Болки в десния яйчник?
Здравейте!
От близо седмица имам тъпа, непостоянна болка ниско, вдясно на корема.. предполагам, че става въпрос за десния яйчник.. консултирах се с мои близки, които ми обясниха, че това е напълно възможно, тъй като съм пред цикъл и на тях също им се е случвало.. ( да вметна, не съм водила полов живот ).. та да болката се появява предимно вечерно време ( дори не бих могла да го нарека болка, а някакво странно усещане ).. и цикълът ми закъснява два дни ( което, разбира се, би могло да е и заради смяната на времето )... обмислям да изчакам още малко и ако цикълът ми закъснее с още 5 до 7 дни да се консултирам с лекар... но въпреки това ще съм много благодарна, ако изкажете някакви предложения или споделите дали и на вас се е случвало нещо подобно! :)

Коментари

1.   Не се притеснявай аз също съм така. От близо 2 - 3 год преди идване на цикъл ме наболяват най различни неща. Един път е друго друг път друго.. Не се тревожи, мен постоянно ме болят, даже и да не ми идва. В такива случаи си взимам Папаверин хапчета ако е нетърпимо. Може да е от простуда също. Успех и кажи дали има подобрения!

2.   На колко си години? Никога ли не си водила полов живот и защо? Възможно е да имаш поликистозен яйчник. За такива неща искай мнението на докторите, а не на случайни жени от този сайт.

3.   Номер 2, какво общо имат въпросите ти с темата?

4.   Отиди си на доктор и обясни, най-малкото ще получиш проф. отговори на въпроса ти.

5.   Благодаря за отделеното време и отговорите ви! :)
Преди един ден ми дойде цикъла и към момента всичко е точно, нямам никакви оплаквания.
Към номер 2 :) на 15 години съм, сам/ сама можеш да се досетиш предполагам защо не съм водила...
Хубав ден и благодаря!

6.   Сигурно се пука киста, случва се много често и не е опасно, само неприятно. Аз съм така от 20 години. Не е всеки месец, но по няколко пъти годишно. Спести си лекарите, от лекар здрав никой не се е върнал.