Объркана съм....леко
Здравейте хора. Искам да се допитам и до вашето мнение по един въпрос. Значи има едно момче (приятел), стар мой колега. Работехме заедно в един магазин преди вече 3год. След това излизахме от време на време ей така просто на разходка, като аз никога не съм давала някакви сигнали или надежди за нещо повече. Усетих от негова страна, че май ме харесва, започна да контактува с мен малко по-различно. Като цяло аз гледах да страня или да показвам само и единствено приятелско отношение. Когато ми пишеше не отговарях много бързо, праща ми целувки аз нито един път не съм му изпратила, за да не си помисли, че може да има нещо повече. Един или два пъти ме кара да ходим на кино, но аз съвсем тактично отказвах. Мислех си, че след 1-2-3 отказа ще се усети малко и ще си даде сметка, но уви той продължава. Аз реално го усещам само, като приятел и никога не би могло да има нещо повече. Обърквам се, защото не знам аз ли си въобразявам, че примерно ме харесва и иска нещо повече или той е толкова ограничен, че не може да се досети? !?
Разбирам да ми каже така и така, харесвам те а у и да се приключи... но не той продължава да си ме кара да излизаме и продължава с целувчиците. Дали си въобразявам, че иска нещо повече или наистина е така?
Благодаря предварително и весели празници :)

Коментари

1.   Ами иска си, правилно усещаш.

2.   Много мъже за съжаление не знаят, че на жената са и нужни точно 5 секунди да установи дали иска секс от теб или не, и за съжаление се самоунижават по този начин, надявайки се нещо от това което правят и отношението което показват да има някакво значение. Уви няма, всичко е биология за жените, но на повечето им е просто трудно да го приемат... по простата причина, че няма какво да направят.

3.   Другия въпрос е какво да правя по-точно ако може съвет :) Последно ме пита, кога ще се видим и аз казах след нова година сега сме 3ти още не е писал, но съм почти сигурна, че до 7ми ще пише и ще трябва пак да измислям нещо :( За празниците пан целувки аз нищо само съм любезна... дано се е усетил вече :x

4.   пробвай го с някое друго момче... не казвам да спиш с някой, а просто кат сте 2мата, да му покажеш или да му кажеш за някое момче, какво мисли за него, ако те харесва, адекватно би изревнувал и би си проличало от поведението му... това е най-лесния начин, който ми хрумва в момента... не е много положително приет, и го казвам, като момче, но работи :) дано съм помогнал

5.   Що за глупости!? Просто му кажи, че го приемаш само за добър приятел и нямаш по-сериозни чувства към него. Толкова ли е трудно?

6.   Както виждаш мъжете от намеци не разбират. Така че ако му кажеш директно виж пич така и така не изпитвам нищо към теб, ще видиш как ще те разбере от раз! Не се притеснявай, ако е мъж на място ще оцени твоята откровеност. Не си длъжна да харесваш някой само защото той харесва.