават прекалено голямо самочувствие и имат ненормални изисквания за мъж, просто темата е за преценката на мъжете за жените, а първият ми коментар беше отправен към номер 3, който впрочем е прав точно за грешната самооценка на повечето жени.

Black Sabbath

19.   <18> Мъжете не преценяме жените , а ги харесваме.
Една жена или ми харесва една жена или не. Може с времето да спре да ми харесва, но да почне да ми харесва едва ли. За разлика от вас финансовите средства не могат да ни накарат да се влюбим, но виж секси дупето - да ;)

20.   Аз съм 14 как искате мъжете да имат точна преценка за нас жените, след като много от нас нямат точна такава за себе си? Много от нас се смятат за специални и уникални, и в същото време не знаят какво искат. Незнам как се слага етиката "лека жена" кое я определя като такава? Замисля ли се някой, че "леката жена" може би е по щастлива и по доволна от живота, че именно за това я търсят мъжете? Дава им това, което искат, без много да мисли, да се обяснява и да изпада в драми, а може и живота да я е принудил, да не е имала друг избор. Не защитавам никой, но имам познати жени, който може да се впишат в тази графа, това не ги прави по малко стойностни от мен а аз съм омъжена от 12г. имам и други познати, който на времето са си падали по краткотрайнте връзки, рано или късно са срещнали точния човек и са се превърнали в добри съпруги и домакини.. Всичко е до човека според мен и до това, че всеки има различни етапи на мислене днес си един, утре се променяш и помъдряваш. Това с преценката си е вярно, първо трябва да прецениш сам за себе си, колко струваш, после да търсиш стойността на другия.

21.   19, за мен финансовите средства или "секси дупето" никога не са били причина да се влюбя в мъж, а качествата и характерът му. Не казвам, че външният вид не играе роля в привличането, но точно това е проблемът на някои мъже - че гледат САМО външният вид, а не характерът на една жена, после се сърдят, че жените били еди какви си. За мен да се влюбиш в жена заради седалището е еквивалентно и също толкова повърхностно, колкото жена да се "влюби" в мъж, заради парите и в такъв случай е напълно нормално да привличаш златотърсачки, защото имате сходно мислене - те за теб са седалища, а ти за тях ходещ банкомат. Има по- важни неща от парите и задника.

20, дори не знам защо ми отговаряш, честно. Много жени се имат за специални, но и много са абсолютно нормални, земни и с адекватна самопреценка. Много се лъжеш, ако си мислиш, че отстрани не се вижда що за човек си. Да, понякога външният вид подвежда, но ако дадеш малко време на всеки, ще видиш истинските му намерения и същност. Не само бройката определя това дали една жена е лека, а и поведението ѝ. Ако изневерява системно на партньора си, разбива връзки или флиртува с обвързани мъже, дали не е лека? Не вярвам, че такава жена може да даде нещо повече на един мъж от забавления за няколко нощти, освен ако поради някаква причина не се промени напълно.

Black Sabbath

22.   Тема като тази ме карат все повече и повече да се депресирам...

От отдавна не съм си търсил приятелка и се притеснявам точно поради този факт - все нещо няма да отговоря на някое изискване както трябва или нещо мое ще се счете за магария или недостатък - в това число и хоби.

Честно вече не знам какво ви привлича и още не мога да схвана когато се върти термина "той ми каза че не е като другите".

Кой точно са тези "другите мъже" защото ако чувството ми е правилно ми подсказва че ако не съм от "другите" съм скучен и няма тръпка.

23.   Black Sabbath аз съм пак 14, вече няколко коментара ти чета и съм забелязала, че ползваш много обвснения и думи а всъщност нищо конкретно не казваш. Не те познавам за да те съдя, расъждавам по написаното от теб. Тук има много чисто човешки теми, за който не се изисква чак такова разтягане на локуми. Разбрах ме, че явно си много начетена жена, но понякога е добре човек да е кратък и ясен с исказа си. Темата е една а ти с твойте изводи я превръщаш в друга. 19 го е казал точно те не преценяват жените а ги харесват и после се влюбват в тяг. Ние жените пък с нашите преценки много далеч стигаме, като вземем да мислим да разсъждавме всичко слагаме на място да ама друг път. Въпрос с стойностните хора ме вълнува, понеже като бях млада и зелена направих именно това, додох шанс на момче, което се представяше за това, което не е и изпуснах истински стойностен човек. И сега вече след дъжд качулка, като почнах с преценките ето къде се докарах - до под кривата круша. Понякога е добре човек много да не преценява и оценява а просто да решава.
Извинявам се предварително, не те нападам просто си казвам мнинието.

