Обсебен от актриса.. порно актриса.
Хора.. сполетя ме нещо.
На 22 години съм. Уча в колеж.
Наскоро с приятел си направихме лека екскурзия (Америка). Там видях едно уникално красиво момиче. Точно пиехме кафе, тя седеше на масата с/у нас и аз се загледах в нея, явно усети, защото ме погледна и ми се усмихна, аз бях като фраснат и само гледах втренчено и ухилено. Сигурно ме е взела за тъпанар... точно си мислех да стана и да й взема номера, но приятелят ми ме бутна и ми викна "Виж тая там, готина е, нали? Знаеш ли коя е? ", погледнах го доста странно и му казах "Не знам, защо да знам? ", а той "Порно актриса е, много добра". И се отказах да й взимам телефона. НО не заради професията, реших, че получава хиляди такива предложения и ще ме отпрати, като ме помисли за луд.

Сериозно- откачих. Най-красивото момиче, което съм виждал, обаятелна и невероятно симпатична, със страхотна усмивка и чар. Исках няколко клипа на приятеля ми, за да я гледам. Сега поне знам как се казва /няма да споменавам, нали е тайно, а и да не звучи като реклама/. И сега? Не мога да спра да гледам "филмите" й. Зяпам снимки постоянно... Накрая освен да ме вземат за порно маниак... друго няма да стане. Много съжалявам, че не отидох при нея, въпреки че предполагам какво щеше да стане. И все пак? Обсебен съм, хора, помагайте, какво да правя?

Коментари

1.   Според мен историята е измислена.

2.   Хормони...
Прави секс по-често...

3.   Направихте си екскурзия до Америка, все едно ей го къде е :)После сядате в кафе и се оказва, че приятелят ти я познава даже знае каква е и с какво се занимава. Трябвало е да вмъкнеш, че сте си разменили телефоните и, че непрекъснато ти звани и, че ти сега незнаеш как да я разкараш :))))))

4.   До номер 3, от семейство с големи възможности сме и не виждам проблем в това? Всеки, който може да си го позволи, може да отиде. И той НЕ я познава, а я е гледал в интернет. Не съм писал, че я познава и НЕ го твърдя, така че не пиши, когато не си рабрал/а.

5.   Ха, ха - просто физическо привличане, хормони и все в тоя ред. Какво да правиш - ами огледай се около себе си и там, където ходиш и ще видиш и други такива момичета. Но каквито и да са - поискай да се запознаете.

6.   Хубаво с големи възможности си, въпреки че повечето не могат да си позволят до нашто море да отидат или някаде в България но както и да е. Знаеш ли колко долара струва билета до Америка само отиване? Нека един да напише поне който е повярвал на историята му

7.   Я се събуди и ела в реалнноста.

8.   Хора, не сме в преди 50 години, излизаме от България и виждаме света, осъзнайте се малко...

9.   Абе хубава или грозна, щом е курва, не струва!

10.   Номер 9 е прав!
А и порно актрисите влагат много пари във визията си... Виж я сутрин като става от леглото. Тогава хубавата жена си личи.

11.   10, визията, в която те влагат пари, не струва. Около мен мъжете са все сериозни и 1-во не биха харесали такава "красота", 2-ро дори да харесат някоя жена в никакъв случай външният вид не би бил чак толкова важен. Явно авторът е разглезено момченце, което по цял ден гледа филми с такива актьори и много по стойностни, истинкси момичета не си пада. :Д

12.   Аз му вярвам. Няма нищо невъзможно в това какво толкова е станало. И аз съм виждала звезди в Америка, но не разказвам по форумите такива неща, защото за Бай Ганьо това звучи твърде необичайно.
Авторе, да си действал когато трябва. Изтървал си си възможността. Като ходиш пак, отиди на същото място и се надявай да я срещнеш пак.

13.   Не знам как 11 определи, че съм разглезено малко детенце. Може би, защото казах, че съм по-заможен и веднага ме определихте за тъп идиот? Е, да, ама не! Падам си по истински и стойностни момичета, ти явно си доста комплексирана, обаче.. И не гледам по цял ден такива филми- както казах, не знаех, че е такъв тип актриса, докато не ми казаха. Абе, вие или не можете да четете, или само си търсите повод да се заядете?

Благодаря на другите стойностни и смислени СЪВЕТИ!

Автор

14.   И до номер 12, изказа точно това, което аз премълчах. Наистина.. Някои българи са невероятно ограничени, все едно, когато някой е известен, не излиза и не ходи по кафета, а забележи, бил и невидим за другите...

