той и аз ?!
Здравейте! Започвам направо... запознах се с едно момче, а аз по принцип съм от момичетата които не правят първата крачка, но реших този път да надмогна себе си и да действам поради факта, че доста го харесвам. И така, запознахме се, писахме си и още си пишем от време на време, но проблема е там, че той наистина много работи и работата му е доста опасна и нестандартна. Момчето има супер обноски, външен вид, изобщо не е надут или пък да се прави на "вижте ме кой съм аз ", много е културен, а аз честно казано не съм очаквала да е такъв точно поради факта, че е от този тип мъже, които на пръв поглед човек би си казал "този ще е страшен боклук". Както казах надмогнах себе си, аз му изпратих покана във фб, аз му писах за първи път, и за втори и трети и тн. , да той също ми е писал първи но само 2 пъти за 2 месеца, не знам това дали има значение. Излизали сме 2 пъти единия от който аз бях инициатора, а следващия път той предложи. Общо взето хем показва интерес хем е резервиран и аз се обърквам, защото не знам дали да продължавам да се опитвам. Най-много се дразня от това че той не казва нищо, а съм сигурна, че той много добре знав, че имам някакви чувства към него, смисъл очевадно е! Не съм грозна, получавам доста мъжко внимание, но не съм от типа момичета които просто така ще си кажат "като не става с този, следващия", просто наистина като си харесам някого и нямам очи за други и не ми се занимава с други. Не знам хора, супер объркано е, той наистина е много зает, в седмицата понякога се случва дори да не почива и да не се прибира, разбирам го най-вероятно си има разни филми плюс това е почти 10 години по-голям от мен и скоро е приключил дългогодишна връзка... вчера се държа много тъпо, отговаряше с по една дума абе държа се като гъз, а предишните пъти, ми казваше някакви готини работи като душичка, слънчице, сладурче ала бала снимки ми пращаше, клипчета, майтапи, както и да е може просто да не му е бил ден или пък да е осъзнал че няма смисъл да се занимава с мен... не знам... ще се побъркам

Коментари

1.   На пръв поглед или още бившата му е силно в главата, или нещо друго го люшка настрани от теб, а също може и да не е сигурен има ли няма ли повече интерес към теб, отново заради друго.Накратко- не е изцяло заинтересован за момента.
Не се побърквай, няма смисъл. Постарай се да се успокоиш, да не се фокусираш толкова върху него. Той щом знае ,че имаш нещо към него, ако реши ще направи стъпки.

2.   " скоро приключил дългогодишна връзка " колко скоро? дали е забравил бившата? ако не, трудно ще се отвори към теб.

4.   Щом скоро се е разделил с дългогодишната си приятелка може да не е готов все още за нова връзка.

6.   авторката: Абе така като го гледам си е много готов, онзи ден лъсна една снимка във фейсбук. Негов приятел го е снимал как се прегръща с някакво момиче в дискотеката, а това не е бившата му! Честно казано очаквах да се събере с бившата ама, да се държи супер с мен и в следващия момент бум всичко отиде по дяволите, добре че имам неговия приятел във фб иначе нямаше изобщо да я видя тази снимка понеже господина си е махнал отбелязването, случайно да не се вижда в профила му... Боже... и аз тука така го хвалих накрая излезна пълен идиот...