Анален секс?
Здравейте, 22 години съм, не бях изполвал сайта от може би 5 години, но ето, че пак стигнахме до тук. С приятелката ми от известно време имаме желание да пробваме анален секс. Въпросите ми обаче са, дали е нужно да се прави клизма или може и без нея и какви са условията за анален секс без презерватив. Другите тънкости за масажиране и много мазане на анала са ми ясни, интересуват ме конкретните въпроси и много бих се радвал да ми отговорят и дадат съвет само хора, които са го практикували и имат опит. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Разбира се, че трябва да си направи клизма преди това. За презервативи - всеки ще ти каже, че трябвало сигурност и бля бля - да, трябва, но ако сте напълно здрави, имате си доверие и сте чисти няма никакъв проблем да бъде и без презерватив. Аз с моята приятелка съм така и ни е много хубаво. А свършването в дупето и е нещо несравнимо.

Може ако желаете да го практикувате системно да се прегледате за разни гъбички или болести, но сте млади. Ако сте си и само двамата в леглото, няма проблем.

2.   Задължително с клизма за да няма неприятни изненади.

3.   Конкретно щом нямаш акъл да сложиш темата си в раздел секс и интимност си ясен

4.   За протокола - точно тази сутрин го правих с жената ;)

Клизмата не е задължителна ако има баня наблизо. Даже и да го изцапаш не е проблем - миеш се и толкова ;)

Масажиране и мазане на анала по-скоро не. Проникваш с един пръст, после с два, после с три и ако всичко е на ред го мушкаш и до откат ;) Там не хваща.

Успех!

5.   Не е нужно да направиш клизма с много вода. Спмалко е достатъчно, защото в дебелото черво остават части от фекалии и ще е неприятно да се полепят и размажат по двама ви, а и неприятна миризма.
Без презерватив не е хубаво да се прави. В червата има бактерии, примерно стрептококи, ти ако не си си правила тест не знаеш дали ги имаш, а и много други. Може да ги пренесе после във влагалището ти и за имаш проблеми. Освен масаж става и с дилда от по -малко към по-голямо, гела БЕЗ загряващ ефект е по приятен според мен.

6.   Други на твое място да я бяха чукали, аман от глупости...

7.   Клизма е препоръчително да ти кажа ако не искате да има някакви изненади. А условия за без презерватив ами те просто не съществуват ако искате да сте в добро здраве. Веднъж месечно го практикуваме понякога и по често. Винаги с презерватив! Нали знаеш за чревните бактерии и инфекциите на пикочните пътища това е моя съвет

8.   Значи за 5 години пак 0 интелект.

9.   Като не знаете как се прави анален секс, по-добре не го правете...
Аз за всичко плащам, дори и за целувка. Аналният секс ми излиза двойно по-скъп от стандартния. Няма вече безплатен обяд.

10.   Написах в търсачката на Сподели. нет "Анален секс" и излязоха 1920 резултата. Вместо да пишеш поредната тема, можеше да попрочетеш нещо. През ден, през два - "анален секс", аман вече.