Лъжа мъжа си за бройката
Здравейте! Омъжена съм щастливо, но крия нещо от мъжа си.. той знае, че съм спала с 5 мъже преди него, а те всъщност са 16.. и до ден днешен го лъжа, а той дори не ме пита. Всичко му казвам, но това не мога. Излъгах го, защото исках да не изглеждам долна като всичките.. но това ме прави по-долна.. не исках да е така.. дайте съвет Благодаря!
Ж25

Коментари

1-50 от 61

1.   Да ти имам и проблемите...
Живей в настоящето, а не с миналото...
Какво значение има с колко си била, ако сега всичко ви е наред?
Ако беше била с по-малко, сега по-добра ли щеше да бъдеш?
Никога с жена ми не сме обсъждали кой с колко е бил преди това. Ставало е някога въпрос нещо гаджета това-онова, но никога с конкретни бройки, имена и подробности. Предполагам 10-15 е нормално и достатъчно за да опознае човек другия пол. И много по-важни са отношенията, връзките, отколкото дали си спал/а с някого или не.
Долна била...
Я си направете едно хубаво семейство. Родете и отгледайте 2-3 хубави и умни деца, възпитате ги, образовайте ги, пък тия дето са големите моралисти да си ядат ушите...

2.   Просто забрави темата, той няма как да разбере, че си излъгала. Важното е от тук нататък той да е единственият. :)

3.   Голям праз, ами ако и той е минал 16 девойки преди теб? Ще го приемеш ли за ъъъ как беше - долен? По- долен? Я стига глупости...

4.   Много правилно си постъпила. Не му казвай и той няма да те пита.

5.   Безсмислено е да лъжеш когото и да било, защото самата ти нямаш уважение към себе си и се смяташ за долна, с право според мен, но...

”Всичко му казвам, но това не мога. Излъгах го, защото исках да не изглеждам долна като всичките.. ”

Някаква странна симбиоза между съвест и себекритичност, и критичност към другите.

6.   Като чета, какви неандерталци има в spodeli, с право го лъжеш. Миналото си е минало, не можеш да го промениш и само загубеняците се ровят, а не гледат напред. Това дали една жена е била с двама или с двадесет не я прави долна. Принципно да се лъже е лошо, а да се лъже съпруг или съпруга двойно по-лошо, но в конкретния случай е оправдано. Има определен тип хора, на които такава цифра може да им подейства много отровно на самочувствието. Щом не те пита и ти нямаш работа да му приказваш.

Дядо Торбалан

7.   намери си друг мъж.

8.   Това не е нещо, за което си длъжна да му казваш истината.

9.   "Излъгах го, защото исках да не изглеждам долна като всичките.."

Само чакай да го прочетат ония жени дето се хвалеха в една друга тема с по 50-100 бройки :))

10.   Виж сега, всеки има километраж. Важното и в настоящето и в бъдещето да си вярна. По принцип пет е нормална бройка, но в днешно време се налага да целуваш много повече жаби, за да намериш принца!

11.   Мъжа ми никогс не ме е питал и аз не съм му казвала, макар че сасамо двама.

12.   обидно е да не му кажеш, мен би ми било неприятно, особено ако после разбера, че истината е различна. Да, някой хора казват, че няма значение историята, но тя винаги си има. Да лижеш там, където са влизали 2 метра пишки (фактически 16 човек) почти 2 футболни отбора си е неприятно поне за мен и не бих приел такова момиче, но ако ме лъже естествено аз няма как да знам и ще я приема. Дори бих я приел, ако по-скоро не ме лъже, но ще ми е гадно, някак се губи стойността на жената, когато е играла толкова много, сексът без чувства особено. Аз бих приел една жена и 10 да има, но да е било връзки с чувства от двете страни, а не просто секс..

13.   Дядо Торбалан няма как да пропусне тема за бройките.

14.   Винаги има разминаване между това какъв си и какъв искаш да бъдеш. Представянето на желаното за действителност понякога помага за постигаш нормаални отношения. Кръшкане би те пратило в оня живот, но ако ти харесва, нещата ще излязат наяве.

15.   а защо изобщо повдигаш темата? миналото си е минало и трябва да си остане там. Никой не те пита с колко си била, живейте си, явно нямате сериозни проблеми щом си опряла да се занимаваш с бройката си и не рови назад.

17.   Номер 12, значи имаш проблем с 16 пишки, но нямаш проблем с момиче с две бройки. И двете от дълги връзки, в които, за разлика от оная с шестнадесетте, е имало доверие. И ако оная с шестнадесетте ги е поела с презерватив, то целомъдрената е пиела хапчета, ивали са си доверие и двамата, с които е била заедно са свършвали в нея. Де да знам, 2 метра пишки с презервативи, по-гнусно ли е от една кофа сперма?
Добър апетит...

