Как да я навия за ринопластика
Приятелката ми има гърбица на носа и това напоследък доста ме отблъсква. Знам, че не бива така, но това чуствам. В началото не погледнах този недостатък, тъй като има страхотно тяло, лице, винаги ухае прекрасно и е облечена перфектно, но когато я погледна в профил виждам тази гърбица и ме отблъсква. Тя иска да си направи операция, но се страхува и аз се колебая дали да и помогна с пари. Родителите и я спират, казват че ще се орезили и това я раздвоява. Как да е убедя да си направи тази операция?

Коментари

1.   Е не съм бил на твое място, но като чух какви качества си изброил, които те привличат в нея, няма смисъл и да се опитвам да ти обяснявам как стоят нещата във връзките.

2.   Консуматорски манталитет в действие.

3.   Ти знаеш ли как се прави подобна операция, какви рискове крие и как се възстановява после? На чужд гръб и 100 тояги са малко. Демек да се подложи на това нещо, че после на теб да ти е хубаво, като и гледаш носа.

4.   И аз не харесвам кривите черти на хората, но гледам с други очи на тях когато ги опозная и ми станат симпатични по характер. Обичаш ли я?

Ако тя иска да си направи операция - ще си направи, ако не иска - не би. Не виждам как може някой друг да я накара, освен с манипулация! Да не би да искаш съвет - как да я изманипулираш?

Нужен е добър пластичен хирург, но крие рискове, да остане с изкривена преграда и да затруднява дишането й, или да се наложи повторна операция, тък като не винаги се постига желаният резултат от първи път.

Освен това, по мои наблюдения, хората са най-хубави с природните си пропорции, разбираш ли ме? Виж устните й, очите й, вежди, чело, скули... не си ли пасват идеално? Мислиш ли, че едно малко носле ще отива на другите части от лицето й? В природата, рядко стават грешки, поне визуални.

6.   Боже колко мъка има по тоя свят. Ами ако на приятелката не и допадне че си тъп как да те навие да си присадиш малко мозък?

7.   Като гледам какво долно мислене имат някои хора губя надежда в човечеството. Момче, остави я и търси перфектната!

8.   Дай мацката насам ;) Аз носа няма да и гледам ;))

9.   Ти си направил компромис с нещо, с което подсъзнателно не си бил съгласен, но ти си го пренебрегнал и сега ти е кофти - ами естествено. Например аз лично ако не харесам носа на мъжа, просто не мога да започна връзка с него - честно. Това ми е важно - не знам защо, но го спазвам. И съм доволна винаги като погледна моя мъж в профил и в анфас!

10.   Авторе, а ти перфектен ли си? Да не стане така, че мацката да ти отговори, както си мисля хд.

11.   Добре, а ако мацката не е доволна от нещо в теб примерно от размера ти, как ще се чувстваш? И ще се навиеш ли да се подложиш на операция за уголемяване с риск да останеш импотентен, ако тя си оправи носа?

12.   9, съгласявам се на 100%. Аз съм сериозно момиче, но много пъти съм казвала на приятелки, че с дебелак, джудже и грозник не бих била. Когато те се смеят, че съм глупачка им отговарям: "Момичета, вие сте готини, но не и честни. Уж гледате само душата, но вашите мъже са и красиви, и здрави. Просто не си признавате."

13.   Леле, това да харесаш някого заради самия него със всичките му черти такива каквито са е станало кът и емоция за малцина избрани. Ужас. Само като чета подобни писания се ужасявам, колко примитивна нация сме станали
Едните гледат размера, други килограмите, трети тена, четвърти се интересуват само от изгода и т. н. Взаимоотношенията станаха бит пазар. Ти авторе също не си изключение от правилото. Утешителното за теб е че си в едно стадо с огромна част от масата. Това, което не би трябвало да те утешава обаче, че утре на теб ще ти бият шута, като ще чуеш за себе си поне 10 истини, де ги не виждаш в момента
Баба Торбалана

14.   А замислял ли си се, че ако си оправи носа, ще стане перфектната мацка и тогава за какво си и ти, след като ще може да си намери по-красив и по-богат от теб, щом ще го играем консуматорската?

16.   Просто ти е омръзнала вече и нямаш същото привличане към нея. Ако си "оправи" носа, след това ще осъзнаеш, че гърдите й са асиметрични, краката й са криви, а после ще те дразни как хрупа, когато яде ябълка и как спи на лявата си страна.
Нормално е след известно време привличането да намалее и да започнеш да забелязваш неща, които преди не са ти правили впечатление.
Според мен е време да се разделите, защото колкото и да подобрява външния си вид, все ще намериш нещо, което да те дразни.
А на тези, които веднага ти наскочиха, че си консуматор и комерсиален- не се правете, моля, на толкова морални. Всеки гледа външния вид на останалите хора. Всеки иска да е с възможно най- добре изглеждащия представител от другия пол. Да, душата е важна, ама вечер искаш с яката мацка да си лагяш, не с крокозъбела, нали? Не бъдете лицемери!

17.   Има един филм: "Свалячът Хал" - гледай го!
Там главният герой има един приятел, който гледа у мацките само това дали средният пръст на крака не им е по-дълъг от показалеца...
Абе лудниица е, ще ти хареса! :)

Даже ей-сега ще си го пусна, като се рисетих за него...