Танц с друга
На бала си приятелят ми е танцувал с друга. На пръв прочит няма проблем, нали? Танцът обаче е предизвикателен. Тъй като видях клипа и всичко стана ясно. Той може май месец, аз разбирам сега, декември, и то без да искам. 1.Лъга ме. Та др което е, много ясно се вижда как я оглежда навсякъде, пипа/обарва я навсякъде, търка й дупето, сещате се къде. Дърпат се за вратовръзката му, тя я взе и тн. Като цяло хвърчеше страст. Аз го приемам като първо лъжата, второ-изневяра. Права ли съм? Да, няма лошо да са танцували, но това е too much според мен. Да го приема ли като нормална грешка и ако се повтори да сложа край..? П.п. ходим от година, досега, освен заглеждания, е нямало нищо.

Коментари

1.   Епа човещинка си е, какво толкоз.

2.   Деа технологиите деа. ;(((
Едно време спокойно можеше да се напиеш и да забиеш чуждо без да има опасност да те запише някой воайор и после да ти прави мръсно ;((

Нищо не е станало - споко. Иначе щеше да е с нея!

3.   Първо къв е тоя мъж, който танцува..
Няма второ.
Лек ден.

4.   Направо ви се чудя на вас жените - как изобщо си падате по такива женкари?
Има една поговорка - "Хубавите ябълки прасетата ги ядат! "

5.   Ако това смяташ за изневяра, по добре не се занимавай с мъже! Ще ги подлудиш!

6.   4, а то има ли други? Всички сте еднакви, само, че едните са красиви или богати, или и двете, а другите са обикновени или грозни, или бедни, затова не им се получава.

7.   Номер 2, то и за нашите майки, вашите жени се е отнасяло същото, даже в по-голяма степен, както е сега, само къде не се хвалят. :DDD

8.   Сто процента всички коментари до тук са от мъже. Айде да ви питам тогава ако вашата приятелка така я обарва някой дали ще мислите пак че е нормално?

9.   (5) Защо бе ?
Писне ти от гаджето (нея) правиш селфи как целуваш някоя по бузата и те отрязват ;)
А то иначе, блокираш, не вдигаш телефона, пращат ти смси "ама какво стана та не ме искаш" та трябва и причина да търсиш ... мъъка ;)))

10.   Още в момента, в който си видяла видеото е трябвало да сложиш край. Как може изобщо да се замисляш?
Басирам се, че не се е изчукал с нея само, защото тя не е била достатъчно навита.
Започни да уважаваш себе си.
Зарежи го още днес.

11.   Аз лично бих спретнала един нормален скандал, няма да лицемернича, да се правя все едно няма нищо.
Бих поискала едно нормално обяснение очи в очи, в качеството си на неговата сериозна половинка.
Защо да трупаш гняв и съмнения в себе си, да си създадеш някакъв комплекс, като постъпката (грешката) е негова?
След като ти обясни подобаващо, му прости и не му натяквай. Като цяло важно е досега успели ли сте да изградите доверие един в друг и доказал ли ти е той с действия 'лоялността и любовта си', другото е без значение.

^The Little Donut

12.   Мъж съм и като се замисля не би ми било приятно да видя приятелката ми да танцува еротично с някакъв друг мъж и още повече да го опипва. Така че те разбирам. Аз бих го отдал на контекста, алкохола и емоциите. Ако това момиче е започнало да му се натиска но той стои като пън приятелите му биха го сметнали за обратен.

И все пак ако примерно приятелката ми го направи това ще си имам едно наум и ако видя, че пак прави такива неща и, че много ѝ шарят очичките ще си мисля вече за смяна.

13.   Аре са. Все едно на тебе не ти се е искало някой друг да те хване за дупарата. Глупости само.

14.   Чета и не вярвам на очите си! Пусни момчето да си намери нормална приятелка!

