Той няма да си покаже лицето, предпочита да се разделим пред това.
Здравейте! Изключително ми е трудно да преценя от къде точно да започна, но преди шест месеца се запознах с едно момче в така популярни сайт Омегъл. Бих искала да подчертая, че той не е българин, говорим си на английски и т. н. Изключително интелигентен е и забавен, и доста кинки. Не отричам има привличане между нас, но ето го и проблема. Не знам как изглежда в лице, знам тялото му (което си е страхотно), но не иска да ми покаже лицето си. Твърди, че е заради стара връзка. Момиче с което е бил преди (връзка от разстояние, отново), е била с него осем месеца, след това като са се разделили, тя е откачила и започнала да качва снимки на лицето му и други части в целият интернет и сега той има нещо като травма от това. Разбирам го, но това е нормално да съм подозрителна. Също така и той не знае как изглеждам в лице, твърди, че е за наша безопастност. Имам чувства към него и определено стратегията да се влюбиш в характера на някой е налице при нас, но дори и така си оставам подозрителна. Постоянно ми се въртят мисли "Дали ме лъже? ", "Използва ли ме? ". Опитах се да го зарежа няколко милиона пъти и се карахме няколко милиона пъти за това, но той си държи на неговото, а аз просто не мога да го оставя, постоянно се връщам.
Според вас какво трябва да направя? Той няма да си покаже лицето, предпочита да се разделим пред това.
Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Като момиче, което е минало през това, ще ти кажа само едно - той те лъже. Тези снимки които ти е пращал ги е намерил в интернет, просто не се занимавай с човек, който даже и фейсбука си няма да даде. При мен се стекаха така обстоятелствата: в подобен сайт се запознах с възможното момче и си пратихме снимки и как така случайно нямал фейсбук, викам бре. Беше от друг град и след месец вече бях почнала да ставам подозрителна. След много месеци намерих истинския профил на истинското момче, за което се беше представял. И осъзнах, че всичко е било загуба на време. ЗА съм за връзките от разтояние, но тоя нещо не е читав.

2.   Според мен трябва да спреш да се занимаваш с глупости. Омегъл е едно от най-съмнителните и фрапантни места, беше модерно едно време. Не ми е ясно как се влюбваш в човек, чието лице не виждаш? Get your shit together, please.

3.   Виж се с него. Що за измишльотини - любов към характера. Той може да е на 100 години, а това това тяло кой знае на кого е.

4.   Предвид всички обстоятелства, раздялата е рационалното решение. Той е чужденец, никога не сте се виждали и отказва да покаже лицето си. Това, че може да злоупотреби и да качи твоя снимка, интимна или не, трябва да е най-малкото ти притеснение, има доста по-страшни вариации на историята. Възможно е цялата му самоличност да е измислена, годините му да са други, да живее в различен град и какво ли не. Притеснително е, дори да ти показва лицето си, а той не го прави. Освен това, подобна връзка е много сложна и леко нереална. Между вас липсва невербалната комуникация, а тя ти дава много по-точна оценка за поведението на човек. Харесването определено е на база характер, но ти нямаш цялостен поглед над него и това замъглява представите ти. Би ли излязла с чужденец, когото не си виждала дори на снимка? Бъди внимателна, историята намирисва отвсякъде.

5.   Да го зарежеш? Че вие никога не сте били заедно хехе

6.   Връзка "от разстояние"? Любов по снимка? ТИ НАРЕД ЛИ СИ???
"Ходил" с друго момиче по интернет 8 месеца?!
"Използва ли те?" за какво? Да ти чете глупостите онлайн?!
"Милион пъти"? Ти знаеш ли какво е това? Пробвай да преброиш до 10 000, не до милион даже...
Момиче, не знам какво трябва да ти се случи, за да се събудиш... може би да останеш без дом и храна зимата на студа? Тогава ще станеш много "кинки"...
А животът си преминава покрай тебе... докато спиш и се занимаваш с глупости...

