Не знам какво да правя
Здравейте. Жена на 28години съм. Омъжих се на 17години с 14 години голям от мен. след 8години брак се разделихме, имам 2момиченца в момента на 10 и 7. Бащата на децата не си вършеше задълженията към мен и децата, аз работех, но той постоянно напускаше всяка работа. Крадеше от работодатели, не харесваше заплатата и т. н. Беше некадърен, мързелив и все мислеше от къде да намери пари за ракия, докато аз мислих как да свържа двата края. Егоист голям. Все ми натякваше аз колко пари съм му донесла, аз колко пари съм спечелила. Майка му и баща му живееха с нас в една къща, бъркаха се, за всичко все аз виновна бях. През 2016. 03 месец. Когато бях решила да се разведа се запознах с един мъж на 40, който беше от ромски произход, за съжаление и той беше женен нещастен като мен. Влюбихме се! Напуснах съпруга си и двете си деца оставих на него. Намерих си квартира, която я плащаше той и ме издържаше. Мъжът с който се запознах живееше със втората си жена(българка) от която има момиченце на 3 години, а от първата(циганка) две момчета които в момента са на 16 и 11години и по това време те бяха при майка си в чужбина. И така аз на квартира, той със жена си. Всеки ден идваше при мен, понякога оставаше до следващия ден. След 1месец жена му си замина за нейния си град с детето(по неговите думи), но аз се усъмних че тя разбра за нас и за това си отиде. Както и да е след като тя си замина, ме прибра у тях, така и така и двамата бяхме сами, решихме да живеем заедно, но се криехме не излизах никъде. За да не разбере никой. По това време бащата на децата ми все ми се молеше да се прибера заради децата, но аз все отказвах и накрая той отвори дело за развод по взаимно съгласие и аз подписах. Нямахме намерение да се съберем с мъжа с който живях, но се обичахме много. Отвреме на време си говорихме по тая тема да се разведем да сме заедно и това беше. През цялото време аз мислих накъде да поема-да се върна ли да остана ли? Беше ми много мъчно за децата, баща им ту ми се молеше ту ме заплашваше, че ще ме пребие, убие и за това не можах да отида да ги видя, да ги взема за 2, 3дни. Един ден реших, че няма как да продължим така и на него му беше гузно за дъщеричката му, най-малкото той отиде да я види на няколко пъти през тези 3месеца. Казах му, че реших да се прибера при децата си, той явно не е очаквал това и му стана много мъчно. Много плакахме и двамата, късаше ми се сърцето, за пръв път някой плачеше за мен, много трудно се разделихме. Събрахме се с бащата на децата и той с жена си, но нищо ме беше както преди не бях изобщо със себе си, постоянно плачех, все той ми беше в главата не мога да ви опиша каква болка изживях. Даже за. децата ме ми беше толкова гадно. 4дена изживях един ад, не издържах повече и се върнах на квартирата, която макар и да не бях там, той я плащаше. И пак всичко отначало, жена му сие вкъщи аз на квартира, тя след време пак си замина в нейната къща на 4 часа път, той я закара с детето. Решихме да се съберем, каза ми че двете му момчета един ден ще се приберат., че дъщеря му ще остане при майка си и т., аз ги приех разбирасе, обичах го толкова много. Но той постоянно говореше с жена си, постоянно си писаха сякаш няма намерение да се разведе с нея, постоянно се карахме по тази причина и све мислех дали постъпих правилно като си оставих децата заради него. Един ден той каза, че ще ходи да вземе дъщеря си. Доведе де я тук при нас, разбирасе жена му не знаеше че той не е сам и я даде. Гледах я като свое дете, но от една страна ми беше много гадно за моите две, за които замених тяхното нещастие за моето щастие. Бащата на децата макар че знаеше, че съм с друг искаше да се съберем пак, заради децата. Някой път ми даваше да говоря със тях, но повечето време не. Казвах си аз заради това ли си оставих децата, за да гледам чуждо дете ли, какво щяха да кажат моите деца, че ги оставих за да гледам детото на други хора, че те имат нужда от мен но аз отглеждам друго дете.