Дядо Торбалан

19.   Дедото си е повервал, че е некво писателче разбирач, обаче продължава да не вдява какъв е проблема и че не е в самия брой, а в манталитета, който води до бройките. А манталитета не се променя от днес за утре. Или просто така му е удобно, понеже жена му и тя е навъртяла бая километраж преди него, както сам е казвал. А дали е спряла да върти, докато е с него, можем само да гадаем, но той нека си верва.

20.   Деди, деди, мислиш се за капацитет, ама си умен колкото двама тъпи. Жалко, че си част от огромния процент, който поощрява такъв тип поведение. Но добре, че те има, че да може Мара общата да си намери някой будала за съпруг. И Станка да се казва - сейм шит.

По темата - въпреки, че е модерно за тая паплач, която коментира тук, ако искаш да бъдеш един достоен човек - бъди честна. Има хора, за които бройките не са проблем. Но не познавам хора, които да обичат да ги лъжат. Бъди смел и достоен човек. Партньорът ти има право да знае.

21.   <15> Ами да се похвали ;) То ако не се похвали една жена колко е вървежна .. е вярно в анонимен сайт ама .... нали пак ще и завидят ;)

22.   19 :) Той затова я е завел чак в Норвегия. Там на големия студ и на нощите по половин година хормоните ѝ хич да не живнат. И така ще чака докато попрехвърли 50-ка. А след това ще си хване някое младо гадже като студентката с доктора от една съседна тема. :) И пак ще има тука ноу-хау за писателстване.

23.   Винаги ми е било странно, меко казано, че жените с много мъже са курви, а мъжете с много жени -пичове. Ами, сори, ама сте си ориенталци, дори не и селтаци. Не че е някакъв проблем някой да е много морален, а че този, най-вероятно, мери всичко двоен аршин. Което, направо си значи лъжец и хитрец.
За да има много мъже някоя жена, означава, че половината не са ставали за нищо, а другата -че са били бройкаджии, които не са искали да се обвързват.

24.   Аз бих имал проблема с бройките на жената, изхождайки от следната логика. Представете си, че имате малко сладко пухкаво коте, което са ви подарили. Минава време и то бяяга от вас, щото не може да ви оцени е тъпо. След 3-4 месеца намирате друго. То ви ядоства, защото се е изсрало на килима и вие го изхвърляте в перловската река. Плачете неутешно, съвестта ви гризе и бързо си взимате ново коте, но и то неблагодарното се разгонва и хоп - напуска дома ви. Голям яд, вече искате да се докажете и просто следващото коте няма шанс да мръдне. А то 4-тото видиш ли крехък организъм и умира от терора и правилата на стопанката. Тя кърши пръсти, предизвикателството се засилва, че приятелките я ебават: "Ма ти едно коте не можеш да задържиш - къде си тръгнала..." Взима 5, 6, 7 и така 16, стонайсто. Въпроси към публиката: към кое коте грижовната, готина, красива и недолна стопанка с спряла да изпитва любов? Дали обича 16-тото, стонайстото както първите 1-2? За по-бавните реотани: след определен брой еднакви дразнения, се фаща мазол, за да не се усещат дразненията, т.е. на въпросната стопанка котетата ще са и просто бройка. Единствено би я блазнило, ако е некоя рядка порода (готин пич с мангизи, яка кола, вила и каквото решите), за да и завидят всички приятелки и толкоз. Товая е проблемъ т с бройките, че после съпругът/партньорът не е емоционална ценност, както всеки нормален би желал да бъде за жената на сърцето си. Самите пишки и кофи сперма реагират с епидермалния (повърхностен) слой на кожата на влагалищети/гърдите/устата/ануса, който след няклко дни все едно отмира и се маха, но емоционалния мазол остава завинаги - е, в редки случаи пълната амнезия дава нов шанс, ама не разчитайте на това. Горното го мисля и за жени и за мъже и смятам, че трябва да се бяга от курви и курвари, ако искате да бъдете емоционално ценени, т.е. обичани истински. За кормораните, дет' ше рипнат - специално за вас - вие сте изключение от правилото - дишайте спокойно.

