Момичето с променливи чувства
Преди година и пет месеца имах късмета да се запозная с едно момиче. Тя беше на 18г а аз на 26г. В началото докато си пишехме и опознавахме един друг аз небях сигурен какво да правя заради разликата в годините ни. Въпреки това я харесвах и изпитвах симпатии към нея а и виждах, че и тя много иска да е с мен. След няколко срещи вече станахме гаджета. В началото всичките и приятелки гледаха странно на нещата да ходи с по-голям от нея и я съветваха да си живее живота сега, защото имала време за сериозна връзка а даже и за семейство. Тя обаче не ги слушаше и се противопоставяше на всички и всеки, който се опитваше да ни раздели. След време се запознах и с техните. Имах сериозен разговор с баща и, защото и предстоеше завършване на училището и кандидатстване в университет. Казах му, че намеренията ми са сериозни и не бих и попречил да следва мечтите си а напротив ще я подкрепям за да ги сбъдне. С нея си споделяхме всичко. Знаем най-големите си страхове и тайни един на друг. Имахме планове за в бъдеще и много се обичахме. Всички ни го казваха. Дойде деня в който я приеха в университет и тя се премести там в общежитие. Всичко вървеше добре и аз все повече се влюбвах в нея до денят в който се скарахме. Не ми пишеше и вдигаше телефона няколко дни. Започнах да подозирам, че може да има нещо. Един ден ми писа и ми призна, че ми е изневерила. Аз бях шокиран и не знаех как да реагирам и какво да направя. Много ме заболя от думите и. Мина се време и аз и простих въпреки болката, която чувствах и и казах, че държа на нея и искам пак да сме заедно. Тя ми отвърна, че не е сигурна дали тя го иска. В продължение на 2 месеца от тази случка тя ту ми казва, че иска да е с мен ту, че вече не ме обича по начина по който преди. Раздвоена е и по този начин и аз нз какво да правя. Техните нищо не знаят и си мислят, че още сме заедно, защото тя не им казва. Не е сигурна дали иска да се разделим окончателно. Аз искам да съм с нея но нз вече какво да направя.

Коментари

1.   Лапе, което не знае какво иска, а баща и трябва да се срамува от това момиче, че е отгледал човек с липса на морал и уважение към хората.

Човек, изневерила ти е, веднъж го е направила, тръпка си и бил за малко, та пак ще го направи. Бягай.

2.   Зарязвай я, вижда се, че не е за сериозна връзка.
Аз на твое място при положение, че ти е изневерила веднъж, няма да мога да съм спокоен, още повече като знам какво беше по общежитията... Тя си е такава явно, направила ли го е, пак ще го направи.
Има и още доста години учене. Другият вариант е да живеете заедно на квартира.

3.   Бягай и се спасявай. Не ти трябва предател.
Ако си мазохист, чупи си главата.
Курва веднъж, курва завинаги. Искаш ли тоя миндил да е майка на децата ти ?

4.   Само не и слагай епитети ако обичаш