Хубави ли са момичета с очила?
Нравят ли ви се? Секси или по скоро не? Само за жени с очила, за мъжете не питам.

Коментари

1.   да

2.   за мен лично си е много секси когато си с очила, те правят нещата по красиви. но не очилата правят една жена по красива и секси, а това какво излъчва, като интелект и себеподържане, походка, усмивка,всичко. очилата са само едно от допълнението на една жена да бъде всичко онова, за да накара един мъж да не се откъсва от нея.
не знам, аз намирам секс във всяка една жена, хипер сексуален съм и за това не мога да се оженя, а трябва някоя да ме спре вече.

3.   Ти да ди чувал за контакгни лещи?

4.   Да, хубави са :)

5.   Аз намирам девойките с очила за много привлекателни.

6.   Хубаво е да правиш секс с момиче/жена която носи очила. Когато ти прави фелацио и по време на самия секс нека пак да е с очила, така пениса ти ще изглежда по-голям, ако иначе ти е по-малък.

7.   Все пак зависи и от визията на момичето, но ДА.Имам една колежка с очила и изглежда много секси с тях.А и не само тя много мацки с очила изглеждат доста възбуждащо и секси.От мен твърдо ДА!

8.   Хубави са ако са хубави под очилата.

9.   Не!

10.   Повечето момичета с очила са доста сладки и красиви.
На някои не им отива и мязат на грозната Бети, но поне на едни 70% от всики носещи им отива и са сладуранки.
Даже напоследък забелязвам, че точно такива момичета ми грабват вниманието, но пак си зависи и от човека и излъчването.

11.   Ами аз съм с очила и много хора са ми казвали, че съм хубава, красива, сипматична и тн
Иначе според мен не е важно дали си с очила или не. Ти винаги си хубав такъв какъвто си и трябва да се обичашш

12.   Ох, Господи... Народът е прост, наистина прост... Момче, не съм аз този, който да ти казва какво да харесваш! Ако на теб ти харесват момичета с очила - тогава да! За секса, съмнявам се, че очилата ще пречат, просто тя ще ги свали (ако настояваш, разбира се).