Колегата
Здравейте, искам да споделя, нещо което не ми дава мира от известно време насам. Започвам да се влюбвам в колегата, с когото сме много близки приятели, откакто работим заедно. Много сме си близки, говорим си за всичко, имаме сходни възгледи. Проблема е, че се появи влечение между нас, аз го забелязвам отдавна у него, но той се опитваше да го крие, наскоро го призна и се опита да ме целуне, но аз го отблъснах. И двамата сме семейни и имаме мн проблемни отношения със съпрузите. Аз миналата година за малко не се разведох, защото разбрах, че съпругът ми ми е слагал рога, досега не съм изнверила и приемам изневярата за нещо много долно и позорно, не съм вярвала, че мога да изпитам такива неща към женен мъж. Съвестно ми е.
Започна едно безсъние, вълнение, размисли, дори мастурбирам мислейки за него... Кажете какво да правя, да се отнасям, как да реагирам в тази ситуация? !?

Коментари

1.   ами душата и тялото ти искат да ти кажат нещо.

дали ще ги послушаш си зависи от теб.

2.   Може и да си мислиш, че така му се пада на мъжа ти, но истината, е че ако допуснеш нещо да се случи с колегата ти, няма да си по-добра от него, нито от любовницата му. Ще причиниш същото, което си преживяла на жената на колегата си и ще рискуваш не едно, а две семейства. Ако можеш да живееш със себе си с тая мисъл, аз не бих могла.

3.   Недей-чисто по човешки ти го казвам, не се занимавай. Тия влюбвания и вълнения са само в твоята глава. Ще те изчука и ще те зареже и ще се чудиш как да ходиш на работа. Интересна си докато си чужда. После просто ще се чуди как да се оттърве от тебе. Нищо, че те лъже, че има проблемни отношения, той няма да остави жена си. Освен ако тя го изгони

4.   Въпроса не е какво да правиш с колегата, какво още търсиш при " съпруга ти "!?

5.   Сигурно имаш деца, ако искаш да ги гледаш сама давай, следвай сърцето си. Такива съвети ще ти дадат повечето, тук.
Но отрезвяването, ще дойде много бързо и болезнено!

6.   Ми изплющете се и готово, кво го мислиш толкова?

8.   Очевидно не те иска, стига си го притискала!!

9.   Ама аз се чудя едно - защо не си взела нещицата и да си напуснала мъжа ти? Слагал ти е рога, ти недей го прави. Не е редно, бъди по-добрият човек от двама ви. Номер 3 е прав/а. Той няма да напусне жена си. Ти ще си просто утеха, един бърз секс и толкова. После вече ще отмине интересът към теб, а след това може би ще си разочарована.