Не просто той, не просто аз а - НИЕ
Ако някога някой ми беше казал, че съм способна да обичам толкова колкото обичам сега бих се изсмяла и подиграла на тази "абсурдна" реплика, ако ми беше казано, че няма да виждам никои други очи освен неговите и това ще ме прави адски щастлива не бих повярвала.

Ако ми беше казано, че някой ден ще има човек за когото ще ме е грижа до толкова, че да изтръпвам всеки път, когато си помисля, че може да не е до мен. Да се появяват сълзи на очите ми всеки път когато леко се скарам с някого.. та как така аз СИЛНАТА се превърнах в беззащитна и слаба при липсата на моята прекрасна половинка?

Как аз тази за която мъжете нямаха стойност боготворя един единствен мъж а именно МОЯТ!
Как аз онази, която винаги е твърдяла, че светът е твърде труден сам по себе си за да го усложняваме с любов?

Аз, която твърдо съм стояла зад принципите си и съм тъпкала идеята за любов, цветчета и мили думи сега желая милото внимание на моят любим 24/7?
Ще ви кажа как..

Той ме кара да се чувствам в безопасност той ме кара да бъда жена!

Той прави всеки един ден по-прекрасен само с усмивката си!

Той ми казва колко съм красива, но и не се страхува да критикува за някой неща за мое собствено добро!
Той не крие нищо от мен и ми казва всичко дори да знае, че няма да е в негова полза!

Той успя да ми прости най-голямата грешка в живота ми а именно да не бъда сериозна и искрена към него!
Той ме дарява с любов и нежност всеки ден колкото не бих могла да бъда дарена от никой другиго за цяла вечност!

Той ме ОБИЧА и аз ОБИЧАМ НЕГО и това няма да се промени НИКОГА!

Завинаги той ще остане в сърцето ми..
Завинаги и само той, защото не бих могла да намеря по-добър и по-подходящ от него : )
Обичам всяка част от него!

И. в. е. т

Коментари

1.   браво, дано има повече такива теми!!! Честито, празнувай най-великото чувство на земята - бъди щастлива и пий до последен дъх от виното на любовта

2.   Колко хубаво си го написала! Искрено и НЕлигаво:) Хора, повярвайте в любовта, тя съществува!

Борония

3.   И. в. е. т. много се радвам на щастието ти и искрено ти пожелавам наитина това да не се промени никога, но все пак имай едно наум, защото завинаги е доста дълъг приод от време, а човешката природа е променлива... Надявам се искрено да се лъжа...

Лола

4.   Хм, добре се хвалиш, ама айде пак да се чуем след една-две години когато химичната буря от серотонин и ендорфини е отшумяла и са ви налегнали битовите проблеми.
Няма такова нещо като вечна любов! Бъдете реалисти, това ще ви спести доста разочарования.

5.   Така ли № 4 - при мен вече осем години има такава любов. И колкото и да не ти се вярва нещата вървят във възходящ ред, особено секса. А не ми се говори на колко години сме - доста над твоите предполагам.

6.   хе-хе -хе, номер 4, изкрено ме разсмя. То бива негативизъм ама.... Ти сигурно се занимаваш с биохимия и това те е съсипало. Или просто не си обичал/а/ и не си бил/а обичан/а? Поздравления, авторке, радвайте се на страста, "хормоните " и любовта си, пожелавам ви много щастие и не обръщайте внимание на "специалистите по хормони и хормонални изменения", на тях също пожелавам да си я карат по старият начин-слаби успокоителни и сив, скучен живот без страст, без обич, и не на последно място без хормонални бури, които да им развалят битовизма :)

7.   Ейййй, веднага да потъпчете радостта на момичето с реализъм... Оставете я да изживее този прекрасен момент. Нека заедно с нея и ние се усмихнем :)))
Радвам се за теб, авторке :) Накара ме да се усмихна и да ти пожелая да запазиш това щастие в живота и сърцето си :)