Харесвам пълни жени.
С тях ми е по-хубаво, но ме е срам да си призная, защото всички харесват слаби и ако те видят с пълна се приема все едно си смотан и не можеш да си хванеш слабо гадже, което е тъпо, но в такова общество живеем.

Коментари

1.   Аз също харесвам пълни жени :) м23

2.   Паресвам високи 2м мъже, които са супер кльощави. Буквално кожа и кости. Намирам ги за много красиви. И не ми пука какво мислят хората около мен.

3.   Ти за себе си ли живееш или за другите? Уважавай се. 90% от хората не могат да мислят, ти си тръгнал да се притесняваш какво щели били да кажат. Бъди непукист и ще си по-щастлив.

5.   Ами, спри да мислиш какво ще кажат другите и прави каквото ти харесва.

6.   Кое те кара да си мислиш, че си част от малцинство? Не е така, дори последните години се срещат все повече хора, които си падат по извивки. Толкова пъти съм чувала, че е по-добре да се блъскаш във вълни, отколкото в скали, че няма накъде повече. Няма нищо лошо в предпочитанията ти, бъди щастлив и намери момиче, което ще те привлича. Другите да си говорят, животът си е твой. Надявам се само, че любовта ти към едните, не те кара да упрекваш външността на другите.

7.   Защо се интересуваш от мнението на другите? Живей си живота и да не ти пука!

8.   За предпочитане са момичетата и жените с няколко килца от горе. Има какво да хванеш и по какво да се загледаш. Сега вече ако е с много кила отгоре...вече е въпрос на предпочитания, но да ти кажа мисля, че и аз съвпадам към такава категория. Никога тези слабичките не са ми били интересни.

9.   Винаги съм се чудила какво означава "жена с извивки". Слабите жени имаме тънки талии и в повечето случаи формата на тялото е тип пясъчен часовник, ние имаме извивки. А телата на пълните жени са като правоъгълник, какво искате да кажете?

10.   Аз съм бил винаги с пълни жени и е супер с тях. Не харесвам слаби, не ме привличат изобщо. Недей да те интересува мнението на другите!

11.   Има разлика между леко закръглена и дебела жена. Хората са устроени да харесват слаби (не кльощави), защото това означава, че са здрави и могат да износвт здраво поколение. Да си дебел е болест, да харесваш дебели също. Помисли си защо това е така - да не би да си мамино синче, гледан от баба си, с доминираща майка и т.н.

12.   Не си единствения. И аз харесвам по- закръглени и пълни жени. Харесвам по- масивните бедра и дупета. Естествено външният вид не е всичко, бил съм и с доста слаби, както и със закръглени. Но винаги закръглените жени са ми хващали окото. Жена ми също е закръглена. Не се срамувай и не си втълпявай простотии. Примерно, влюбиш се в някоя закръглена жена, и какво, ще я изоставиш заради приятелите си ли. Давай смело напред и бъди щастлив, не се интересувай от хорското мнение.

13.   Мога само да кажа следното... Голямо дупе и големи цици, какво повече му трябва на човека?

Мр. Лек ден.

14.   Е браво, аз тъкмо отслабнах, за да ме харесват. Абе, казвайте ги тия неща :).

15.   Сочни гърди, хубави крака, стегнато дупе...
Мъжете направо ме разсъбличат с поглед, а имам и килограми, и години над нормата:)
Като бях съвсем млада и доста слаба, определено ме отбягваха...
Мъжете наистина харесват женствени тела...
Никога не съм била толкова желана както сега, чувствам се истински жена!

16.   Дебела или слаба няма значение. Важното е отношението между талията и ханша. Тънка талия и широк ханш е секси.

17.   Рубенсовите форми са били на особена почит още от Средновековието... А и винаги се е считало, че добре сложената и леко закръглена жена по-успешно може да роди и отгледа поколение отколкото ръбавата щека...
Освен това болестното затлъстяване е едно, а приятното закръление - съвсем друго, и много хубаво нещо.
Дори и днес, въпреки модните тенденции, налагани основно от Запада, в повечето арабски и мюсюлмански страни, по-закръглените жени са на особена почит и са много по-харесвани от останалите. В Мароко, например, жените дават мило и драго да имат голямо ДУПЕ! Има фитнес-салони, диети, зали за упражнения и направо цяла индустрия, която работи, за да сдобие всички жени с хубави, големи дупета! :)
Аз също си падам по добре закръглените форми, стига да не премината границата на висящите сланини и на бузите тип "булдог"...

18.   Аз също предпочитам по едри жени. Дори ако са по големи на години е стрхотно. Преди 7-8 години ходих с какичка с 15 години по голяма от мен. Тя също се притесняваше, че била по голяма от мен. Но я обожавах! Всичко си имаше. И мозък и гърди да не говоря за по интимното, че пак ми се прииска. Няма значение мнението на околните. Важното е ти да се чувстваш добре.