Как да стопим ледовете
Здравейте. Има едно момиче, което ми е симпатично още от миналата година. Тогава не чувствах нищо специфично. Тази година започна да ме привлича усмивката и, характера и. Даже когато е намусена ми се струва толкова сладка.
Преди 1-2 месеца обаче стана нещо различно. Започнах да мисля за нея по цял ден докато съм в даскало.
До този момент не съм си казвал и дума с нея, но държанието и, това какво и как говори пред класа, колко е тиха и невинна - някак си бяла, а другите к**ви и лицемерки.
Имал съм влечения и към други момичета, главно физически и сега ми се случва за пръв път да изпитам нещо сериозно.
Аз съм човек с принципи, спортист съм и уча здраво. Имам и други обожателки, на 16 съм.
Проблема ми е, че ми е трудно да общувам с нея и някак си да стопим ледовете. Тя е срамежлива и това ме спира директно да я поканя да излезем - ценя я и не искам да я загубя.
Опитвам се да правим някакъв диалог - съвсем нормални неща които биха си казали двама съученици. Тя знае че я харесвам, или поне съм сигурен че го усеща, писали сме си веднъж и от нея също мисля, че забелязвам влечение.
И сега нещо интересно. Постояно си попадам с нея. В смисъл - на чин все е някъде около мене. На маса като седна съвсем случайно сядам срещу нея. Врата отварям, и тя я отваря от среуположната страна. И още много такива малки съвпадения.
Та въпроса ми е, как според вас да действам. Удоволствие ще е за мен да я поканя да излезем, защото това "затруднение" с общуването ми с нея е защото около нас има хора, а тя обикновено не общува с много момчета. Повече ми върви контакт лице в лице.
Вариянт е и да си пишем ама ми е странно как като цял ден е около мене, нищо да не си казваме а да си пишем. Не е в мой стил и е мишкарско.
Ето за какво точно да си дадете мнението:

1. Как да стопим ледовете мо между си?

2. Добра идея ли е да я поканя директно да се поразходим -
даже мисля в някой хубав ден като има сняг?

3. Тези с по-голямо въображение може да споделят каквито и да
е идеи - да я заведа някъде, нещо интересно, но имайте в
предвид, че е срамежлива

Коментари

1.   Ех тези ледове беее. Толкова ли не можеш да и казваш "здравей" като се видите?
Добро утро, добър ден също върша работа. Като ти се пречупи езика - покани я и да се видите на по кафе или там каквото пиеш.... и така. Не е страшно, че е срамежлива. Ако беше отворка нямаше да е сама ;)

Та ако мислиш прекалено дълго ще видиш как някой друг я е свалил.

ДЕЙСТВАЙ!