Виждам се с обвързан мъж. Моля за съвет
Здравейте, от половин година се виждам с обвързан мъж с детенце. Знам, че повечето от вас ще ме нападнат, но съм напълно наясно с "греха", който нося и единственото, което искам е съвет.
Та, историята ми е следната:
Започнах връзка с обвързан мъж, доста по-възрастен от мен - около 12-13 години. Всичко беше прекрасно, казваше ми, че е лудо влюбен в мен, че ме обича, иска, желае и прочие. Държеше се с мен като с принцеса. Искаше да прекара живота си с мен, но трябвало да бъда търпелива. Е, търпях, търпях, но усещам, че май са ме взели за мезе. Напоследък въпросният мъж започна да се отдръпва от мен..може би е повлиян от страха, че трябва да приключи отношенията си с жената, с която е в момента и за която твърди, че не обича, а е по задължение с нея, но явно има колебания... Не знам какво да направя и как да постъпя. Моля за съвет - да приключа ли отношенията си с въпросния мъж или да чакам и да се надявам, че един ден нещата ще се променят и ще бъдем заедно?
Благодаря!

Коментари

1.   Сама казваш, че започва да се отдръпва, т. е начесъл се е там долу достатъчно време и вече все му е тая дали ще сте заедно или не.
Време е ти да направиш крачката, а тя е-оставяш го!

2.   Аз бих го оставила. Майка имаше една приятелка така над 20 години един се развеждаше и щяха да са заедно. Бла, бла, бла накрая женичката си остана стара мома и не можеше да има деца и някак се пребори да си осинови едно момиченце. Онзи мерзавец сигурно и до ден днешен си е с жена си.
Ако мислиш, че натам вървят нещата по-добре го разкарвай...

3.   Грехът не трябва да е в кавички. Поебал те е пък си му омръзнала вече. Това е.

4.   Не му вдигай телефона, блокирай го. Нека се почувства зле, защото го заслужава. Разиграва ти театър. Не ти трябва такъв. Утре ще постъпи с теб както с жена си. Късаш и продължаваш напред - не си губи времето! По-добре сама, отколкото в нещо като връзка с нещо като приятел.

5.   Наситил ти се е, но явно нямаш друг насреща.
Вземи да му правиш повече фелацио или там каквото му харесва, пък кото доде ;))

6.   Класика в жанра. Поредната жертва на сладки приказки за любов, а пък то било само начин да те вкара в леглото за по - дълго. А, уж ние жените сме били по умни.

7.   Класически случай. Вярвам, че наистина е имал влечение към теб и може би още го има, но според мен изобщо не е имал намерение да се разделя с жена си. Това би му навлякло доста главоболия. Просто в теб е намерил нов сексуален обект и се е възползвал. Сега вече първоначалното увлечение е понамаляло и ти го усещаш. За твое съжаление или не, краят е ясен. А ако го е надушила жена му, за него проблемите тепърва предстоят.

8.   Ти изобщо очакваш ли нещо хубаво да излезе от тая гадост? И да си развали семейството, както си мечтаеш, как мислиш ще те приемат детето и родителите му? А след 10 години, спокойна ли ще си, като му родиш деца, навън е пълно с 12-13 години по-млади и красиви жени, а той явно не уважава брака и семейството. Не искаш ли да си първият избор, вместо утешителната награда? Да си изворът на любов, вместо разрушителката на семейството? Не искаш ли уважение и любов, вместо да си мразената, оплютата? Няма ли свободни мъже, за които да си единствената? Въпросът не е какво ще направи той, въпросът е ти какво заслужаваш

10.   По-скоро сте се привличали от мислите 'искам това което нямам'. Както й това че мъжа е имал момент на липса на контакт със жина си. На теб не ти пука за детето и за това каква травма би изживяло от една раздяла. Ти си егоист. Реално, наистина не ти пука как би му се променил живота от живот със 1 родител за пример. Остави мъжа на страни.

