Надежда за Нея
Всичко започна лятото към средата на Юли месец в една ферма в Англия, като живеехме в голямо бунгало и в стаите по двама човека, имаше обща кухня която беше отвън. Тогава най-неочаквано получих харесване на една песен и сръчкване от момиче което си беше с приятеля си там на 5-6 стаи от мен. Още преди това усещах, че ме заглежда и че има симпатии, защото не спираше да ме поглежда където и да ходя. Винаги съм се пазил от обвързани момичета, защото не съм такъв човек да разваля обвързана двойка и то те бяха от 5 години заедно и до сега. Дърпах се 1-2 седмици, но тя беше твърде настоятелна и усещах какво желание има към мен, затова реших да пробвам и една вечер още при първата целувка усетихме какво силно привличане имаме един към друг, на 26 съм и не бях изпитвал такова привличане и то при първи контакт, което ме подлуди, но не само мен, а и нея. Бяхме хлътнали доста, но все пак си имаше приятел и гледах да не се вкарвам в някви филми, но така стана, че много неща ни съвпаднаха и продължавахме. От Юли до началото на Октомври се виждахме тайно, но във кухнята все заедно дори и хора имаше около нас и нейния приятел седеше, но се занимаваше с телефона постоянно и аз и обръщах повече внимание. Някой хора се усъмниха, но явно той и има твърде голямо доверие, както и да е. Много сладки приказки си приказвахме и си показвахме, че може да стане нещо повече. Дори ми пращаше снимки как щяло да ни изглежда детето, колко сладки сме щели да бъдем като двойка, това всичко на кратко го пиша защото включваше много моменти в които я правих щастлива, защото ония не му дремеше явно, може би я приема като даденост. Дойде Септември и вече беше доста повече от хлътване, всеки път когато идваше при мен плачеше, защото си тръгваше по рано от мен и няма да може да ме вижда. Казваше ми как не може да повярва, че прави такова нещо, не си е и помисляла за изневяра, но аз съм я изкушил. Ревнуваше ме от други момичета дори. Секса беше супер, но нейната изневяра не беше само физическа... се тая.. прибраха се в София с нейния и си хванаха квартира, на мен ми стана лошо като чух, защото наистина за това момиче си заслужаваше да се боря нещата с нея които се случиха бяха искрени и истински. Обещах и че ще отида в София да се видим и го направих, но усетих колко по студена беше към мен. Говорихме си по сериозно и ми каза, че не може да го остави ей така нейния. Мисля, че в тяхната връзка той каквото каже това става, а тя се раздава повече за него това е моето мнение. Каза ми, че е разделена на две но не може него да го остави и че последиците няма да са добри... прибрах се в плд и продължихме да си пишем, но след нейно пожелание онзи ден за рождения му ден ме заболя, защото описа любовта си към него, а преди това ми пишеше пак сладки неща пращаше ми снимки с прегърнати двойки какво ли не, но се бях ядосал и не можех вече да търпя и и написах, че съм бил в няква голяма илюзия и че съжалявам за това което съм и дал, защото беше щастлива тогава, а тя ми отвърна че не съжалява и че всичко е било истинско, бях е питал ако беше сама дали щеше да бъде с мен сега и ми отговори, че още от началото щяла да бъде с мен. Но ми каза, че не може така да го остави и аз знам, че е така трудно и е, тъй като си имат някакъв план за бъдеще, толкова неща знаех дори дълбоко в мен знаех че няма да станат нещата но продължавах. Тя ми каза че иска да си запазим нормални отношения, и че не съм обикновен и че държи на мен. Но за първи път когато и казах че не мога така, не сме си писали 3-4 дена. това е накратко за историята. Не спирам да си мисля за нея, всяко друго момиче ми е безинтересно и не ми допада и затова сега ми е трудно. Въпроса ми е :
Мисля, че доста лесно ме пусна, но ми казваше, че така трябва, дали тя ще съжалява за мен тъй като имаше тръпка и мисля, че още има, както и това, че съм сериозен и видя, че не ме интересуват други момичета дори и да ме зарибяват, а това ми е казвала е един от плюсовете които най-много е харесвала в мен, както и сините ми очи...
Да се държа ли приятелски или да прекратя контакт?
След време може ли да ме потърси ако се разделят с нейния или по добре да нямам надежда за това?
Каквото и да е, имам уважение към нея и трудно ще преодолея това, че много неща които сме си казвали не сме ги преживели

