Странно поведение
Имам проблеми с приятеля си, които не иска да решим. Супер раздразнителен е напоследък и една дума накриво да му кажа, ме игнорира с дни, или направо казва всичко свърши. Все едно се държи като жената в отношенията ни, а аз трябва да се сдобрявам. Знам моите грешки, и съм му ги признавала. Той не прави същото, а все едно ме порицава, че аз съм виновна, че не се разбираме. На мен ми писна, и аз си имам предел. Казах му, че трябва да си промени държанието, да не е толкова сприхав и тънкообиден. Само така можем до сме си пак добре. Той ми се сопна, че ненавижда ултиматуми, и не мога да му заповядвам, да съм си намерила мъж да ме слуша. На 32 е и често съм се удивявала от приказки, че жена не може да го командва, и никоя не заслужава.
Наскоро пак реши да сложим край, и ми забрани да го търся повече. По-късно същия ден ми изръси, че ако сме имали дете ще се оправим, ще ни сплоти. Искал дете от мен, да си го гледаме. Всичко ще се оправи ако забременея. Изпаднах в потрес. Казах, че на този етап от живота си не се чувствам готова, и ще ми трябва време. Пък и това не е шега, и не може да изисква това от мен ей така. Смисъл имаме проблеми и иска дете от мен. Било му време и иска аз да съм майката. Понякога съм си мислила, че се мисли за престарял и всяка жена за него е съпруга и майка. Хем иска дете, хем не иска да се съобразява с приятелката си. Хем ме обичал, хем супер бързо се дразни и отказва от нас.
После явно пиян ми написа, че сексът с мен му харествал и съжалявал, че не е бил по- често, или не сме пробвали това или онова. Харесвало му да спи с мен, била съм добра и съжалявал, че нямало пак. Казах му, че ако скъсаме да не очаква да правя секс с него, под нивото ми е.
Та въпросът ми е, какво мислите за това объркано поведение?

Коментари

1.   Махай го този и то веднага!