25.   В допълнение към горния си пост искам да ви попитам дали сте чували репликата: "Искам да се наживея преди да се оженя/обвържа/фърляя от моста."? Не ви ли се струва, че означава: "Искам да хвана емоционален мазол, за да не ми пука, за да не обичам."
Хора, любовта си е силна емоция, не е за слаби стомаси. Ранява дори. Някои от мъка се самоубиват. Други водят войни. А не е ли най-лесно да я махнем и да живеем по-лесно? Едният начин е с много бройки. После не ти пука за следващия "клиент". Упражнението прави майстора.
Много биха попитали: "Абе, уйо, а как ше разбера коя/кой най-ми пасва, ако не ги тествам яко?" А ако, най-добрия вариант е бил първият, но заради идеята да се не минеш, си го пропуснал? Риск си има, няма как. Да имаш бройки също е безспорно чудесно, но си има цена. Аз лично съм привърженик на малкото бройки. Може и да седя излъган. Ако е така, значи ме лъжат добре. Крайният ефект е по-важен - чувствам се обичан.
М35

26.   Макар, че си постъпила неправилно за негово добро...по-добре не му казвай истината, защото ще започне да се съмнява в останалите ти думи и неща, които си му казвала.

Лично аз ако разбера такова нещо...най-вероятно няма да съм същият спрямо момичето до мен. Да ми каже, че от 5 е спала с 16 и е на 25г....ако тръгна да смятам по колко е оправяла всяка година след като е ваършила 16 ще ми стане лошо. Кофти имидж, но какво да се прави. Ясно, че е било преди, но е неприятно да знаеш за нещо такова. Още повече, че си с този човек и го обичаш, а той те е излъгал.

27.   Продължи напред. Миналото да не ти пречи в настоящето и в бъдещето. Обаче лъжата си е лъжа. Мисля, че е редно да сте едно, да няма лъжи и тайни.

Чул съм, че има наследствени проклатия. Например ако майката на моята приятелка е изневерявала дори веднъж, то и моята приятелка ако се оженя за нея със сигурност ще има такива проблеми... 100 процента и тя ще ми изневери.

28.   23

аз не видях някой тук да твърди, че мъж с много бройки е пич.

29.   Едно време беше нормално на 16-18 да си хванеш първото гадже, да ходиш с него година-две. После след още година примерно да си хванеш новп гадже. И така на на 2-3 г. се пада по една бройка. И примерно на 25 беше нормално бройката да е 3-4 максимум. Нямаше такова нещо като приятели с привилегии и секс за една нощ в тоалетната на дискотеката. Такива бяха изключения и и сочеха с пръст като курвите на квартала. А сега с под 20 ги смятат за светици, а има не малко с по 30-40-50 и тук-таме с по 100 и нагоре, както се беше похвалила една в друга тема, че имала над 100, а приятелката и решила предварително да се омъжи за мъж номер 100. Възприема мъжете като конвейер и решава точно на 100-ния юбилеен да се спре.

30.   И дежурния лаф "ами колко са 100 бройки - по 1 на месец".

31.   Авторке, това са твои лични теми и преживявания.
Стига с този среден пръст морал.
След като сте семейство той е видял в теб определени качества и стабилност. Не му признавай нищо.

32.   Абе луда ли си. 16 не е много в днешно време. Естествено че няма да му казваш. Така ще реши, че си лъгала и за други неща или че 11те са били след брака

33.   Ако една жена има много партньори значи, че много пъти е зарязвана. Мъж от хубаво не бяга.
Ако тя ги е зарязвала защото не са били стока значи жената е нямала правилна преценка за мъжете. Това пък показва други дефицити.

Секса си е секс.

Мъжете можем да го правим и без чувства с една или с много жени, така че бройката няма значение стига да не е насилствен секс.

Жените също могат, но това бие на ку*валък - демек кой плати влиза.

Това е накратко мнението ми.

34.   Не се учудвам, аз чета форума на всеки 2-3 години по месец някъде, тук винаги се е защитавало к*рвенското поведение, Но сега е станало още по-зле, като гледам, от 2016-та не бях чел.
А мъжете, които имат нещо против това, се обявяват за комплексирани, с малки пишки или неспособни да правят секс.

Е предпочитам тука разни анонимни да ме обявят за комплексар, отколкото да обирам утайката и изоставените от другите мъже играчки.

Напълно подкрепям номер 29, много точен коментар.

Номер 27, така си е, не го приемам като проклятие, то си е факт, дъщерите на всички леки жени, които познавам са си същите като майките. Като имат синове е обратно, супер тихи и кротки момчета. Разбира се, това са лични наблюдения и факти от моят житейски опит, при други може да не е така...

