Объркана, моля за съвет
Здравейте на 20 год. съм имам сериозен приятел от 4 години, обича ме ужасно много както и аз него. Преди 1 год. започнах работа, запознах се с един колега.
Уж бяхме само приятели, излизах ме заедно в почивките. Станахме доста близки. Заедно пушим, постоянно сме заедно.
Той е на 29г. Една вечер когато бяхме на работа, излезнахме да пушим. Той ме притисна към стената и започна да ме целува, и да ме докосва, така ме целуваше беше страхотно. Нищо не му казах само, че е луд. От тогава всичко се промени, търси ме постоянно ( само по време на работа). Вече продължава това 3. 4 месеца, той се превърза към мен както и аз към него. Но много ме боли за моя приятел нз какво да правя.
Не искам да продължавам така, опитах да спра но не мога. Когато не го видя ми липсва, постоянно е в мислите ми. Той ми призна че е влюбен в мен. Аз също се влюбих в него но той не го знае, няма и да узнае. Дайте ми съвет моля ви, мисля да му кажа повече да не ме вика да излизам с него и това е. Но мн ме боли за моя приятел той не знае нищо. Кажете ми да му кажа ли или не. Общо взето съжалявам много, да добавя че не е имало нищо освен това че се натискахме. Помогнете ми, не искам да загубя гаджето си. Благодаря! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.

Коментари

1.   Ти как искаш да продължиш да живееш? Като човек или "Ей скивай я тая кранта! Дълго ме мота ама я изплющях! " И после какво? На следващия колега. Сама си реши на къде искаш да тръгнеш. Мога да ти гарантирам, че няма да се почувстваш добре след като те използва въпросния колега. А свестни момчета не се намират лесно. Радвай се че имаш човек от 4 ходини до себе си. Онзи те преследва за един два пъти.

2.   Прекрати една от двете връзки, сама реши коя.

4.   Благодаря на номер 1 много сте прави . Ще спра това нещо , аз обичам приятеля си .