15.   Неприятна ситуация. Не виждам голяма разлика между това да танцува еротично с друго момиче и да го скрие от теб, и да спи с нея. Ако беше някакъв танц колкото за забавата...но както го описваш звучи все едно я желае сексуално и чрез танците си сублимира желанието.
В същото време сме хора - под влияние на алкохол всеки може да направи някоя глупост. Бих те посъветвала да погледнеш голямата картина - това еднократна ситуация ли е било или под една или друга форма се случва често? Той дава ли ти поводи да се съмняваш в него, търси ли друга женска компания?
Преди много време бях пуснала една тема, къде е границата на изневярата. Виж тук: http://spodeli.net/4/story-112423.html
Мен ме контрираха, че макар че не съм спала с въпросното момче, това, което е станало между мен и бившия ми пак е изневяра. В последствие с приятеля ми се разделихме, макар и по други причини. Аз не приемах собствената си постъпка тогава за изневяра, защото наистина беше нещо еднократно, което никога не се повтори, нито с този, нито с друг. Просто лоша комбинация от предразполагащи обстоятелства (музика, алкохол, купон) и отпуснат морал. Нито преди, нито след това съм изневерявала. Но сега ако ми се случи и съм от другата страна, сигурно ще го сметна за изневяра. Двоен стандарт, какво да се прави...
Все пак те съветвам да анализираш поведението му въобще и да видиш има ли наклонности към кръшкане. Ако да - късай.

16.   Too much alcohol е положението, ако трябва да си говорим истината.

Разбира се, ти сама преценяваш колко голяма грешка е това и дали заслужава милост клетникът. Хаха :)

17.   Сетих се за една песен на Олег Газманов "Танцуй, пока молодой" - танцувай докато си млад ;)

https://www.youtube.com/watch?v=fLF74jpYMaA

Има и за жени - "Танцуй пока молодая" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2SNHQNFXUq4

Изводите си ги направи сама ;)))

18.   Щом е за първи път, дай му още един шанс, пък и бал е все пак. Знаеш как е, на бала всеки се отпуска, понякога пийва повечко и се държи доста разкрепостено. Обаче ако още веднъж го хванеш в крачка, направо късай.

19.   Авторке не бих те нарекла луда само, защото си малка (тук се говори за абитуриентски балове). Танцът не е да се качиш пияна на масата и да въртиш задник. Нито пък е да пристъпвате един срещу друг като спънати коне на една педя разстояние. Танцът е ролева игра, изкуство. Виждала ли си истинско танго? Това е най-страстният танц и двамата партньори в него практически изобразяват любов, ревност, привличане, отблъскване. Коронният номер на моята сватба беше именно аржентинско танго, което танцувахме с най-добрия ми приятел. Бяхме репетирали един месец за това изпълнение, даже взехме няколко урока в една танцова школа. Обаче пък предизвикахме страшен фурор. Съпругът ми беше на седмото небе, защото обявих танца като мой подарък за него. По идея трябваше тангото да е танца на булката и младоженеца, обаче мъжът ми адски се притесни от идеята и каза, че на дансинга е като слон и абсолютно не може да се справи с такива пируети. Казах "добре, няма да има танго" и започнах да подготвям изненадата. Подозирам, авторке, че за теб нормалното поведение на мъжа ми в такава сутуация би било да грабне ножа от масата и да се нахвърли върху "съперника". Затова допуснах, че нещо не е наред в главата ти. Горкото момче, то трябва да си наложи автоцензура дори над забавленията си на бала. Утре ще му забраниш бирата. Други ден - срещите с колеги. После - да поздравява съседките във входа. И накрая ще получиш идеалния мъж - пълен социален пън. Да ти е честит!

20.   А, нормална грешка. Женкар е, само ще се чудиш вече какво прави като те няма.

21.   Номер 8, благодаря за разбирането. На всички останали за хубавите смислени съвети благодаря също. Точно това мисля и се опитвам да правя. Говорихме, видях, че съжалява. Ако още един път се повтори ще сложа край. Надявам се това да е правилен избор.

22.   Подкрепям номер 11. Но ако е било възможно приятелят ти да те вземе на бала, а не го е направил и после се е държал така, това вече би било прекалено според мен. В описания случай, ако съм на твое място, бих простила, когато наистина осъзнае как ме е разочаровал и след разговора или по-нататък си проличи, че съжалява. Дано няма повече такива изцепки.

23.   Номер 11. Музиката си беше чиста чалга. Не го ограничавам в нищо и сме се разбрали ако не е окей с нещо да ми казва. Проблемът е там, че от погледа му извира желание към нея. Начинът на докосване и местата подпомагат. Мисля, че става въпрос за повече "душевна изневяра".
Номер 15. Личеше си, чя не е пиян. Попринцип ми беше звъннал и на видеото се видя как след танца излиза навън. По телефона разбрах, че не се е напил. Това се случва за пръв път. Не ми е давал други поводи за такива мисли или подобно. Ако разбера още нещо от този сорт, ще сложа край. Благодаря ти за разбирането