35.   Колко от "моралистите" умишлено не са лъгали или симулирали чувства към момиче, само за да получат секс!
Това, морално ли е, "моралисти", как мислите!!!
Моралът, смятате, че трябва да се спазва само от жените ли? А вие да ги лъжете, манипулирате, симулирате чувства, за да спят с вас!
Къде е вашият морал? Или той не ви трябва, вие сте си морални по принцип защото сте се родили с пишки? !!!
Двойните стандарти не минават! Или си го държите в гащите или приемате, че отсрещната страна може да прави същото!
Това е положението! Като не ви харесва, не си го вейте на ляво и дясно.
А най-лошото е да се опитвате да вменявате на другите вина, че вие сте разгонени и поддадени на първична страст! Другите(жените) нямат право на това, за да могат "моралистите" да ги лъжат че са влюбени, да тачат на няколко стана, а пък девойките да реват сърцераздирателно от умиление, взели снимката на любимия, когато той е при друга!!!
Да, да, да, мечти.... ама само мъжки:)))))
Или се дръжте морално или си носете последствията(женени за курви)
МОРАЛЪТ е измерение на човешките взаимоотношения. Той няма пол, той не дава привилегия на едни за сметка на други. Той е за ХОРАТА(и мъжете, и жените)!
Не е приятно да се погледнете в огледалото, знам, ама "моралисти" сега поне знаете истината:)

36.   Ако не те пита, не му казвай, но ако те попита, не крий от него...
Да му е честито на мъжа ти... Взел си е разработена кола с върнат километраж.

37.   Е то всички жени лъжете за това специално.

38.   Той не случайно не иска да знае. Всички мъже подозираме такива неща и не искаме да питаме, да живеем в блажена илюзия, поне докато може. Докато той избягва темата, и ти я избягвай. Само че трябва да решиш сама, ако все пак те попита, какво ще му кажеш. Ако взаимоотношенията ви са достатъчно добри, каквато и да е бройката, надали ще има значение. Проблемът както беше вече казано е, че бройката обикновено говори и за човека... Твоята бройка, както ти си знаеш вече говори за нещо, но все пак от теб зависи дали е било мимолетно състояние, или дефиниция... Никога не е късно да бъдеш този който искаш, и миналото не трябва да те дърпа назад, стига да го имаш правилното решение себе си.

39.   И аз имам същия проблем - лъжа жена си за бройката, но в обратната посока. Казвам ѝ, че тя ми е 15-тата, а е едва третата. Не искам да ме смята за мухльо. Предполагам, на съзнателно ниво няма да го приеме за проблем, но на подсъзнателно жените са привлечени от мъже с повече бройки.

40.   Много интересно как един мери бройките като сумира пенисите в метри, а друг в литри сперма. Аз пък съм чел друга интересна теория. А тя е, че женският организъм има свойството да пази гените на всички мъже, с които жената е правила секс. Като забременее след време в детето може да има смес от гените на различните мъже. Езотериката го обяснява с обмяна на енергии. По приемливото обяснение е, че приемайки сперма в тялото си, сперматозоидите, носейки ДНК, се поглъщат от клетките на жената и тя това ДНК го складира в себе си. Ако жената е била с 10 любовника, то ще има памет за 10 ДНК модела. Като даже може да прави комбинации между тях. Това важи и в случаите, в които сперматозоидите попадат в устата, тогава пак ги асимилира тялото. Следователно женското тяло е нещо като семенна база, което природата го е създала така. Да, забременява при оплождане на яйцеклетката, но генната информация се пази. Та в този ред на мисли май бройките с презерватив са по приемливи, въпреки "метража".
Абе най чист вариант си е девственица, ама се случва рядко вече.

41.   Номер 40, това не е теория попринцип, доста експерименти са направени и е доказано, но повечето не знаят, така че нека се сменят колко сакат.

42.   Странното е, че има едни такива сакрални цифри, дето жените задължително ги съобщават без изобщо да ги питаш. До 22 години, предишният задължително е един, тя много го бичала, той пък бил.... Над 25 предишните задължително са петима, първият е бил Дечко, а четвъртия - голямата любов. Досега една от двете версии поне 20 пъти са ми я сервирали. Стандарт явно има някакъв.

43.   Колко цинично само звучи""за да не изглеждам долна като всичките". Значи авторката абсолютно осъзнава че е долна и лъже, за да го прикрие. Ама в себе си го таи и това явно я измъчва. Ми така е, момиче, долно си е. Човекът има правото да знае, че си доста разработена и сам да си прецени. Като гледам има и доста жени, подкрепящи подобно поведение, което е жалко. Този свят не отива на добре.