24.   23, доста конкретни неща казвам с коментара си, това че ти не ги схващаш, е друг проблем. А проблемът на мъжете е че се сърдят, когато жените им гледат парите и колата, а не личността, но те самите постъпват по същия начин с нас, като ни гледат телата и нашите личности слагат на последно място. После се оплакват, че жените били леки или златотърсачки. Ако искаш да ти ценят личността, цени я и ти в другите. Мое лично мнение е че при избора на партньор за сериозна връзка има по-важни неща от парите или седалището ти. По- горе съм написала, че ако дадеш малко време на всеки човек, ще видиш истинските му намерения и същност, като не изключвам, че всеки се променя към добро или лошо. Преценката не е лошо нещо, напротив. Според мен е необходима, за да отсяваш хората, с които искаш да имаш взаимоотношения и на всеки се случва да сбърка в нея, а нали за това грешим - за да се учим. Грешим и в избора си на партньори и приятели. Всеки си прави своите изводи.

Black Sabbath

25.   Black Sabbath я се разясни какъв човек съм, щом се вижда от страни, и от кой страни по-точно ме видя?
Аз съм 14 и 19

26.   25, не мога да кажа какъв човек си, защото не те познавам лично. Без реален контакт нищо не става. Да, по принцип се вижда отстрани какъв си - дали си лицемер, подмазвач, с прекалено голямо самочувствие и пр., но понякога първите впечатления подвеждат, затова е хубаво да се даде време на другите, за да се види какво представляват. Много хора играят роли, но това не е вечно и рано или късно се разбира какъв си. Това поне е моето виждане за нещата.

Блек Сабат

27.   Не знам защо... може би си мислят, че ще изглеждат харесвани, тъй като не се вписват в наложения, масово - образ на готин мъж, затова си измислят неща,, за да се впишат в тоя образ, с който обаче, най-много да имат секс за една нощ и то, не със супер мацка, защото тия мадами са обиграни, и виждат кой-какъв е... Идиотско е. Първо се усеща, второ, че ще се разбере при едно по-дълго общуване (няколко изречения и енергията на човек ми е ясна, две седмици и целият ми е ясен, плюс родата му) трето - няма полза освен... ако не са прости лъжи, от комплименти до, че е най-готиният, и най-влюбеният, само, за да спи с жената. Но за сериозна връзка, няма смисъл от лъжи.
Един ме лъжеше, че е готин... явно в неговите представи това е човек, който ходи по заведения, забива мацки, прави секс за една нощ, пие, друса... като видя, че не го мисля за готин, а дори за пропаднал, рязко смени образа си с дори скучен, по негови думи. Е, на кого да вярвам, за мен това е лицемерен човек, без значение защо го е направил, от неувереност ли, от липса на адекватни примери около себе си ли... Въпросът е, че не е бил искрен и точка по въпроса. Ще го мисля аз, защо той/някой си, се държи еди-как си... Да не би, някой да мисли за мен - как съм, как живея... Не ми се играят тъпи игрички, загуба на време и емоции.

28.   Към Black Sabbath аз съм пак 14 и 19 и 25:
Ами такива сме повечето хора в сайта елементарни и плиткоумни, умеем да казваме какво мислим в две изречения. Не схващаме сложните разсъждения на супер начетените и интелигентни хора.

29.   28, не съм си и помисляла подобно нещо, но щом казваш, то добре, съгласявам се с теб. :)

Black Sabbath

30.   Шабат,
Депресира човека, де :)
Ами, правим се. Щото искаме да се правим. После вие се правите, ние се правим... и се почва едно правене...

Сега сериозно. Вижте, ако си говорим за правене, сами преценете, кои се правят повече. Искате да „слушате”, шмекерчетата бързо стоплят какво да ви баламосват, а готините пичове са аут.
Просто на някои мъже им е лесно да обещават неща, които нямат намерение да изпълнят, а готините пичове не обещават нищо. :)

31.   Е как пишеш подобно нещо без да го мислиш? Цитирам "това, че ти не схващаш си е твой проблем" и "много се лъжеш ако си мислиш, че от страни не се вижда какъв човек си" нали ти си ги писала тези неща, няма грешка.
А и да се уточним първа ти започна да обсъждаш киментара ми, който оставих под номер 14, ако не беше го направила и аз нямаше да обсъждам твоите коментари. За разлика от други, аз пиша в този сайт от скоро и мисля, че е от значение да изказвам мнението и съветите си конкретно по темите а не да слагам оценка на коментиращите.
Ако не се лъжа първа ти отвори дума за "леките жени" за правилната преценка и за незнам си още какво, и в един от киментарите си по точно в номер 18 си обобщила написаните вече коментари. Първо пишеш нещо, после се отричаш от написанато.

32.   Много се разводни тази тема.

Авторке, тези мъже дето се правят, те не търсят стойностни жени, те обикновено търсят секс и така си го намират.