Майка и баща ми са разведени от 10 години, аз съм от турски произход. Баща ми научи за мен, че съм с друг и много ми се ядосваше, постоянно ми казваше да оставя този циганин, да взема децата и да отида при него във Варна, където той живее с друга жена. Майка ми беше в Турция, тя не беше против нас, но аз като се караме се оплаквах на нея и тя все ме викаше да ходя при нея да си гледам живота., да не гледам чужди деца. Но аз прекалено много го обичах тогава, приех и децата му, но все не исках да съм с него. Без него не можех., но и с него не можех. Хем го обичах, хем ми беше много гадно. И така минаха 4месеца и разбрах, че съм бременна. И сега какво щях да правя и двамата имаме брак с други хора. Мислех си, ако го родя, моите деца няма да искат да ме виждат. Казах на майка ми, каза ми да го махна. Много го исках детето, но от една страна не го исках. Въпреки че, аз му се ядосвах, че си пише със жена си той пак продължававаше, виждах какво си е писал майтапеха се, аз ревнувах и много се карахме заради това. От една страна знех че ме обича и го показваше всякак, че е така. Писаха си за детето той се снимаше с дъщеря си пращаше снимките, на жена си. Помислих си че той ме използва, че пак ще се събере с жена си, че ако родя това дете заедно с него ще ме изхвърли. На него не споделих за мислите си, само му казах че не го искам заради мойте деца, той го искаше не искаше да го махаме. Мислих с дни наред, как да постъпя, но реших да го махна. И така и стана беше ми гадно но мислех за моите деца. Направих аборт и си казах всичко свърши. След 1 месец взех решение да си тръгна при майка ми, защото ми писна от неговата дъщеря. Беюе на 3години и все се напикаваше на гащите, сереше из стаите, цял ден чистих лайна и пикня, той постоянно с телефона в ръка даже не забелязваше кога дъщеря му се иззаква, нспикава на гащите. Разбира се не казах на него това, че не искам дъщеря му, казах му че не мога повече че мойте деца ще ме заклинат, че няма да ме искат заради това си тръгвам. Пак сълзи до кръв пак болка, не исках да се разделям от него, но се чусвах виновна и за неговата дъщеря и за моите. Той закара дъщеря си аз заминах при майка ми изпрати ме до автобуса, но пак по същия начин, не можах без него а и той не искаше да живее без мен и ми пишеше да се върна. Върнах се пак и старата песен на нов глас. От мухата слон, карахме се за щяло нещяло, но пък много се обичахме. Аз без него не той нез мене не. Заминавах си пак се прибирах. Взе си дъщерята пак, защото тя постоянно плачеше по телефона. Не можеше да говори макар и на 3, само няколко думи. Все искаше баща си и той не издържаше. Жен му научи, че той е с мен, все заплахи за развод, че няма да дава повече детето, все проблеми все караници. 1година дъщеря му стоя при нас, ппсле майка и я взе за 5месеца, той пак я взен и така аз детегледачка, сляпа от любов я гледах, докато майка и работеше, защото нямаше кой да я гледа. Бащата на децата не ми даваше да говоря с тях, понякога разрешаваше. Зимата на 2016 ги взех за 2дни, но стояхме в хотел, после ги закарах при баща им. През цялото това време, пак се молеше да се сънерем и така до 2017. Исках да взема моите деца при нас, но той все намираше причини, че момчетата щели да си дойдат, че нямало никой по закон да ни ги присъди, както и да е. Лятото двете момчета се върнаха тук завинаги при нас. По това време моите бяха при мен за лятото, бях ги взела с 300зора, казах на баща им че ше бъда на кравтира с тях. И пак започнаха караници, аз със 5деца. Моите не ни слушаха, постоянно се карахме и ги закарах след 20 дни а исках да стоят 3месеца. Разделих се със тях само и само да не се караме. Но пак старата песен на нов глас. И пак останах бременна. Този път се зарадвах много, но той не го искаше, защото аз имах брак с друг и детето като се роди автоматично щеше да се пише на негово име. Много плаках не исках да го махам, но той постоянно ме обиждаше и накрая взех решение, че няма да стане. И го махнах, но много съжалявам много го исках въпреки всичко. Мислех си че не мога да живея без него. Баща ми получи удар, аз не подържах врязка с него заради мъжа скойто живея, взе ме заклинаше че си оставих децата заради него, но аз пак не се отказах от него, защото обичта и уважението която той ми даде, аз не видях от никой.
Продължение...