Коментари

1.   Ех, тази история ми звучи като десетките тук, в които обвързан мъж си хваща някое девойче за любовница, дрънка му разни глупости, че да го омае, ама после се връща при официалната си половинка, защото нещо си там... а, да: не било толкова лесно; преживели сме много заедно; така е по-добре и други баналности в този дух. Само дето тука е обратното.
Който каквото иска да ти разправя, но пред искрено влюбения човек, пречки няма. Хора развалят дългогодишни семейства с деца, за да са с обекта на желанията си, а тя отишла да живее с него?!. Да, трудно е, жертва се много, но желанието е над всичко. Казвам го и от личен опит, и от наблюденията върху чуждия. Има вариант да е зависима от него по някакъв начин, но не знам...
Преди години бях в подобна ситуация като на въпросната дама - бях във връзка, но се захласнах по някакъв тип. Наговорих му куп обещания, докато след 6 месеца не ми омръзна и не се прибрах при приятеля си. Сега си си чудя на акъла, но тогава хич не се и замислих.
Няма как да ти кажем 100%, но мисля, че е било моментно увлечение. За твое е добро е да я зачеркнеш тотално от живота си. Изключително болезнено, но и също толкова разумно. Ако тя иска, ще се свърже с теб. Ти гледай да се съсредоточиш над отрезвителния процес, далеч от нея. Ще е добре и за емоционалното ти здраве, и за достойнството ти. Успех!

2.   Пич, попаднал си на добра манипулаторка. Ще те разочаровам и е вероятно да предпочетеш да не ми повярваш, но единственият човек за когото наистина й пука е самата тя. Бъди сигурен, че няма да се раздели с приятеля си заради теб. Тя със сигурност не го обича за да му изневерява и след това най-лицемерно да му се обяснява в любов, но дали защото е финансово по-стабилен или има няква друга изгода от него, няма да го остави. За нея ти си бил едно развлечение. Във фермата едва ли е имала толкова много разнообразие и действително връзката й може да й е доскучала, но не бъркай това с истински чувства към теб. Вместо да се чудиш и маеш, се вземи в ръце и си намери някоя, за която ще си на първо място. Жена съм и съм срещала и редовно продължавам да срещам изкусни манипулаторки, които въртят няколко мъже едновременно. Искала е да ти привлече вниманието, постигнала е добри резултати, бил си перфектен за егото й, а сега продължава напред. Бъди сигурен, че ако приятелят й някой ден разбере за нейната изневяра, ще му се моли на колене и ще изплаче много крокодилски сълзи и кой знае какво ще му наговори. Недей да си губиш времето. Успех!

3.   А бе я си живей живота и не гони вятърни мелници. Ти си сериозен пък тя изобщо. Знам че за теб е прекрасна и т.н. ама не е. Не я чакай , не си губи времето. И на мен като жена ми се е искало да кокетнича и да флиртувам с други поради това че гаджето ми не ме забелязва вече , не съм му интересна , но само до там колкото да си изтупам самочувствието. Но тя доста далеч е стигнала и щом те обича и разни други глупости които ти говори какво прави още при приятелят си? Не е лесно ли ? ! Какво толкова я задържа при него ? Да не би да е на смъртно легло? Айде моля ти се аман от такива

4.   По всичко изглежда, че си бил просто развлечение за лятото. Знам, че звучи грозно и вероятно за теб е имало нещо истинско, но помисли: истинско ли е, щом те е преживяла толкова бързо?
Разбира се, че няма да го остави другия, то това е било ясно от самото начало. Дори не е имала намерение, така я е устройвало напълно. Което е всъщност още по-гадно за приятеля й, не толкова за теб. Вероятно ще изпадна в крайност, но може би си се отървал леко. На него му е изневерявала, не на теб.
В заключение - според мен, каквито и да са чувствата ти в момента към нея, забрави ги. Не си заслужава. Има толкова много други момичета, с които биха си заслужавали усилията.

5.   Не си губи времето.
Не й стиска. Явно е че не е щастлива, но или я е страх от реакцията му, или не е сигурна че ти си човека с който трябва да замени дълга и стабилна връзка-още повече че живеят заедно.
Отърси се. Каквото е било остава във фермата през лятото на 2018.
Ще срещнеш твоето момиче за което си единствен и няма грам съмнение че иска да сте заедно.

6.   Дори да не съм съгласен с 1 и 2, че те е манипулирала и си е играла с теб, дори да е имало нещо истинско между вас, споделям съвета им към теб - прекрати контакт. Държенето приятелски и чакането мооже би връзката им да се разпадне и да ти дойде реда са си чист мазохизъм със яка доза загубено достойнство. Ужасно боли, но това е решението. Тя си е направила избора, ама иска и тебе да запази в живота си, не става така! Тя трябва да разбере, че ако реши да е с другия за теб е изключително болезнено да си около нея, а да я нямаш. Пак казвам - не съм съгласен с 1 и 2, че те е въртяла на пръста си, но и ти мисля, че си малко по-дълбоко във филма от действителността. Имали сте искра, истинска е била, но не достатъчно истинска явно та да я накара да пусне всичко и да я следва. А може би просто е безхарактерна и трудно взима големи решения/прави промени и се държи за сигурното. Не можем да кажем, но съвета на всички ни е да се откъснеш. Кажи и, колко истинско е било за теб, кажи и че всичко което сте си пращали и представяли за теб е повече от фантазия и виждаш възможен свят, в който е реалност, но ако тя не може да избере теб не можеш да се самоизмъчваш с нещо, което няма да се случи. Кажи и истината. и и кажи как точно заради това, че е било истинско не можеш да си покрай нея, без да си с нея. Не ме интересува дали ще го направиш заради нея, да не и разваляш връзката или заради себе си, да не те боли или заради достойнството си, но това е правилното решение. Жалко, че нещо толкова красиво не се е получило. Не е важно дали е било красиво наистина или само в твоята глава... и за двете е жалко...