44.   специалисти по генетиката прочетох тук да изразяват мнение, да попитам при операция при кръвопреливане днк-то дали се променя или днк има само в спермата....

45.   Номер 44,40 не е обяснил в подробност и съвсем точно причината за това, жената като е имала повече партньори и роди, те да не приличат винаги та бащата. Имаше филм затова, даваха се 10 примера на жени родили деца с друга кожа и естествено мъжете им са били сигурни, че причината е изневяра, но след тест за бащинство са видяли, че те са бащите официално. Тези жени имаха всичките по-бурен живот, нали "веднъж се живее" , и са били с повече от един чернокож. И на мен ми се иска да правя определени неща, без последствия, ама реалността е друга.

46.   До #42

Значи 20 пъти си ги слушал такива версии, а с колко от тях преспа? Мъжете очаквате да спите с безброй жени, но като решите да си взимате сериозна приятелка/съпруга, тя да е девствена. Как излизат тия сметки, 20% от жените ще се е**т с всички, а останалите 80% ще ви чакат кротко да се наживеете за да ви раждат после деца?

Това, което плаши мъжете е, че с по-голямата бройка скача конкуренцията и намалява шансът те точно да си продължат гените. Едно време като не е имало предпазни средства, това жената да има само един мъж е била единствената гаранция. При жените тоя проблем не стои, те винаги знаят, че детето е тяхно. Така че, всичкото това идва от подсъзнателни страхове, няма нищо общо с вашия измислен и лицемерен морал.

47.   Аз съм 40 номер.
Не съм споменавал да съм специалист по генетика. Имам известни познания, но не съм много навътре, дет се вика. Казах, че това е теория, която съм прочел и се опитах да я преразкажа с мои думи. При кръвопреливане не се пренася ДНК. Както и при обмяна на други телесни течности като слюнката при целувка например. Ми нали иначе ако ти се изкиха някой в лицето и пак се поглъща чужд материал. Само и единствено сперматозоидът е способен на това. Той е единствената клетка, която е предназначена за друго тяло, а не за собственото. Единственото му значение е да предаде наследствен материал. Това не е само при хората, а важи за всички живи двуполови организми.

48.   Важното е , да не се увеличават бройките .
Гледай си семейството.
Не му казвай за реалната бройка.
Като компенсация го, направи щастлив !

49.   46 как може някой да е толкова прост, не знам. Нали ако е с мен, независимо с колко е била, сега решава да е с мен. Кой се конкурира за курви, толкова пъти отговаряте с едни и същи глупости и самият факт, че имаш 3 по 5 звезди, показва колко курви има в сайта.

50.   Ако един мъж ти каже с колко жени е спал РАЗДЕЛЯШ на 2 !
Ако една жена ти каже с колко мъже е била УМНОЖАВАШ по 3 !

51.   Както е известно, когато сперматозоидът опложда яйцеклетката, бащините и майчините гени се обединяват и определят наследствените белези на бебето.
Гените са подредени линейно в хромозомите, в строга последователност. Местоположението на всеки ген се нарича локус и се различава при всеки човек. Това позволява на гените в яйцеклетката да се присъединят към съответните гени на сперматозоида.
Както забелязвате има предаване на информация само в момента на оплождането, това е цитат от учебника по генетика. Пиша , за да може повече хора да се ограмотят по темата, а не да разправят глупости , защото тук четат и хора , които приемат всичко казано за истина.
Колко ли са хромозомните двойки 23 на брой при жената и при мъжа , като при оплождане стават 46, значи ли че ако жената е била с повече от 23 ма то на следващите няма да се остави наследтсвен отпечатък , защото вече е запълнен капацитета и, пълни глупости. Четете повече медицинска литература по въпроса. Дали една жена е била с повече или по-малко партньори , не се отразява генетично на плода, повтарям обмяна на гени има само в момента на оплождане на яйцеклетката.
По тази логика един оборотен мъж в средно голям град ще има цяло училище с приличащи на него деца , замислете се по обратния вариант.

52.   47, ВСЯКА клетка в човешкия организъм съдържа ДНК. Сперматозоидите не могат да живеят извън тялото много време, а в тялото на жената - до няколко дни. През това време могат да оплодят яйцеклетка, ако има такава. Ако няма, как точно си представяш, че обменят ДНК - с кое и къде се съхранява тя?? Ако успееш да докажеш тази теория, ще получиш нобелова награда, гарантирам :-)
а дали децата приличат на бащата или не, зависи от много фактори, съвсем не е задължително. Обаче е много по-лесно да се каже, че майката е виновна. Вземи да прочетеш сериозна литература, а не пикантерии и езотерика

1-50 от 61