Автор

15.   Авторе, прав си само за едно - доста потребители на този сайт като чуят думата „заможен“, „чужбина“ и реагират алергично. Не е само българска черта, човешка е и се нарича „завист“, но е особено изразена сред доста ограничени чичковци и лелки тук с провален „морален“ живот.

Иначе - няма как, ще трява да се бориш с манията си. Жената е недостъпна за теб. Можеш да се пробваш да намерш начин да си пишеш с нея, но искаш ли го?
Тя никога не би тръгнала с някой българин (вредно е за кариерата), освен това - какво си представяш с такава жена? Ок, секс - ясно, иначе?

Иначе, не мисля, че ще е проблем да я наемеш за един сеанс, лошо няма.
Според мен действително трябва да търсиш начин да я намериш, да бъдеш с нея сексуално и да се приключи. Те не печелят иначе много - дори една „порно звезда“ не взима повече от 2000 долара на сеанс, защо не? Ще си спестиш много пари, защото ще спреш да си губиш времето със зяпане и ще можеш да се концентрираш върху важните неща от живота! (аууу, ще каже тук народът - глей го този, 2000 долара за сеянс, гад, гад, гад)

16.   Опитай си късмета авторе, тя е човек като всички нас има чувства и душа. Никой от нас не знае, защо тя се занимава с тази работа, какво я е докарало до там, затова нямаме право да я виним. Глупаво е да отидеш и да искаш да й плащаш без тя да е поискала парите ти пък ако поиска дай й може да те пробва по този начин. Отиди, намери я, запознай се с нея, не е страшно тя е същото такова момиче като от вашият квартал само дето работи различна работа и е далече. Това твоето е любов от пръв поглед не ги слушай задръстеняците дето ти казват тя е с неморална професия "к.... ва е". Длъжен ли си да се ожениш за момиче, което работи като продавачка в кварталният магазин, всъщност никога няма да имаш гаранция, коя от двете има повече бройки, та нея да наречеш к.... А девственица, която не харесваш и не знаеш дали не е направила същата бройка на свирки няма да заобичаш повече. Кураж и тръгвай гони любовта. Напълно е възможно точно ти да си нейният принц на бял кон. Само не знам с родителите ти как ще уредиш нещата и там няма да е лесно.

17.   Знаеш ли, бях срещнал Анджелина Джоли преди да се ожени за Брад Пит. По случайност и двамата пазарувахме в американския ку-ку магазин и тя ми се усмихна. Но тогава не знаех коя е и се притесних да и взема номера. Приятеля ми каза името и, и че е известна филмова актриса. От този момент насам не мога да спра да гледам филми с нейното участие, снимки и се нервирам, че някакъв си Брад Пит се е оженил за нея преди мен! Не е честно!
Някой повярва ли ми...? Така си и помислих...

18.   Авторе, какво им се връзваш на такива гъски като номер 11? Седнала да обяснява кой истински, кой фалшив, кой бил стойностен, кой - не... То, естествено се подразбира, че тя е най - "стойностната". Кой я знае каква е посредственячка. Те обикновено, такива най - много реват срещу известните красавици. Но, и да злобеят и да не злобеят, хубавото си е хубаво. Те и тия интелектуалци около нея и те се самозадоволяват, гледайки точно същите филми... само че тайно. А ти, понеже открито си заявил привличането си към такава жена и смотлите веднага писнаха до небесата. А то, кое те прави лош - че харесваш актрисата, а не тях... За смях ставате, злобарки със злобарки.

П. П. Ако обичаш, 11, не се впускай сега в обяснения колко си красива и вървежна и как те сваляли всички, но ти не им пускаш, защото си "стойностна".

20.   хахха номер 17 е как :))))

21.   18, аз съм 11, много ме разсмя, наистина. :Д Няма за какво да завиждам на такава жена и не ми пука дали мъж, които би харесал такива би харесал и мен. :) Всеки да си гледа порно, лошото е когато количеството стане повече, та го пренесе в реалността. Но колкото повече един човек си прави секс в реалия живот, толкова и по-малко му се налага да гледа, което май не важи за теб. :Д "Известни красавици" :Д :Д :Д. За злоба говори за себе си. ;)
Авторе, коментарът не го направих заради думата "заможен", а заради "обсебен" и "порно актриса". За мен ти си несериозен човек. Пък каквото искаш говори за мен. :)

22.   21, окей, вземи се спри вече, смешно е, ясно е, че от една история не можеш да определиш човек, но ти си прекалено ограничена, за да го осъзнаеш, така че - вземи себе си и глупавите си виждания и спри да пишете тук :)

23.   Пич, ако искаш да я чукаш - пробвай! Ако стане - супер! Ако не - пак добре. Ако не стане обаче ще знаеш, че поне си опитал, а не си се отрязал сам. Колкото до нещо сериозно - не мисля, че ще се получи. Щом е известна, дори да те хареса и да тръгне срещу интересите си, я си представи как ще я представиш в къщи. Хипотетично разбира се :) Ще те побъркат от бъзици и това е най-малкото. Желая ти късмет!