7.   Какви приятелства? Тя те държи за "резерва" за да се има за много "вървежа". А замислял ли си се колко "резерви" има още? И за какво ти е, да ти изневерява непрекъснато? И
А и ти как се успокояваш, че приятелят й си заслужава изневярата - като й има доверие. Затова доверие на жена - само след проверка!

8.   От Автора : Благодаря за точните и обективни коментари.
Точно това ми беше казала когато бях в София при нея, че 5 години са много, че е свикнала с него, Питах я дали е щастлива с него тя ми отговори това няма значение... Мисля, че всичко беше искрено, но я е страх. Онзи ден дори ме попита дали нямам нещо повече с една моя колежка, защото бях и казвал, че ходя до университета и тя ми помага, държал съм се отдръпнато. Казах и не, но мисля, че трябваше да и кажа за сега не за да я жегна малко. Отговори ми и да имаш нещо няма лошо, но мисля, че ще и е гадно тъй като знае какво съм и дал на нея. Имат план да ходят във фермата отново, и аз имам този план, но не заради нея и сигурно пак ще се засичаме там...

9.   От Автора:
Здравейте, искам да ви информирам какво се случи през този месец след поста ми.
В началото на Декември няколко дена не си бяхме писали, тъй като бях и писал някой неща, които са неверни, но имаше и верни неща заради един пост към приятеля и който ме засегна, но след тези дни помислих и просто приех каква е ситуацията и ми е доста по-добре. Един ден и писах, но не с тежки разговори и писания, а нормални писания. В началото беше дистанцирана доста, но започна да се отпуска, защото и приказвах за хубави неща, забавни, оптимистични. Започна тя да ми пише доста често и се стигна до там, че ходих до София докато беше на работа я изненадах и тя се шокира откъм хубавата страна, това беше преди Коледа. Бях с един приятел който имаше работа в София и му казах да минем просто да я видя и изненадам. Все пак не съм очаквал нищо или надежда, но се целувахме гушкахме дори я закарахме до тях. Каза ми, че такава изненада скоро никой не и е правил, и това ме накара да се замисля нейния дали изобщо прави нещо за нея, дали със жест или някоя изненада, но не мисля.
Странно ми е малко, тъй като ме изревнува на два пъти. Единия път за Нова Година, защото имаше едни гъркини в компанията и и споделих, а аз и споделям повече от колкото заслужава. Каза ми, че ще ме праща в Гърция, а аз и отговорих няколко неща за да я подразня, че ще и пратя покана да дойде на гости в Гърция и че се надявам да не откаже поканата, както и да е. Едната гъркиня наистина много ме хареса, но аз не съм за едната вечер. Онзи ден пък бях навън с 3 колежки на кафе и те ме отбелязаха дори едната снимка качи, тъй като едната от колежките знае за историята ми и ми се чуди на акъла какви неща върша за това момиче, даваше ми съвет да прекратя контакт, но не мога, пробвах за няколко дни, но не мога.
След отбелязването и снимката със колежките, момичето явно много се е подразнило, каза ми, че мръсник съм бил, че само с момичета съм излизал, а те са ми колежки и съм нямал нищо с тях нито ще имам просто сме приятна компания. От няколко дни си пишем доста мръсотийки, защото знам, че и харесва, искаше да ходя към София, но и отказах и тя ми се разсърди. Това е като цяло ситуацията за сега, държим нормални отношения, но тръпката си я има и не отминава и при двамата. Но не се надявам на нищо и не очаквам нищо, мисля, че на нея ще и е гадно, ако имам късмет да си намеря приятелка и затова ме ревнува от тези колежки. От една страна ми става хубаво като ревнува, защото на мен ми беше доста тежко по едно време, но гледам да се разсейвам колкото мога повече и ми помага това. Пропуснах да напиша, че майка и ме добави във Фейсбук дори, тъй като тя е казала на майка си и че съм бил до София както и за всичко което е станало майка и знае за нас. Майка и е казала че било голям жест това и и се издигам в очите и може би. Но момичето ми каза да не я приемам, дори се скарала с нея защо ми дала приятелство. Мисля, че е добър знак това че ме харесва майка и. Харесва и, че и обръщам внимание, но ако имам късмета да срещна момиче което да ме заинтересува и този път да не е ОБВЪРЗАНА ще пробвам и ще направя така, че да е щастлива!
Като цяло това е добър опит от който се научих на доста неща и най-вече с обвързано момиче да не се захващам да правя щуротий...