7.   Тялото не е негово ;) не 100, а 1000% съм сигурен ;)

8.   Трафик на хора? Или пълно куку, което така или иначе не си заслужава!
ж

9.   Следи на какви теми говори. Постави си за цел да говориш по-общо, за ежедневни неща. Ако той има някаква особена цел, ще усетиш, че тегли разговора все към една и съща тема и се старае да научи повече. И не давай лични данни, в смисъл адрес, месторабота, подобни...

10.   вече като видя YOLO и ще се сещам за теб :)

11.   Как може да имаш връзка с някой без да знаеш дори как изглежда? Пълен абсурд.

12.   Като въведат и възможността да сключиш граждански брак, изпращайки пълномощник на церемонията, може и до края на живота си да не разбереш как изглежда мъжа ти.

13.   Не се занимавай с глупости по интернет. Аз така преди си пишех с едно момче. Имахме страхотни разговори. Пратихме си снимки, вече бях започнала да мисля много за него и да си го гледам на снимките. И познай. Нещо ме усъмних и качих снимките в Гугъл и ми излезе сайта, от който са свалени. Не можех да повярвам, че ме беше лъгал така. В последствие ми каза кой е реално, дори за държавата от която е, ме беше излъгал, за името си и годините си. Много е гадно чувството да те заблудят така. Още повече, че имаше наистина нещо хубаво между нас. Той затова и си призна по-късно, защото искаше да се срещнем. Каза, че се е влюбил и не е знаел че това може да му се случи по интернет. Търсил е виртуален секс и затова е лъжел за самоличността си. Никога не се срещнахме и отдавна спряхме контакт. По интернет също може да бъдеш наранен.. и то много.

14.   Като цяло благодаря за коментарите, за снимките са неговови приложението, което използваме си пише, че са направени с камери и реално всичко, което ми е казвал, че прави го виждам в доста бързо време клипове. Поне за това съм сигурна.

- авторката

15.   По-нелепо нещо не бях чел скоро

16.   Така. Това, което ме провокира да пиша е невежеството на голяма част от коментиращите тук. Тази част, твърдяща, че човек не може да се влюби в човек, когото не е виждал и подобни. Това е ограничено и остаряло мислене. Аз пък ви казвам, че МОЖЕ. И то от личен опит. Освен това, огледайте се, бе хора, 2019 сме почти, това с връзките от разстояние, където двама човека се запознават по интернет и ходят онлайн вече става масово. Не казвам дали е добро или лошо, казвам, че е факт и си навлиза. Защо да не е истинско? Да, може да е истинско. Това, че не си видял човека наживо и не си го докоснал не значи НИЩО. Ако това ви е критерият, то значи сте първобитни и реагирате абсолютно първосигнално и просто искате... то е ясно какво. Привличане онлайн е напълно ВЪЗМОЖНО да съществува. Имала съм гаджета, с които съм се запознавала онлайн чрез фейсбук или форуми, и след 7, 8, месеца чат не сме си омръзвали. И се видяхме наживо. И всичко беше перфектно. Така, че спрете да знаете много. Не всеки човек ще разбере тази тип любов. Обаче на авторката искам да кажа, че този е КРАЙНО съмнителен. Мисля, че си измисля и лъже за абсолютно всичко.. Разбирам чувствата ти и привличането ти, но нищо добро няма да излезе.. И едно нещо, не слушай хората, които ти казват, че еди си коя любов била измислена или такива простотии.. Ти си знаеш най-добре, сърцето ти си знае най-добре. Което ЕСТЕСТВЕНО, не означава че трябва да си безразсъдна и лекомислена!!! Та да... Те щото много знаят, са най-зле от всички :)

17.   Благодаря за коментарите! Уви, проблема си и още налице... знам, че има нещо гнило, но... си остава но. До номер 15- нелепо е Да, но това е живота (нелеп), и точно сега аз съм като в турски сериал. До номер 16- Благодаря ти, много!

- Авторката