Стига с тези обяснения
Става въпрос за гаджето ми, с който сме съвсем от скоро. Много си допаднахме, влюбихме се, казахме си го. Проблема е, че той не спира да го повтаря, вече се обезмисли всичко казано. Постоянно, като казвам постоянно имам предвид през 1 час ми пише, че му липсвам, че ме иска, как не е срещал такава жена, и още куп други неща със сходен смисъл и дори без смисъл. Казах му, да спрем да си ги говорим тия неща постоянно, а той каза, че ги изпитвал и нямало да се крие и да се прави. Бил откровен. Само, че вече започва да ми омръзва, едно и също все. Вече започна и Обичам те да казва. Много ме привлича, но ако не спре с тия обяснения, ще ме отблъсне. Как да му кажа да се спре и да се държи като мъжкар, какъвто е? Аз дори нямам време да му се насладя от толкова обяснения в любов. Вече не се шегуваме, не се смеем. На Всяко малко мое неразположение се обръща огромно внимание. Всичко прави за мен, готви, плаща, почивки, подаръци, внимание, масажи. Само се моля да се спре с тия постоянни обяснения.
П. с. Не съм мислила никога, че човека, който харесвам би ми досадил с обяснения в любов.

Коментари

2.   Мъжете оглупават, когато се влюбят. Остави го да се полигави. Ще му мине някога.

3.   Объркали сте раздела, темата трябва да е в раздел "Измислени истории"!

4.   Това е много полезна тема за всички мъже, които се оплакват, че приятелките ги зарязали, изневерили им или че жените не им връзвали, въпреки че те правели всичко за тях.

Господа, постоянното внимание става досадно, натрапчиво, задушаващо. Нещо, което се повтаря прекалено често, се обезсмисля. Обожествявайки една жена, поставяйки я на пиедестал, вие обезценявате себе си. А жените попринцип не са привлечени от мъже, които се поставят по-ниско от тях.

Сигурна съм, че много хора тук ще нападнат авторката, че ето видиш ли, имала такова добро момче, което я обичало, пък тя недоволна. Но не е така, в една връзка човек има нужда от партньор, не от поданик. Замислете се сериозно над това.

5.   Зарежи го, като не ти харесва.

6.   Хем сърби, хем боли... Ми зарязвай го и се хващай с някой мъжкар, дето един път няма да прояви нежност и ще те пребива от бой през седмица. То бива лиготии, ама тва на нищо не прилича вече...

7.   Случи ми се същото, няма такава досада. Скъсах с човека и все едно товар падна от плещите ми. И за миг не съм съжелявала.

8.   Ми млад е още, не знае какво представлявате жените. Като му биеш шута, ще разбере... какво да ти кажа... Иначе ни захранват от малки с лъжи как жените толкова харесвали внимание, нежност, любов, и какво да ти кажа... много е налапал въдицата. Затова на жените постоянно им казвам - спрете с тия лъжи, особено към децата си, щото накрая се обръщат срещу вас... Колкото и да ти се иска да е "мъжкар", да те светна, повечето се правят на такива, защото знаят, че иначе не пускате. Като си му пуснала, е дал на режим "момчето на мама". Много от нас не са случили на майка която е избрала правилен мъж, и липсата на баща води до тези неща...

10.   А сега сериозно - струва ми се, че не го обичаш чак толкова много.