А относно "стойностните" жени, да не се окаже, че са еквивалента на "свестните" мъже. Заучена фразичка, с която оправдават неуспехите си, а всъщност нещо много яко им куца.

Ж30

33.   20, аз само искам да ти кажа, че леката си остава лека докрай. Просто с годините по - старателно се крие и освен това напълно спира да ѝ пука. Аз също не съм на малко години. Тези твои познати едва ли ти казват всичко, да те светна. Аз лично имам приятелка от детството, която си е лека още от тинейджърка, винаги си има едно 'сериозно гадже' за параван пред обществото, постоянно обясняваше, както и към днешна дата, че за нея е най - важно семейството и всичко останало е второстепенно (а обществото, и конкретно мнозинството в Бг, което е съставено от хора, за които идеята за семейство е наистина всичко, иска точно това да чува от някого, за да даде заветното 'отличен 6', или казано още 'дъ соушъл апруувъл'). Преди няколко години реши и да роди от дългогодишния си приятел, който както казах е просто един параван за пред обществото и през цялото време не е спирала да изневерява с който ѝ се отдаде възможност, като освен основния си приятел има и възрастен любовник(или както аз се изразявам Чичка), който е семеен чичка, като дори и на него обяснява, че освен с него и с приятеля си с други не го прави, а го прави.
В коментар28 ти определяш повечето хора и себе си като 'елементарни' и 'плиткоумни'. Ами да ти кажа донякъде това си е самата истина - хайде, 'плиткоумни' чак не, но сте си елементарни, и не защото не сте 'супер начетени', а защото сте относително лесни за заблуждаване и манипулация. За вас е достатъчно да чувате това, което искате да чувате.
(между другота измежду супер начетените също има не малко елементарни)
А в коментар 14 бувално звучиш като доста пропита със завист жена, към другите жени нали, защото ако не беше така хич нямаше да се занимаваш тука да пишеш, а да се кефиш на щастливия ти 12 годишен брак.
Още нещо - всеки човек е специален и уникален, дори и да не се смята за такъв (което, ако е така, е много лошо за него, защото това автоматично го прави 'храна' за всякакви 'хищници (чки)'), а много хора не знаят какво искат през по - голямата част от младостта си, даже от живота си.. и не мисля, че това трябва да бъде осъждано. Има го и по - лошия вариант, който е че са твърдо убедени, че знаят какво искат (от живота нали) още на 20-25г. и след 5-10-15 години осъзнават, че изобщо не са искали това..
Иначе за критикуването истината е, че критикуват всички онези, които са били много критикувани като деца и подрастващи, независимо дали са сами или си имат някой.

34.   30, така си е, така си е. Само, че ако обичаш, не говори за мен във във второ лице, множествено число, защото не знаеш какви мъже харесвам, нито какви определям като "пичове".

31, още в края на коментар 18 ти написах, че в коментар 10 се обръщам само към номер 3 и никой друг, после в 21 ти казвах, че не знам защо ми отговаряш. Ето ти един прекрасен пример за това как казвам нещо конкретно, а ти не го разбираш. 3 говори за преценката на мъжкото око, а аз казвам, че според мен то често греши, затова мъжете попадат на златотърсачки/леки жени. Да, в повечето случаи си личи отстрани какъв си, дали се имаш за нещо повече от другите, дали си подмазвач и пр., вижда се в поведението или излъчването, но понякога впечатленията са грешни, затова, както казах, е хубаво да се даде време, защото всеки рано или късно си показва истинската същност. Не само, че не се отричам от думите си, а и ги пиша за четвърти път.

Black Sabbath

35.   Black Sabbath в коментар номер 18 се обръщаш точно към мен. Започваш коментара си "номер 14", от какво се засегна не разбрах. Аз в този коментар казах, че обичам да казвам истината и не разбирам, защо въобще ме спомена, не е грашка първото ти изречение е отправено точно към мен. Много ясно щом ме споменаваш ще ти отговоря. Мой е и коментара номер 7, какво те дразни, че събрах много повече положителни гласаве от теб ли? И пак повтарям, не аз първа ти първа си позволи да обсъждаш коментара а ми да сме си наясно. Не ми се разправя вече, мисля, че се държиш малко инфантилно, в подобна тема, видях, че също си в някъкъв спор с друг човек. Незнам от кога пишеш в този сайт, но явно е доста щом по доста теми имаш мнение.

37.   Номер 33 в коментара си определям повечето хора като "елементарни" и "плиткоумни" изхождайки от разсъжденията на Black Sabbath, не е мое мнение. Ако следиш коментарите й, ще забележиш, че съвсем тактично и културно намеква точно това, че пише много конкретни неща, но видиш ли някой хора не ги схващали. Като не ги схващаме да не си прави труда да обяснява, да влезе да пише в друг сайт с по интелигентни хора.