24.   Да, представям си ги двете влюбени гълъбчета как са акустирали скъпата лимузина и са седнали един до друг на двора, като я запознават с родата на село. Тя е сложила изящните си ръчички върху протритата мушамена дворна маса, а главата на семейството й налива домашна сливова... страхотна идилия

25.   Номер 24,
Село нямам, двор имам, но не е на село, домашна сливова- никой от семейството ни не пие. А за протрита маса? Боже... Ама че си малоумен.
Автор

26.   Историята ми допадна, истинска или не... какво значение има;ще създам и аз моя; харесвам претенциозни мъже, със самочувствие и възможности... като мен самата. Та към автора;има ли значение, че знанията си ги преподавам, а не ги показвам по тв... прояви итуиция...

27.   (аз съм 24)
Човек, говоря образно бе...
Възприемай го както прецениш:
"Родата на село" - приятелите ти и масата гъзари по дискотеките
"Протритата мушама" - чалга дупката където ще я заведеш
"Домашната сливова" - менте алкохолите от които всяка година имаме нещастни случаи на чужденци по морето
Изобщо не ми пука дали е истинска историята или не, но нчинът по който се връзваш на всичко говори сам по себе си

28.   Айде пак:) Значи- на дискотеки много рядко ходя, особено в България, а приятелите ми нямат нищо общо с "гъзари". Чалга дупка- не съм посещавал от 5, 6 години. Алкохол- много рядко пия, а когато го правя, се старая да не е менте. И нека си говори, то ми писна- ако щете ми вярвайте, ако не- хубаво. Не ми се разправя вече, отдавна открих решение на проблема си. Към 26, малко неясно се изрази, но доколкото разбрах, не мисля, че има :)
Автор

29.   Добре, а няма ли да кажеш коя е порно актрисата? :)

30.   Не знам, защо ама ме е адски яд като, някой нарече порно актриса к*рва.
Номер 9, защо си толкова рядко ограничен човек?
Научете се, че това е професия и, ако ще обиждаме, добре си помисли за какво става въпрос;) Има много готини мацки в тази индустрия и истински жени с характер и вкус.

31.   Да ви кажа честно и аз съм искала даам участвам в такъв филм и не мисля, че е заради парите, ама нямам никаква представа как стават тези неща, ще си бъда анонимна и подкрепям 30.

32.   Ами да то и аз съм искал да участвам

От 30

33.   Още един за диспансера :)))

34.   33 а ти си явно само за пред екрана, не пред камера... 31

35.   31 - сигурен съм, че не е заради парите! Това се нарича ку*ва!

36.   А аз си мислех, че ги наричат порно актриси, к... съмнявам се, че биха се справили професионално.

37.   Това е професия ама кой да чуе.

38.   "9. Абе хубава или грозна, щом е курва, не струва! "
Не и този тип актриси, защото работят за зрителите, което оправдава и кинтите им. леката жена работи за лична изгода, но взима много по малко, а сега цели да живее и на кредит, но това е жалко, защото порно актрисата си осигурява богат живот с няколко креватни изяви. Обикновената материалистка се въргаля цял живот, но докато я има оградата(мъж) да се подпира. Подкрепям напълно автора, пък и такива жени се чукат с кеф. :)

39.   Олеле колко ограничени хора имало..
Пост 23, ти чували се? Аз бих завидял на такъв човек, макар и да не е хубаво, но 38 е описалa Защо. Такава жена е изключително изобретателна в леглото. Можеш да свършиш много пъти с нея. В нормалните държави са го признали като професия, тъй че няма нужда да пишеш такива глупости. Щели да го бъзикат. И ти би се хванал с такава актриса, нека не се лъжем. Колкото до историята на автора, тя не е измислена. Попадал съм на автора и в друг сайт, знам и коя е актрисата. Но ще го запазим в тайна, защото и автора така желае.

40.   Поста е написан преди 2 години и 3 месеца... тази или вече е пенсионирана или е с няколко мерни единици по широко.... специализирана. С други думи цената й се е качила :)