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Ти си същата, която пусна предната тема"Искам дете".
Както казва Вучков-чета(в случая) и не вярвам на очите си.
Забатачена работа, циганска работа. Какво дете искаш, какви 5 лв.
Аборти, родила на 17, не не не... с циганин голяма любов въртяла... много объркано написано.... не го допрочетох дори... трагичен случай си мила...
Зарязала си децата си за да си чешиш чешилото и търсиш немило недраго....

2.   Аман от хора не можещи да превъзмогнат егоистичните си наченки за някаква си емоция.. Може ли да оставиш две СВОИ отрочета заряди някакъв мангал.. те са твоя кръв и плът.. такива хора заслужават единствено нещастие в тоя живот!!!!

3.   Имаме достатъчно излишни цигани в българия, че да въдиш още. Чупка.

5.   Много е дълго. Не го прочетох.

6.   Ти си остави децата заради бай х.. й. Само това разбрах от тая гнусна история.

7.   Ахахахахахх ужаааас. Изоставила децата си щото видиш ли била влюбена. Пълен боклук и парцал си мила. Този те прави на нищо, аборт направи, децата си не гледай, а гледай моите. Жал ми е за теб.

8.   Авторката: Защо преди да съдетите, не се замисляте какво съм преживяла не съм писала всичко тука. Но ме принудихте. Бащата на децата ми реши да продава жена си, майката на децата си за да има пари за него за ракия. А вие дето сте големи расисти, ще ви кажа че този мъж, по точно мангал, както го наричате вие, ме спаси от един сводник. А децата нямам никакви обстоятелства дори и да не бях с този,, мангал,, пак сама и на квартира с две деца. Изпраашташе ме при мъжете за пари, търпях заради децата. Обясняваше ми как ще им е хубаво на мъжете,как да действам, какви движения да правя. И преди да съдите се замислете,какво може да накара една майка да остави децата си, ако бяхте на мойто място вие какво шяхте да направите, престанете с този расизъм, ако бях казала българин щяхте да давате друг акъл,нали.Аз ядох бой от бащата на децата ми заради това, че цял ден работех тежка физическа работа, след 5часа след обяд ме пращаше при клиенти и ядох бой защото не донесох достатъчно пари.Ако не неше този мангал, кой знае сега къде щях да бъда, кой знае дали щях да чуя гласа на децата ми камоли да ги видя. Благодаря за коментарите, много ми помогнахта

9.   Много объркана и неясна история, много неща не ми се връзват. След като съпругат ти е бил мързелив и некъдърен и е давал всички пари за ракия, как си се решила да оставиш децата си при него и по важно е как той успява да се грижи за тях толкова време сам? От цялата история разбрах, че ти и любовника ти не знаете какво искате и какво правите. Щом си дете на разведени родителите, не ти ли тежи, че и твойте деца не могат да растат в нормално семейство? Събирате се, разделяте се, взимате деца, връщате ги. Стегнете се и двамата съберете децата и ги гледайте и възпитавайте да видим дали ви стиска. Ти не харесваш неговите деца, той не харесва твойте а искаш и други да раждаш. От всички най страдат децата, на мен направо свят ми се зави то голяма любов голяма обич, пък той още си пише с бившата си, пък караници, пък проблеми. От всичко писано от теб разбрах, че има само един зрял и разумен човек в цялата каша и това е бившият ти. Въпреки, че си му изневерила и си ги зарязала с децата, човекът е готов да те приеме в името ма децата, но на теб не ти стига разума да го проумееш.

11.   А твоите деца каква обич и уважение получават и виждат у теб! Много си заблудена и единствено съжалявам за милите ти дечица, ти не ги заслужаваш! Твоят ад ще бъде, дебат в който прогледнеш и осъзнаеш до къде си стигнала в копането надолу.

