Чувствата са по-силни от всичко
Здравейте! Аз съм на 24 и съм омъжена от половин година. С моят съпруг ходим на курс по актьорско майсторство, както и да е.. в този курс има един младеж, който е доста по-малък от мен на 17г е.. Влюбих се. Рева за него, никой не знае за какво са моите сълзи. Три дни под ред го сънувам и днес той ме прегърна за Чао, защото курса приключи, и не се знае кога ще се върне в града, почувствах се прекрасно! Но после плаках много.. Та въпроса ми е какво да правя? Моят мъж е уникален, но аз погледнах в страни и това “дете” ми хвана погледа и не срирам да мисля за него.. съветвайте ме, моля.

Коментари

1.   Грешка акъла е по-силен от чувствата! Нали за това сме разумни същества и това е което ни различава от животните, че не сме първични и можем да се владеем и самодисциплинираме, но от този сайт все повече се убеждавам, че май не е така.

3.   Тц тц тц ... жените сте просто нямам думи.
Ама иначе защо ни слагаш по общо знаменател, ти си комплексар, ти си не знам си какъв си. Какъв съм.. жените се на по 20, мине първата година, вече ви е сигурно всичко и хоп.. срещнах го той е на 17, срещнах го той е на 33, влюбена съм в него,но той е на 55 и има жена и дете и нв знам си какви още тъпотии, докато мъжете ви издържат и си мислят, че сте им верни.
Пълен потрес сте жените без майтап. Абсолютни егоисти.

5.   След като с мъжа ти сте от скоро и е уникален, как така се оглеждаш в страни? Как едно 17г. момченце успя да ти хване окото и чак ревеш за него?Поне едно мъничко оправдание не можа ли да намериш, заради такива като теб всички жени сме смятани за глезли и безмозъчни същества, който не знаят какво искат.
Жена 31г.

6.   Номер 3, не са само жените такива.
Мъжете какво правят - намират си жена да им чисти и готви вкъщи, да им гледа децата няколко години и да си стои вкъщи, а те си развяват байряка наляво и надясно. Това ако не е супер егоистично, не знам кое ще е.
И като сме пълен потрес жените, стой си на сухо, сам и без деца. То и без това не знам коя нормална жена ще се навие да е с теб с това отношение.

7.   Ето точно затова човек се задомява към 30, когато вече се е "наживял", преодолял подобни емоции и поулегнал.

8.   Един път кривне ли не се спира курварлъка е в кръвта вари печи изплува под една или друга форма

9.   Старичка си за него, не се филмирай. Аз, когато бях на 17, тия на 25 ми се струваха вече в съвсем друга категория. Всичко е относително, но никак добре не говори за теб, че половин година след като си се омъжила се озърташ встрани. Не искам да си те представям занапред.

10.   Това твоето не са чувства, а емоции, породени от хормони. Състоянието на влюбване ще изчезне като не виждаш обекта на интерес. Има интернет, за Бога, чети!

11.   Моята баба навремето казваше: Гъз глава изява!