Като малка красива, а сега грозна
Здравейте момиче на почти 17 съм, гледам снимките си от малко дете (11-12)и се натъжавам..
Обожавах да се снимам, фотогенична бях, но и много чуствителна(мисля, че от това погрознях)
Сега излегждам различно носът ми е дълъг, а тогава имах малко носле, красива усмивка, а сегa крива усмивка. Има ли начин как да се управя говоря за носа и лицето си, не ми е симетрично все още съм красива, но дясната ми част е крива и грозна..
Някакви упражнения или нещо, ще помогнат ли.. :(

Коментари

1.   Не.
Чертите на лицето са си гени, то ти е заложено да изглеждаш по един начин (носа, формата на очите, брадичката, скулите). Хората имаме влияние върху определени неща от външността ни, например може да си боядисаш косата, да носиш цветни лещи или да паднеш по нос и да ти се появи гърбица. Пластичната хирургия може да се намеси и също да внесе промяна, дори да промени цялостно лицето ти, но е излишно. Не съществуват упражнения, с които да промениш дължината на носа си.
Постижимо е да се приемеш такава, каквато си. Направиш ли го, цялата ти визия се променя. Хубавото излъчване често е по-привлекателно от правилните черти на лицето. Замисли се, че има хора, които ни се струват съвършени, но имат виден "дефект". Просто са едни мили, усмихнати, излъчват топлина и около тях се чувстваш добре, искаш ги в обкръжението си. Срещуположния пол също им обръща по-специално внимание, желани са. Обратното също съществува, дори познавам такъв човек. Идеални черти на лицето, височина и стегнато тяло, но все намръщени и кисели, трудно се сприятеляват, защото всеки първо надушва сприхавостта им и страни от тях. Излъчването е голям показател за характера и възприятията. Забележи, че когато се чувстваш добре в кожата си, хората се въртят около теб, сякаш ставаш по-красива, ти се виждаш по-красива в огледалото, ама нищо не се е променило в лицето ти.

2.   След 10 години сегашните ВИ снимки ще ви се виждат красиви.

3.   няма значение, важното е от вътре да си красива

5.   Важното е да си с добро сърце-дупе цици и дълги крачета. :п
Ае не се филмирай, кво като не си мис свят... Пак може да си секси, стига да не се комплексираш с тея шибани мисли. Перфектни хора няма, освен мен и брад пит. Лек ден.

6.   Като за начало си Управи правописа, пък после мисли за фейса.

7.   5, дългите крачета пък за какво? За да може да мъкне по-големи пазарски чанти? Или за да стърчи над тебе?

8.   Към N5 - готино чувство за хумор! :)

9.   Сега кажи че не е секси, когато мацката е по-високя от теб... Па като сложи и високи токчета...

10.   Дългите крака не са индикатор за висок ръст, мацки. Просто е структура. :*

11.   Господи какъв проблем!
И сега какво ще правиш? Не можеш да ядеш ли? Носа да не ти избутва хапката от вилицата?! Или няма да те приемат да следваш? Мога да ти гарантирам , че и с асиметрично лице пак ще си плащаш данаците и сметките. Дори и мис свят си ги плаща. Няма да забременееш или да ти увиснат гърдите ли? От тук мога да заключа кой не е внимавал в час по биология а останалото не ми се коментира понеже си непълнолетна и трябва да спазвам благоприличие.
Погледни се в огледалото и избери какъв човек искаш да бъдеш.

12.   вече не. можело е до началото на полово съзряване

13.   Мерси н8 и ти си много готина(стига да не си момче, че стана малко гейско:п)

14.   За милическите мускули можепда намериш упражнения в нета. За нослето пластика.

15.   Който е дал 1 на коментар 3 явно е някакъв повърхностен материалист, мислещ, че визията е най-важна в живота.

16.   Красотата се асоциира с младостта. Съвсем нормално е да смяташ, че когато си била по-малка, си била по-хубава, защото тогава още си се развивала - очите ти са изглеждали по-големи, защото при децата черепът още не е развит, носът - по-малък по същата причина, кожата - чиста и свежа, защото преди пубертетът няма силни хормонални промени, зъбите, когато са млечни, почти винаги са бели и правилно подредени... огледай се навън - няма грозни деца, докато много възрастни можем да определим като "непривлекателни". Всички тези хубави дечица, които виждаш по улиците, ще пораснат и някои от тях вече няма да са толкова хубави. Някои са късметлии и запазват свежото детско излъчване до по-късна възраст, но повечето - не.
Не трябва да смяташ, че си погрозняла обаче. Това си е естественото ти развитие. Просто се приеми каквато си - почти жена, със своята нежност, женственост, еротизъм, сексапил - все неща, които се развиват в теб сега, когато вече поотрастваш.

17.   От Н8 към Н5/13, не съм от мъжки пол, кажи ми, че си красив, защото иначе анулирам факта, че ми харесва колко си слънчев.

18.   Начи, след 15 години още ще ти порасне носът и ушаците. А като станеш на 70 ще си като чебурашка-шарпей. Накрая ще станеш скелет без нос, ама карай...

Смени фокуса и ги забрей тез работи. Прей нещо - вдигай щанги, далдисвай, скачай с парашут, решавай диференциални уравнения за време.

19.   Хм, толкова съм грозен, че като пиша в темата, телефона ми се изключва на всеки 30сек. че не издържа на лицето ми.
Толкова съм грозен, че като вървя по улиците и листата падат от дърветата, натъжени от гледката...
Взимам една бира, че ме садна :п

Авторке драсни, някой р3д за коментарите... Дали има файда от нас коментиращите...

20.   До 11
Прав си за всичко, но пък за една жена, а предполагам и за мъжете е така, но - важно ни е да сме красиви, за себе си дори, не мислете, че всички жени изглеждат по начина, по който са - дрехи, фитнес тяло, нокти, коси и т. н., само, за да се харесат на някой мъж. Важно ни е да сме красиви отвън, лично мен, това ме прави по-красива и отвътре, макар да е обратното в онази поговорка, че промяната настъпва отвътре-навън.

Авторке, не знам как изглеждаш, но ако не се харесваш, промени се. Тялото се вкарва във форма с правилно хранене и фитнес, а лицето с пластични операции. Струва пари, но ако ти е толкова важно и ти пречи да бъдеш такава-каквато се чувстваш, то учи, работи, събери пари, и ако все още след толкова време, се чувстваш зле, ами - направи си пластични операции при добър хирург, но без вкарване на разни импланти, които стоят неестествено, и е нужно да се сменят. Неинвазивни процедури като ринопластика, попълване на устни, даже вече слагат хиелорон безиглено, оформяне на вежди, зъбни фасети или корони, или пък брекети, зависи. Другите процедури по лицето ми се струват като от филм на ужасите.

21.   И друго се сетих. Дясната и лявата част на лицето, имат различно излъчване. Сложи си дланта така, че да покриеш едната половина - виж се, а после смени с другата. Забележи, че дори погледът ти като излъчване е различен. При мен е така и при други съм го забелязала. При мен, дясната част на лицето ми е по-детска, а лявата е по-женствената и изглежда малко по-добре, някак. Ако само това са ти терзанията, нямаш проблеми.

22.   21, Мойте двете половини са досущ еднакви, даже бъркам ляво и дясно.
Стига я кара да дълбае в раната ве :D Ще пробие отдругата страна.
Огледалото - веднъж седмично в неделя, иначе ще трябват лекарства

23.   Пари момиче като имаш визия не ти е нужна така казваше един мой познат там е сексапила на жената в момента не във това как изглеждаш