Как да разнообразим връзката си?!?
Как да разнообразим връзката си или да се оставим на водовъртежа на живото да ни повлече...
За начало няма да споделям лични преживявания, а ще питам Вас. Как поддържате страста или я оставяте да си отиде?

Защото всички знаем, че за да успееем да задържим вниманието на обекта на желанията ни... трябва да се потрудим. Тук някой ще каже "Ако ни желае, защо да си правим труда? " и може би е прав....
аз лично предпочитам нещо ново, различно, диво и шеметно, но... само с Един.
И така да си дойдем на темата. Какво правите? Споделяте ли фантазиите на партьора си или той вашите...?
В днешно време всички са забързани, сърдити и не им оставя време за "такива глупости", но все пак трябва ли да се оставяме на живота да ни огорчи чак толкова.
Мненията и опитът, които ще споделите мисля, че ще са много полезни за много хора, а и за мен също.

Коментари

1.   Не съм съгласна, че забързаното и напрегнато ежедневие пречи да се разнообразиш в любовта. Правете си романтични изненади, клише, но помага. Припомняйте си постоянно защо се обичате, защо сте заедно.
В секса си измислете интересни сценки, влезте в някакви роли. Купете си играчки от шоповете. Има хиляди начини, просто се остави на въображението. И си говорете.

2.   Идеята ми беше ако някой има желание да сподели подробности по разнообразяването, защото не на всеки му работи фантазията. Аз самата на моменти изключвам и търся помощ от приятелки... като всяка сподели по нещо и се получава доста интересна комбинация...
Авторката

3.   Миличка, един съвет от мен:говорете си повече за секс без да те е срам, вечер като си легнете започвай да говориш за тези неща и ще видиш как сами ще се дойдат на място, аз това съм разбрала от опит, отначало моя мъж го беше срам, но аз не го оставях на мира да питам и разпитвам и да му говоря за секс и накрая той започна да ми говори да ми казва как му и хубаво и т. н. и наистина много се разнообразиха нещата. Успех!

4.   Дайте ми съвет спешно!!! Искам да разнообразим връската си но как???