Влюбен съм във нея
Здравейте!
Моля ви за съвет ето и как стоят нещата.. Преди около две седмици се запознах с едно много красиво момиче, запознахме се покрай нейният брат със който сме много близки приятели. Писали сме си едва няколко пъти винаги ми е отговаряла много е интелигентно и възпитано момиче, като цяло изключителна. Няма ден в който да не спирам да мисля за нея. Искам да и купя за наближаващата Коледа някакъв подарък много се колебая между две неща:едното е коледно преспапие, а другото мече със надпис послание на него. Кое от двете ще бъде по подходящ подарък за нея според вас? Също и какви да са ми следващите ми стъпки. Благодаря предварително!!

Коментари

1.   Къв подарък, бе човек, след 2 писания? Ти я покани на среща, тя да се съгласи, пък после мисли за други неща.

2.   Избързваш с подаръците човек, виж първо дали наистина те харесва. Така излиза че я подкупваш да те хареса.

3.   Хахахахахахахахаа
Хахахахахахахахаха
Хаха!
Аз ако я познавам, ще и подаря газов пистолет. Да се пази от теб. Хд!
Ся сериозно... Не и подарявай нищо!!! Пич!

4.   Сериозно ли мислиш, че момичетата в днешно време се печелят с преспапие и мече???
Купи и Айфон, кола, уреди я в офис като твоя секретарка и прочие...

6.   Само гледай, както си я подкарал, след някой и друг ден да не останеш и без момиче, и без приятел...
И после ще пишеш тук теми: "Пак САМ на Нова година"...

7.   Напиках се от смях с коментарите.
Давам ти съвет приятелю. По нататък в живота си ще разбереш, че съм бил прав. В момента не си клати главата и не прави физиономии. Ако си мазохист; няма проблеми, влюбвай се. Знай, че влюбиш ли се, следва и страдание. Смачкай ги малко тези чувства. Предполагам не искаш да изглеждаш на подлога. Харесвай. Искай - тази или друга ама това влюбване го зарежи. Имам доста години зад гърба си доста влюбвания. Едва преди 6-7 години успях сам да си обесня защо не трябва да се влюбвам. От 16 години познавам една жена по която въздишах от момента в който я видях. Пробвах се да сме по близки. И? Отряза ме като изсъхнало дърво. И до ден днешен тя ми е пред очите. Гледам я как старее. Как си създаде семейство, деца. Постоянно се допитва до мен за съвети.
Можеш ли да ми кажеш аз от желязо ли съм? !
Повечето връзки съм се влюбвал. И знаеш ли какво съм получавал след двумесечната еуфория? Разгром! Обиди, мачкане на чувства. Не споделени такива. Общо взето от трите пръста- най дългия. Сам стигнах до извода, че влюбването не е за мен. Нямаше кой да ми каже така както аз на теб. А тази жена която се върти около мен и въздишах толкова години след нея, я намразих. Така ми е в пъти по добре.
За това момиче което говориш, излез с нея. Покажи и, че я харесваш. Някой беше писал по горе. "Кви подаръци - кви 5 лева". "Айфон и купи". Това са днешните момичета. Гледат в ръцете и как ще изглежда до теб. Дали си лъскав, имаш ли Скъпа кола, и какво можеш да и дадеш. Рано или късно ще го проумееш това. А "сродната"ти душа, сама ще те намери. Ти само внимавай. Излез с това момиче и слушай внимателно всяка нейна дума. След срещата ще си прецениш дали ще имс втора.

8.   Предполагам си тийнейджър. Много сладко разсъждаваш.
Както са ти казали, покани я на среща, да излезете и да се опознаете. Подаръци без да сте били на среща и да сте установили, че има някаква химия между вас, ще изглеждат малко зловещо и обсебващо. Ако видиш, че и тя отвръща на чувствата ти, тогава можеш да мислиш за подарък. Ама дето се вика - не слагай олиото в тигана, докато рибата е още в морето.

9.   Разбирам, че хормоните ти бушуват, влюбен си. Но и според мен избързваш. Покани я на среща първо, виж как ще се развият нещата и ако и тя покаже знаци, че те харесва, тогава мисли за подаръци, жестове и т.н.

10.   Хора, той няма да се обяснява в любов, просто ще подари спонтанно подарък! Що за реакции и вие! Винаги има начин да се подари нещо, без да е задължаващо! Ако имаш желание, то тогава и подари мече, но с думите: знам, че се познаваме от скоро, но като видях мечето и ми се прииска спонтанно да ти го подаря за Коледа :) Защото си един прекрасен човек и се радвам, че общуваме :)

11.   Много сте груби. Има малко повече от седмица до Коледа, за това време и ще си пишат, и ще се виждат. Трябва ли да искаш някого за гадже, че да му вземеш подарък за празниците? Авторе, намирам желанието ти да я изненадаш за много мило. Аз лично бих предпочела преспапие, защото са красиви и са хубава декорация. И като подарък в случая ми се струва по-подходящо. Мечето е много хубава идея, сладко е и би ѝ харесало, но ти го искаш с лично послание, а вие не сте достатъчно близки засега. Не мисля, че подаръкът ще се приеме като подкуп да я харесаш, а като знак, че си се сетил за нея и си искал да я зарадваш. Не е и кой знае какво, на Коледа хората си разменят подаръци, не мисля, че е пресилено, не се каниш да ѝ купиш кола. Търси я, пишете си и излизайте, за да се сближите повече. Звучиш като прекрасен младеж и се надявам, че между вас ще потръгне.