11.   <6> Това, че жените са умни го казват само жените ;))

12.   Ако отделиш малко време да прочетеш колко подобни истории, че и с развръзка има в сайта, сама ще си отговориш на въпросите.
Разбирам, че всяка от вас изживява историята си като различна, уникална и именно тя ще бъде тази, която ще даде всичко онова, което любовникът й не получава от така ужасната си и зла жена, с която са заедно само по задължение, на хартия, по навик, заради децата и т.н. и т.н. Но разберете и вие, че ако един мъж мисли идентично с вас, то няма да ви се налага дълго да сте любовници.
Страх го било хаха, а докато половин година е кръшкал как не го хвана страх!
Ето още един повод да се замислиш - в навечерието на един от най-семейните празници. Мисля, че е излишно да изказвам предположения дали ще го прекарате заедно...

13.   Зарежи го тоя треторазряден актьор и си намери свободен мъж. И сама да си известно време, не е болка за умиране. Е, ако искаш да си на всяка цена с някого, независимо дали е свободен, ще си сърбаш попарата. Всичко в живота се заплаща!

14.   Номер 2, имам подобна приятелка, която си загубни 14 от най-хубавите години да се занимава с доста по-възрастен от нея женен мъж, който се щеше да се развежда. Все не беше подходящ момента да каже на жена си за тях - се чакаше я децата да пораснат, я нещо друго, а жена си я изкарваше по-черна от дявола и уж въобще не си общували вкъщи и едва се търпели. Е жена му най-накрая научи за тях и побесня - постави му ултиматум или развод и да си ходи при любовницата, или да сложи край и да видиш как се приключва 14 годишна голяма любов за по-малко от седмица... Ta дотам с "връзката" и - за него последствия почти нямаше, но за нея беше страшно разрушително. Оказа се на 38 съвсем самичка, без семейство и деца, без собствен дом (цял живот по квартири - беше се преместила заради него в друг град)... а изборът на мъже на неината възраст е доста по-ограничен в сравнение със този на жена в средата на 20те или в началото на 30-те, изискванията и към потенциалните партньори от друга страна също пък вече са много по-високи, отколкото на неопитно момиче... трудна работа... Външният вид, колкото и да се поддържа вече не е като на току-що излязла от унито мацка... Свестните мъже около нея или заети или липсващи... Опита се да завърже някаква сериозна връзка, но не можа да намери мъж, който да става за семейство, все някакви или стари ергени или разведени, които са се опарили и ги е страх да не се минат и внимават... или не я вземаха сериозно И търсеха само секс или беше късно тепърва да си напасват характерите и така... самичка... Всички я предупреждаваха години наред, но тя само за него имаше очи и уши и беше твърдо решена да го чака да се разведe. E, той при първата реална възможност за развод побягна от нея с 200... каквото и да я е залъгвал или себе си да е залъгвал, явно реално никога не е било опция да си остави семейството.

15.   Н. 6 Продължавайте да си мислите, че вие жените сте по-умни. На каква база ти си мислила до сега, че сте по-умни от мъжете. Хубаво е, че ти си започнала да осъзнаваш, че това е една голяма лъжа. Дано повече жени прогледнат и се смирят пред мъжете, че без тях сте за никъде.

16.   Жалка жено, нима повярва на думите му? Щял да остави жена си, с детето, за да бъде с теб?? ! Не се ли научихте... едно 95% от мъжете никога не напускат жените си заради любовница. Или ти помисли, че си толкова специална, че попадаш в тези малки изключения? Смешна си, жалка си, очакваш с нетърпение да разбиеш едно семейство, да разделиш едно дете от баща му. Отвращавам се!!! Не слагай грях в кавички, защото си е чиста проба курвалък.
Сега, ти ли ще си удариш два шамара и ще оставиш мъжа на мира и ще потърсиш необвързан, или ще чакаш да ти бие шута сам???

18.   Кажи на жена му. Нека поне тя знае, с какъв тъпак си има работа и повече не се занимавай с него. Ясно е, че си използвана, типично. Но помисли за жената от другата страна, тя има пълното право да знае, че няма своя половинка, а просто един кух дънер вкъщи.

19.   Добре бе, хора, толкова ли сте компексирани, че на всяка цена искате да сте с някого - независимо дали е свободен, подходящ и пр. Толкова ли не се чувствате пълноценни личности, които да мога да живеят за даден период и сами?! Амеби ли сте или зеленоусти миди?!

20.   Съветът е "Не се занимавай с женени мъже! ", това е просто по - адно не може да се каже.