38.   бс-то се държи не малко, а доста инфантилно. В половината теми тук все спори с някого и все не са я разбрали какво е искала да каже. Във всяка тема едно и също. Все казва нещо и после все се обяснява, че не е казала това и отрича. Значи, ако никой никога не разбира какво иска да каже, твърде вероятно е тя да не се изразява добре, а не че хората и слагат думи в устата, както обича да се изразява.

39.   35 и 37, да не би да имаш проблем със зрението? В коментар 24 написах, че това че не другите, а ТИ не разбираш, какво пиша, е друг проблем, а не на потребителите като цяло. И продължаваш да не разбираш. Моят първи коментар в темата е номер 10 и той е отправен САМО към номер 3, не към теб или някой друг. Твоят първи коментар тук е номер 7, но във вторият си коментар под номер 14 се обръщаш за ПЪРВИ път към мен, следователно и аз към теб в моят втори коментар под номер 18, като към края му написах "… а първият ми коментар (10) беше отправен към 3…". Прегледай коментарите и хашовете и ще видиш. Не е инфантилно, че съм се обърнала към някого в сайта, а това че започна целият този безсмислен спор. Също е инфантилно да кажеш, че съм ти писала първа (което не е така), защото ме било яд на събраните гласове, а за гласуване на коментарите загатваш още в коментар 31, което навежда на мисълта, че живееш за "лайковете". Много инфантилно и незряло мислене от твоя страна. С онзи от темата с женската бройка сте 1:1, обаче - ти му пишеш едно, то си знае друго. И той като теб е така по- чувствителен на тема гласуване на коментари. Една звездичка може да му съсипе егото и да започне цял спор.

38, ти сигурно си същия, който ме обяви за талисман на сайта, заедно с Дядо ти Торбалан. Ех, добре че сме ние да всеем малко разнообразие в живота ти :) . А знаеш ли кое още е инфантилно? - да определяш кой колко и какви коментари пише в сайта. Не е далеч от ума, че след като сайтът съществува от 2007- ма, а темите са вероятно хиляди, е невъзможно да съм коментирала във "всички", "почти всички" или "половината теми", пък камо ли да се заяждам. И понеже съм автор на всеки мой коментар и най- добре знам какво съм писала, ти го казвам, а едва ли ти си чел всички мои коментари, за да правиш такива заключения, защото едва ли посещаваме 100% едни и същи теми. Както казах в темата с женските бройки - агресивни коментари не пиша от доста време, напротив, с някои от потребителите си пишем съвсем културно, а двата заформили се спора в последните дни не са започнати от мен. В единият бях спомената, а в другият (тук) дамата от коментари 7, 14, 35, 37 е решила, че съм се обърнала към нея, а моят първи 10- ти коментар е отправен САМО към номер 3. Не само че не е постоянно другите потребители да не ме разбират, ами е доста рядко.

Ваша Black Sabbath m/

40.   Не се прави на ударена. "всички" е метафора. Когато има спор в някоя тема, много често ти си един от участниците. Защо ли? А да, защото всички сме "1:1", а не че ти нещо си инфантилна. И всеки път едно и също - как не си искала да кажеш нещо, пък хората не са те разбрали. Е, не може пък всички да са неразбрали.

41.   40, това, че съм казала че "всички са 1:1" е твоя измислица, също както онази си измисли, че съм се била обърнала към нея в първият си коментар, а той е отправен само към номер 3. 1:1 сте ти и тя, а не "всички" в сайта, ето че пак не сте разбрали, а не сте сме разбрали САМО двамата, не "хората" в сайта, както казваш отново само ти. Такъв проблем с повечето други потребители нямам, има го само при вас двамата. В повечето спорове в сайта вече не участвам от много време, защото, както казах, осъзнах някои неща, а тези двата ги започна жената от коментар 7 и онзи (вероятно ти) в темата с женската бройка, което също е много инфантилни. А знаеш ли кое е инфантилното в мен? - че изобщо ви обръщам внимание на глупостите.

Black Sabbath

42.   Black Sabbath - подкрепям те. Следя коментарите ти и в други теми и разсъждаваш много точно за разлика от повечето тук.

43.   Оффф явно с Black Sabbath на глава е се изкарва, и аз много неща искам да разясня ама не ми се занимава вече. Поне не само аз съм на мнение, че много обяснява и нищо не казва.
Аз съм пак 14

44.   43, кое му е сложното или неконкретното за разбиране на това, че моят първи коментар е номер 10 и той е написан само за 3, а не за теб? Кое е неконкретното за разбиране в коментар 18 на изречението "а моят първи коментар беше отправен към номер 3"? Та то е повече от очевидно, че се обръщам към него, защото той говори за преценка и самопреценка. Почваш някакъв безсмислен спор и някой друг ти е виновен, че не може да се усетиш.

Black Sabbath