Спрях да го харесвам от нищото
Здравейте, момиче съм на 20 години. За сега все не ми е вървяло във връзките, а последната ми беше с момче на 24, което наистина много обичах. Но за жалост той не ме и преди повече от година се разделихме. Сега имам нова връзка от около 3 месеца, но започнах пак да мисля за бившия си приятел. Не знам какво ми стана, все едно пак се влюбих в него от нищото. И сякаш спрях да харесвам своя приятел, който се държи невероятно с мен, рядко се срещат такива хора, не искам да го наранявам и точно заради това се чувствам ужасно. Толкова дълго време мечтаех да намеря човек, който истински ще ме обича и държи на мен, а сега когато имам възможност да прекарвам времето си с такъв, аз изгубих чувствата си към него. Наистина бях много влюбена в началото, а сега си мисля непрекъснато за бившия и не изпитвам никакво щастие и вълнение когато съм с настоящия си приятел. Любовта е незаменимо и великолепно чувство, предоставящо ти невероятно емоции и не искам да нямам шанса да ги изпитвам с човека, с когото съм в момента. Не знам какво да правя, ако сте били в подобно положение, моля посъветвайте ме нещо.

Коментари

1.   Неписано правило, винаги първия с който си след дълга връзка улита, не знам защо не знам как, но просто не се получава. Така че спокойно с втория ще ти се получи, този го приеми като утеха. И запомни без значение е за какво мечтаем, в даден момент като го получим започваме да мечтаем за нещо друго.

2.   Второ неписано правило - голям % от жените сте чудовищно прости и не оценявате това, което имате докато го имате.

3.   Точно тъй Номер 1, или казано с други думи :историята на авторката е нагледен пример, като ви кажат "Ти не знаеш кво искаш! "

4.   Това е като да смениш работа която си работил 2-3 години свикнал си с всичко и всички и новата работа не е толкова конфортна като старата. Дай му шанс на момчето ще свикнеш и с него трябва ВРЕМЕ

5.   Преди ти си обичала, а той не. Сега той те обича, а ти не.
Е как е от другата страна? ;)

Това жените нямате жал към себе си. Докато сте млади и хубави - не знаете какво искате. Като одъртеете вече знаете, но няма никой от предишните обожатели насреща. Еми.... тъй то ;)

6.   Връщаш се при първия, виждаш го какво говедо е.. и после почваш да мечтаеш за втория..

7.   Ти изобщо не си спирала да си влюбена в първия.
Остави настоящия и бъди известно време сама са да се прочистиш емоционално.

8.   И така докъм 35 години, когато останеш сама и си вземеш котка.

9.   До тук 7 от 8 човека нападнаха момичето за начина, по който се чувства - нещо, което не се контролира.

10.   9< абе то не се контролира, ама Ганьо е перфектен и трябва да каже кой струва и кой не. Обикновено само кой не.