12.   №3 го е казал от точно по-точно....нямам какво да добавя

13.   Всъщност майка ми ме остави мен и брат ми заради друг мъж - изневеряваше на баща ми и ни лъжеше в очите, че не било заради другия, а защото с баща ми не се разбирали (пък аз не бях останала с такова впечетление, освен времето, в което изневеряваше - тя се чудеше по какъв начин да си тръгне). Казвам го за тези, които мислят, че е невъзможно. От тогава живеем с баща ми, дядо и баба (неговите родители) и грам не съжалявам че избрах да живея тук.

14.   Хайде стига глупости. От километър личи, че темата е фалшива, за да предизвика кавги в коментарите. А всяка майка, която оставя децата си заради х*й, не заслужава да е такава!

15.   Ти не си в ред. Заради оная си работа си зарязваш децата си и объркваш живота на много хора! Заслужаваш да си сама цял живот и собствените ти деца да те заплюят. Как не те е срам? !

16.   Защо не си признаеш, че и ти си циганка. Вие циганките вършите такива беотговорни неща в живота си. Те животните се грижат повече за своите рожби отколкото вие. Мисленето ти е циганско.

18.   Като помисля българите затова сме на това фередже дъното то като погледнем и там ни е мястото де гледаме да оплюем да очерним другият да станем съдници. Няма да има оправия докато сме такива жалки

19.   Авторке, горе главата. Пожелавам ти да си оправиш живота, до колкото можеш и не се връзвай на тея злобари от сайта. Айде умната.

21.   Авторката:Децата ги гледа бабата и дядото и са добре, съдът ги остави при тях, аз няма къде да ги отгледам, средста обстоятелствата. В момента всичко е наред, защото баща им се омъжи и си имат детенце. Не съм оставила заради х.. й да вие ясно. Какво трябваше да направя, да ходя да си давам г.. за за пари ли, а знаеше ли се ма кого щях да попадна. Чувам се всяка вечер с децата, взимам ги когато си искам за колкото искам. Пращам издръжки, купувам им дрехи обувки, от каквото омат нужда и аз когато имам възможност. Не съм циганка от турски произход съм, но дори и дс съм циганка щях да се гордея с това. Гледайте предаването на Жоро Игнатов, аз там не видях нито една циганка да си е оставила децата. Кът гледам всичко е при вас българите. Според мен както е писал номер 19 вие сте злобари. Имаше продължение, но не виждам смисъл да го споделя. Аз не си оставих децата, ако ги бях оставила нямаше да ги взимам, нямаше да им се обаждам, нямаше да им изпращам нищо. Дано не ви се случи това което се случи с мен. Желая на всички късмет в живота.

22.   Н. 14, не от километър, а от 10, 000 километра (аз където живея) си личи, че историята е просташки написана. Това е същата авторка чийто теми са измислени от болната ѝ глава страдаща от шизофрения. Това което е написала в нейния коментар НОМЕР 8 е абсолютна ЛЪЖА. Колко пъти трябва да ви напомням, че тази авторка ако не лъже тя не може да живее. Тя страда от шизофрения и от грандомания, а може би и от още някои психически болести. Прочети ѝ темата: "Мога ли да имам пълноценен живот с шизофрения" в отдел "Здраве" и виж какви глупости говори.
Н. 15, питаш авторката: "Как не те е срам"? Тази жена няма абсолютно никакъв срам. Каквото и да пишеме в каквото и да я обвиняваме, ТЯ ЧУВСТВО ЗА СРАМ НЯМА. Ти чул ли си луд човек да се срамува, не нали! Няма и да чуеш от нея.
Модератори, докога ще предоставяте вашия сайт на тази психически болна жена. Всички нейни глупави, измислени истории ги публикувате. Тя, нас мъжете ни нарича олигофрени, а мои теми сте цензурирали без да има причина за това. Скоро ще ви изпратя две теми в които просто ще задам въпроси и да видя дали вашата цензура ще ги допусне. Покажете и вие морал и култура.
Очаквам този коментар да го публикувате.

23.   Ти не си туркиня, Мангалка си, само циганите си изостават
Собствените деца ,
Не разбрах само какъв съвет искаш.
Те животните не оставят, рожбите си.
Само помисли, какво си.