Въпрос към жените?
Какво мислите за мъжете с бяла кожа, сини очи и светла коса, които имат хубаво, но не типичното мачо излъчване. А по-скоро са със по-нежни черти? Височината е нормална за страната (1, 75), а физиката е по-скоро слаба.
Привличат ли ви такъв тип мъже визуално?

М29, София

Коментари

1.   Не, изобщо.
Ж, 23

2.   Ако нямаш капка мозък /а по въпроса ти личи,че нещо ти липсва/ на Аполон да приличаш няма да те отразя
Баба Торбалана

3.   Нямам абсолютно никакви претенции за цвят на коса и очи. Важно е какво излъчват самите очи, дали е чиста косата. Височината ти е добре, физиката също. Но за да питаш, наистина има нещо, сякаш ти липсва увереност.
Някои жени припадат по мъже със светли коси и очи, други изобщо не ги поглеждат.

Black Sabbath

4.   Не. Лично аз съм много светла и руса и ме привличат по-мургави мъже с тъмна коса и тъмни очи. И предпочитам да не е слаб.

5.   Всеки си има предпочитания и привличане към различен тип.Тук не е до красота , може да си красив , но като няма химия...А ти какъв тип жени предпочиташ себеподобни или по-тъмни ;)

6.   На мен лично много ми харесват мъже или момчета с твоето описание. Винаги заглеждам такива мъже. Сините очи и светлата коса са много добра комбинация. А 1.75 височина ми е добре понеже аз съм 1.60 и тва си ми е високо.

7.   Да.

8.   Мен лично НЕ. Харесвам мургави мъже, високи с леко набола брада. Физиката трябва да е едра т. е да е добре сложен с широки рамене. Но да не е някой нацепен батка.
Ж28

9.   Да, много. Аз доста дълго търсих висок и кльощав мъж и си намерих, макар и трудно. Той е 197см и 78кг, много ми харесва как се очертават кокалчета по кожата му.
Това което всичките ми приятелки намираха да много грозно ме ме привличаше. Направо като видех вякой и не можех да откъсна поглед от него.

Ж32

10.   Не. Но е въпрос на вкус. Някоя друга ще те харесва. Освен това е възможно да те привлече човек, който принципно не е твой тип. Както и обратното - твой тип е, но не ти допада.
Както и друго - някои жени имат предпочитания относно брадата - дали да е гъста, "норнална" или рядка; дълга, набола или гладко обръсната. И т. н. с личните предпочитания изобщо.
Да не говорим, че зависи и какво търси жената, защото за сериозна връзка външността не е достатъчна.
А и в крайна сметка си такъв какъвто си. Приеми се и се обичай. Това е най-важното!
Ж31

11.   Привличат ме мъже с сини очи, но с тъмна коса.

12.   Харесвала съм светли мъже, харесвала съм и мургави, първият ми съпруг беше блондин и по-скоро пълен, вторият е брюнет и по-скоро слаб. Обичам втория не защото е смугъл, а защото е много по-добър и общителен човек.
Добре, аз, авторе, ще ти задам следния въпрос: ти харесваш ли руси жени, със светла кожа, 55 кг и ръст 168 см? Как ще ми отговориш? Никак! Просто защото не ме познаваш. Може тази комбинация да изглежда добре, може да не изглежда добре. Може кожата ми да е лоша, може да имам несъразмерна фигура, може да имам проклет нрав, да съм глупава и заядлива.
И имай предвид още нещо: човешкият вкус е доста манипулируем. Откакто срещнах съпруга си, аз напълно ослепях за мъже, които не приличат на него. Ако се загледам по някой мъж, то той задължително е висок, мургав, с тъмни очи, много къса коса, изразени скули и добре поддържана брада. Т.е. - мъжът ми. Другите въобще не ги забелязвам.

13.   Брей, изкарахте го идиот, защото зададе въпрос в сайт, създаден точно с тази цел.

14.   Ами не, ама си зависи от човека. Важен е характера също. По принцип предпочитам по-мургави, с тъмна коса и добре развито тяло. Да не са обаче някакви напомпани фитнес манияци, защото такива направо ме отблъскват.

15.   Това е все едно да питаш обществото дали харесва банани.. някои харесат, някои не.

16.   Бившият ми мъж е с подобни черти. Вече не гледам външния вид, а излъчването, характера и интелекта. Всъщност и преди гледах това, но явно съм се заблудила.

17.   Визуално ако си красив - да, но сексуално, категорично не. Прави разлика между визуално и сексуално привличане. Визуално харесвам много различни типажи и от двата пола, но секс с тях - тц, а пък за връзка, там нещата не опират до сините ти очи, макар че визуално, харесвам само такива.

18.   Дами, моля Ви! Не съм някакъв тийн в тялото на мъж. Женен съм и имам дете на почти годинка. Причината да се обърна към Вас с този въпрос е:
1. Със съпругата ми сме в много студени отношения, що се касае за секс.
2. Писах тук, тъй като сайта е анонимен. Не бих желал кризата, която преживяваме, да стане публично достояние!
3. От тоталният отказ, който ми е наложен, се чувствам половин мъж...

Вече сте наясно със ситуацията. Или поне с по-важните неща. Как бихте решили Вие този проблем, ако половинката Ви се държи така с Вас? Искам да отбележа, че съм пробвал - романтична вечеря, екскурзия, постоянни подаръчета, комплименти и какво ли още не, за да я предразположа. Но уви, удрям на камък всеки път! Давам всичко от себе си и нищо не се получава! Ходя на работа, поемам част от домакинската работа, грижа се за сина ми и въпреки това намирам време, сили и енергия и за нея! Но тя сякаш, щом роди се затвори и не допуска никиго до себе си (с изключение на майка си, разбира се). Вярно е, че тя е с малкия денонощно, но все пак когато аз съм свободен (визирам 2 дни седмично), я оставям да си почине - дали ще отиде при майка си, дали ще излезе с приятелки, си е нейна работа. Има пълна свобода! Сякаш вече не я привличам. Моля Ви, помагайте...

ПП: Весело посрещане на на новогодишните празници!
Автора

19.   Абе ЕКСТРА си! Всеки има различен вкус за външността! Според мен (така както се описа) си супер, а и да си кажем честно всяка жена умира за сини или зелени очи (дори да не си признава)!
Най-важно е обаче да си готин като характер, а не толкова като визия! Не обръщай внимание на негативните коментари, все някога ще намериш твоето момиче!

20.   Направо си мъж мечта и по външност и по поведение, само дето аз лично харесвам доста високи. Жалко, че тук има толкова прости и заблудени. Жалко също, че жена ти не те оценява, но това прилича много на следродилна депресия и навярно ще бъде временно. Опитай да поговориш с нея, разкрий и душата си и я помоли да направи същото. Ако има любов, все ще намерите пътя отново един към друг, а ако не - тя губи. Можеш единствено да се гордееш със себе си. Мечтая за мъж като теб!
А мургави и с вид на мутри не харесвам, направо ме отвращават! Не знам кой наложи този стереотип, но са си направо гнусни такива, според мен. Ненавиждам ги! Адски са отблъскващи и все повече такива ме въдят, за жалост. Но различните винаги хващат окото, винаги! Помни това :) От все сърце ти желая успех и весело посрещане на Новата година!
Ж, 21