Смесени чувства
Здравейте аз съм Савина на 14 от София. И така ето какво искам да ви споделя и ако можете да ми помогнете... Имах гадже с което ходех от 14. 08. 2018 до 17. 11. 2018 и така каква бе причината да скъсаме ли? Ами аз си знаех, че не е само с мен тоест знаех че крие нещо, но каквото и да ставаше той обвиняваше само и единствено мен. Каза ми, че скъсахме заради мен, защото само го лъжа. Докато не разбрах вчера истината той е ходел с друга още от началото на нашата връзка той ме е лъгал и сега вече избра нея пред мен въпреки, че тя е далеч и могат да общуват само чрез социалните мрежи той избра нея. Аз ли ами аз съм съсипана не знам какво да правя чувствам и болка и гняв, но всичкото това за него е излишно като, че ли не ме забелязва но самата истина е че аз много ама много го обичам и всеки ден без него е АД моля даите ми съвет как да си го върна и как да го накарам да ме обича истински. #благодаря_предварително. :-) :-(

Коментари

1.   Ех, миличка, то ако имаше начин да накараш някого да те обича истински, то светът щеше да е пълен с щастливи хора.
Няма начин, за съжаление.

2.   Спокойно всички сме били в тази лодка. Като ти мине ще си дадеш сметка, че тоя лъжлив келеш,не струва нищо. Айде дано ти мине по-бързо..

3.   Това би било безсмислено повярвай ми. Аз съм на принципа "Ако ми изневери ми изневери той губи" защото това автоматично значи че той няма истински чувства към мен и няма и да има следователно всяко събиране, преследване, връщане става безсмислено

Ж18

5.   Връщане назад няма. Той е решил да прекрати всичко. Естествено, възможно е да се съберете, но имай едно наум. Щом веднъж си е позволил да те отхвърли, очаквай всичко от него. А как да си го върнеш ли? Спри да му показваш, че имаш интерес. Продължи живота си. Често момчетата възвръщат интереса си към момичетата, когато ги преодолеят. При мен например, бившия ми скъса с мен и месец, два по-късно започна малко да ме търси, но вече бях продължила напред и не го отразих много много. Но това, което искам да ти кажа е, че така или иначе трябва да продължиш напред. Нищо няма да промениш, като страдаш. Трудно е, но не и непостижимо. След време ще бъдеш 100 пъти по-щастлива, независимо дали си с някой друг или си сама. Ще си щастлива, че си преодоляла човек, който никога не е бил истински към теб. А реши ли да се върне, те си решаваш, но винаги имай едно наум, както казах. Аз на твое място не бих, но все пак ти си решаваш. :)
Момиче, 15 (утре на 16 хд)

6.   Малка си не си мори главата със келеши.. гледай си уроците, приятелите, по натам всичко ще се нареди, не се притеснявай и не бягай зад хора, които не те искат в живота си.

М29