21.   Нали не си правиш илюзии, че той ще зареже жена си заради теб? Мила и сама знаеш, че това НИКОГА няма да стане и в момента просто си му удобна и забавна, но в момента, в който му омръзнеш ще те смени с друга без окото му да мигне. Той не е влюбен в теб, а просто си четка егото, че е успял да завърти главата на жена много по-млада от него. А ти ще останеш излъгана и с разбито сърце! Така, че колкото по-бързо сложиш край на тази история, толкова по-добре. И не, дори не става дума за морал, въпреки че е доста подло да лишаваш едно дете от баща. Защото с жена му може и наистина да са в лоши отношения, но той със сигурност обича детето си и вместо да е с него, в това време е с теб. Не мислиш ли, че не е честно? Късай и не поглеждай назад!

22.   Ох, против изневярата съм, обаче като чета някои мнения се дразня!
Какво значи "да лишиш някой от баща"? Той, бащата, ако доброволно иска да се оттегли от отговорност, какво са виновни другите?
Вие кого държите отговорен за изневярата, мъжа си, който ви се е клел във вечна вярност или околния свят, които не ви е длъжен с нищо?
Да, има жени, кучки, които като си навият нещо на пръст и през трупове минават, за да го имат. Но повечето истории въобще не са такива!
Мъжът, ако е решил да изневери, ще изневери! Пред вас той е виновен, а не продавачката в супермаркета, ако не е тя ще е колежката, съседката, разносвачката на пици, сервитьорката....
И ако държи на децата си, няма да остави някоя да му ги "отнеме". Той ще е отговорен към тях, дори и разведен! (поне теорията е такава)

23.   От авторката: Много благодаря на всички за мненията и съветите! Много обичам този мъж и нещата съвсем не са на първично ниво и нямам намерение да се отказвам. Оправихме отношенията си и мисля, че наистина държи на мен. Благодаря ви отново. Весели празници, бъдете здрави и борбени! :)

24.   А, оправили сте си отношенията? Но вие нямате такива, той просто те използва за секс. Другото са думи. Щом ти се живее в измислен свят...

25.   И на Коледа ще си сама.

26.   Момиче, толкова си заблудена и наивна, така са те ударили хормоните, че не разбираш колко си използвана и колко отровна е тази връзка за теб. Дано да се осъзнаеш по-рано, а не когато е твърде късно и тази "връзка" е съсипала живота ти.

27.   №16, пишеш, че 95% от мъжете не напускат съпругите си заради любовница. Аз мисля, че и останалите 5% дето си напускат жените и те не го правят заради любовницата-просто животът им е непоносим и затова го правят. А на авторката нищо няма да казвам, то умствения и потенциал е повече от ясен, само ще я попитам-сега са Коледни празници, новогодишни-къде ги прекарва въпросния мъж-с нея, или с жена си? Макар, че без да съм врачка се досещам, че е с детето си и с майка му. Ако и авторката се усети за някои неща-още по-добре ще е.

28.   Как любовникът ти доказа, че държи на теб?

29.   Здравей!
Аз Също съм била в същата ситуация... Той беше по-голям с12 години! Искаше да му правя френска любов, свършваше в устата ми и ме караше да гълтам....
аз бях девствена, излизахме доста време, всички хора разбраха , мисля, че жена му също разбра!
Аз ще ти кажа как действа мозъка на женения мъж :Поради рутината той иска разнообразие, нещо, което да го разтърси, по -млада, секс играчка!
Но слушай момиче, мъжете имат жените с децата си за вече “завоювана цел “ и тръгват “ на лов” за млади кошути, Но това НЕ ОЗНАЧАВА, че те ще зарежат семейството си! Мъжа е така усроен, той никога няма да зареже жена си заради теб! Той я обича, но просто не може да сбъдне сексуалните си фантазии с нея от уважение, че тя е майка на детето -няма да я напусне! Напусни го ти и си гледай живота, проваляш си собствения живот, в ролята на секс играчка и втора цигулка -това ли искаш? !
Аз го напуснах и продължих живота си, няма смисъл остави го... може да е трудно, но е за твое добро

30.   Аз като, авторката колко младички съм имал, но никога няма да изоставя жена си.
Те самички си идват, знаят че съм женен и пак искат, после реват в разни форуми.

31.   Абе винаги съм се чудила на такива жени, вие уважение нямате ли? Няма ли свободни мъже? Не мога да го проумея. Щастие на чужд гръб не се гради. Никога няма да си щастлива с този мъж.