Няма любов за мен
Здравейте, какво става незнам! На какво се дължи пак незнам! Съвсем нормална съм, хубава съм казват, но едно голямо НО, не мога да си намеря мъж, винаги когато си харесам някой и той също ме хареса някакси така се обращат нещата, че нищо не излиза. Просто при мен до връзка не може да се стигне. Магия ли имам незнам. Някакси той се отръпва от мен. Все едно някой ги отблъсква от мен. Съвсем нормална съм си, нищо ми няма, дори казват, че съм доста симпатична, вече на 30г. се съмнявам да ми излезе късмета., но все пак няма да се откажа. Отчаяна съм...

Коментари

1.   Хей, нищо ти няма :) Не вярвам в магии и не мисля, че това е проблемът. По-скоро може би не си намерила подходящия мъж и подсъзнателно отблъскваш останалите. Може и да греша, но при мен имаше един такъв период. Просто се отпусни и не мисли само за това (защото много жени са обсебени от мисълта, че на 28-30г. нямат сериозна връзка). Когато най-малко очакваш, тогава ще намериш твоята половинка. Звучи клиширано, знам, но е самата истина. Колкото повече го мислиш, толкова повече ще се притесняваш и ще ти е кофти.

2.   Твърдо вярвам в магий, защото съм патила. В твоя случай обаче не мисля, че имаш магия.

3.   Кофти се нареждат нещата. Красива жена не остава сама за дълго време. Не се притеснявай. Пък и хубавите неща ставали бавно :)) По-добре да изчакаш подходящата връзка, отколкото да ти бъде "разбито сърцето" няколко пъти и да намразиш мъжете :))

*Syndrome

4.   Още от заглавието ми намирисва на самосъжаление. Вземи се в ръце. Не е нужно да си "хубав" за да си намериш половинка. Честно казано... външният вид не е от значение при сериозните връзки. От значение е за много други "плътски" и непристойни неща. Огледай се, виж какви качества имаш, как се държиш с останалите, ако всичко е наред и не си повърхноста, се огледай с какви излизаш... Дали те не са повърхностни???
Предполагам проблема не е в теб, значи сто процента е в момчетата, на които попадаш... За жалост трябва да целунеш няколко или много жабоци преди да срещнеш принца.
Успех!

5.   за магии не говори тва е внушение. и на мене ми разправяха че имам магия че е направена мъжете да бягат от мене и да съм сама до края на живота си. е не съм разваляла магии не съм ходила по врачки и гледачки. като срещнах подходящия човек се отпуснах и го възприех напълно нормално което го накара да направи същото. просто спри да търсиш и да се вманиячаваш по темата. успокои се и всичко ще се случи както е трябвало.

7.   благодаря на всички ви!

8.   Защо толкова си си навила на пръста непременно да си обвързана. Според мен "грешните" ти избори идват от там, че отчаяно търсиш някой на всяка цена. А като го намериш е възможно да си поставяш твърде високи изисквания, от там и да се разочароваш. Радвай си се на свободата. Никой не харесва отчаяните хора. Направи един самоанализ на предишните ти връзки и си извади заключенията, къде и защо се е объркало. Направи си една хубава прическа, погрижи се за себе си. Радвай се на живота... А тя любовта ще дойде. Но не и докато ти е самоцел. Успех и повече усмивки! :)

9.   послушай горните. Не вярвай в магии - това е едно оправдание за доста хора, за да избягат от отговорност за живота си - ами магия, значи външно нещо, и аз не мога да сторя нищо!!!
Откъсни се от желанието си на всяка цена да имаш партньор, приятел. Била си на 30 - е ?? Чудесна възраст!
Само не почвай сега да натискаш хората за деца и семейство, че съвсем ще го закъсаш!
Съветвам те на първо време да си гледаш живота, да се наслаждаваш на всеки ден - крехък е много, живей го! Живей за и със себе си и не чакай от другите - никой няма да ти даде и да те направи щастлива, ако ти не се направиш доволна и щастлива!
...ако промениш нагласата си, няма начин - ще намериш и партньор, но пак внимавай с очакванията си - ще избяга, ако са прекалено високи..и с право

10.   Себеужаващите се мъже също са обсебени от тази мисъл! Не е само при жените, аз също съм в твоето положение. На 28 и все още не съм имал връзка. Иначе нищо ми няма :)
Бъди сигурна в действията си, просто не си намерила правилният човек.