Имам любовник, който се среща и с друга
Много ми е трудно да разкажа историята си, но имам истинска нужда да споделя с някого. Имам семейство, дете, но от 8 години имам връзка с друг мъж. За това време преминахме през много неща, имали сме много кратки раздели и отново сме се връщали един към друг. Той беше този, който се бореше за връзката ни. Аз някак постоянно се колебаех и сякаш не знаех какво искам. Исках да съм с него, но не можех да си представя, че ще напусна семейството си. Той също беше женен, но преди време жена му почина. Много ми беше трудно да го гледам как страда и как му се наложи да се справя сам с децата си. Връзката ни продължи, но той стана по - напорист и започна да иска да сме заедно повече време. Аз започнах да се отдръпвам, казвах му да си намери жена, която да е до него, започнах да се самонавивам, че мога и без него и така ще е по-добре за всички. Той никога не спря да ми се обажда и да ми казва, че ме обича. Но след няколко месеца си намери друга. По-млада жена, но отново женена. Това разби сърцето ми. Това, което той продължава да ми твърди е, че ме обича, но има нужда да не е сам, но в същото време другата също не е с него вкъщи. Почувствах се много зле, не спирах да плача и го умолявах да спре да се вижда с нея. Но той отказа. Каза, че ме обича, но продължи да се среща с нея. Това ме съсипва. Опитах да прекратя връзката си с него, не го чувах и виждах, но не мога без него. Може би се самонавивам, но не мога да спра. В момента отново се виждаме, но мисълта за другата ме побърква. Постоянно мисля по колко пъти на ден я чува и вижда. Моля ви, дайте ми съвет. Не знам какво да правя. Съсипана съм, не мога да споделя с никой.

Коментари

1.   Хаха, хем изневеряваш, хем не искаш на теб да ти изневеряват. При жени като тебе така става. Единственият ти вариант е да напуснеш мъжът ти и да си винаги с любовника. Трябвало е отдавна да го направиш.

2.   Не мога да повярвам хората какви проблеми имат хахах. Навира се при мъжа и все още, пък ревнува любовника.
Само се чудя, болшинството от дами, пишещи подобни истории, друга работа нямате ли, кога успявате с всичко.
Конкретно за авторката, кога успяваш да се справиш с дете, мъж, любовник, пък и къщна работа, отделно ако работиш нещо, което доста ме съмнява.
Щом толкова време, при такива обстоятелства се натискаш при мъжа си е ясно какъв ти е характера.
Искрено ме разсмя терзанието ти, съжалявам ако звучи грубо и наистина се чувстваш зле, но пък ти така си си го направила.

4.   Така е, като седиш на два стола.Жена съм и не разбирам как така ще обичам някой, който иска да заживеем заедно, а ще седя при друг...

5.   Е, ти си му казала да си намери друга и той си е намерил човека? Сега ти било тъпо, хаха.

Ама не, знаеш ли какво заслужаваш - развод с мъжа ти, мъжът ти да вземе детето, а ти си кукувай сама. Ей това. Щото не се научихте да не се държите като животни.

6.   Да, наистина заслужавам това, което ми се случва. Знам, че не постъпвам правилно, като лъжа мъжа си толкова години, но не мога да се променя. А искам. Много. Искам да го погледна така както го гледах някога, искам да чувствам това, което чувствах някога... Но не мога. Искам любовника ми да продължи без мен, но не ми стигат силите да го пусна. Не и докато ми повтаря, че ме обича. Не мога. Моля ви дайте ми съвет.

7.   Абе как може такова нещо, изобщо за какъв съвет молиш?? Ти не се чувстваш добре, че едва ли не " любовника ти" ти изневерява с друга за което ти си го помолила... А питаш ли се в каква заблуда живее твоя мъж и как ще се почувства той??

8.   В цялата история съжалих само починалата съпруга-всички други сте.... не, няма да го кажа, че няма да ми пуснат коментара. Да ти имам проблемите..

9.   Е щом сте толкова време"заедно", след като е починала жена му, и не си искала да го гледаш как му е трудно да се справя сам с децата. Ти защо не се разведе с твоя съпруг? Щяхте да се съберете с любовника, да съберете децата и да опитате да сте семейство. Сега сте в голяма каша и всички, предполагам, че той е тръгнал с друга, понеже не очаква нищо по сериозно от теб.

10.   Човек може да е любовник до един момент, но после иска нещо повече, което не си му дала. Щом си искаш съпругът си стой при него. Това е твое решение.

13.   Искаш съвет? ! Ето ти един - гледай си детето и съпруга и спри да се терзаеш.

14.   От Авторката
Благодаря за " шамарите", който получих. Може би точно от това имах нужда, за да се опитам да преосмисля нещата. Няма да е лесно, тъй като когато човек сътвори такава каша много трудно излиза от нея. В един момент спира да мисли нормално и сякаш не вижда изход. Аз наистина имах нужда да споделя с някой, за да получа странично и обективно мнение.

16.   Авторке аз съм пак номер 9 не те съдя, напротив и аз бях в подобно положение. Споделих историята си и също получих здрави "шамари". Моят любовник, вече бивш е женен при нас е сложно. За това коментирах по този начин, замислих се, че ако аз знаех, че е сам с сигурност щях да се замисля да се разведа. Не си ли го питала не иска ли да направиш по сериозна стъпка. Ако държите един на друг и се подкрепяте, няма какво да ви спре. Може би и двамата заслужавате по добър живот, а ако не си готова да се разведеш, остави любовника си да устрой живота си както намери за добре.

17.   В този живот е много лошо хем да те боли, хем да те сърби. Само ти с разум можеш да сложиш край на това мъчение. Явно не можеш да напуснеш семейството си, без значение какви са причините. Това не е толкова зле. Няма да нараниш детето и съпруга са. Няма да живееш с любов, но и честно да ти кажа с крадена любов, пак не е живот. Затова се успокой, приеми, че е дошло време да отсечеш, не бъди егоист, вземи решение с разума си в името на бъдещето на твоя любим, остави го да има връзката, която желае, и ако можеш и намериш правилния начин го запази като свой приятел. Искам да ти напомня, че любовта не е само физическа, има много ценни начини да обичаш с душата си и да чувстваш пълноценна връзка от комуникацията с един човек, без тя да минава през леглото.