За жените зодия лъв
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам тези от вас,които са имали или имат връзка с жена зодия лъв какви са те като хора?
Характер,качества?
Какви са в леглото?
Благодаря ви!

Коментари

1.   В моето семейство леля ми е лъв,но изобщо не я харесвам.Обича да е в центъра на събитията и много се хвали.Има се за нещо повече от другите и е много властна,лицемерна също.Ако започна да разказвам,цял роман ще напиша.То си е до човека в крайна сметка.
Не искам да ти втълпявам разни неща, хората са различни,а това са мои наблюдения спрямо дадена личност.

От момиче телец:)

2.   В леглото са супер. Отне време докато чуя обичам те. Беше отдавна, не си спомням в подробности, но определено и беше важно как изглежда, точно като царица сред женските си беше, пък и като гледам още е. Не са лесни, но пък си струва да направиш всичко да я имаш.

3.   Направо не можах да остана безучастна. Потресена съм! Нито характера, нито качествата, нито възможностите в леглото, нито стойността им, нито абсолютно нищо, не зависи от зодията. Много грешно да разчиташ на това и да се извади обща статистика...

Aks

4.   Явно ти си зодия Папагал. Така че какво да ти кажа...

6.   Приятелката ми е зодия лъв, не вярвам много в тези неща но ще ти я опиша - много красива, много лоялна, обича да е специална и център на внимание, но разбира хората, добра е, многознайка е, доста е ревнива и това е.

7.   Това за зодиите е тъпо. Аз съм жена Лъв- обичам да се грижа за партньора си, всеотдайна съм, когато тръгне да ме критикува и почувствам че желанието и старанието ми за неговият комфорт е неоценено от негова страна и бъда засипана с незаслужени обиди ставам лоша. Скандалът започва. Не съм конфликтна и заядлива, скачам в отбрана ако се почувствам наранена. Давам и правя всичко за човека, който обичам. Не изричам “обичам те “ не мога и не вярвам, когато ми кажат “ обичам те”. Сексът - не съм много опитна. Старая се партньорът ми да се чувства добре и да му доставя удоволствие. Моите претенции в леглото са -секс да има било за 2 Мин. И в една и съща поза пак е чешене на моето его-желана съм.

8.   Забравих да добавя, че винаги става на моето. Лека по-лека с търпение постигам това което желая винаги до сега и се надявам и за в бъдеще да е така

9.   Имах голяма любов зодия Лъв. И аз съм Лъв:) Типични представители на зодията сме. С повечко его, обичаме да говорим за себе си, да сме център на вниманието. Какво да ти кажа за нея - чувствителна, много нежна, с голямо сърце, злопаметна, ревнива (аз й изневерих два пъти). Отне ми 4 години да се сдобрим след окончателната раздяла. Казах й всичко откровено кое защо се е получило. Прости ми. Махна ми блока във Фейсбук и сме в симпатични отношения сега.

Приятелката ми е Стрелец и не мога да се наблагодаря как се срещнахме. Печена, с класа, умна, с чувство за хумор, дисциплинирана.

Не ми се вярва в зодии, но животът ми е показал досега - с Овни, Стрелци, Близнаци, Риби най-близки ставаме. Страхотни приятели имам от тези зодии.

Според мен хващай мацката, не се чуди, времето ще покаже един за друг ли сте:)

10.   Много горделиви, суетни, безкомпромисни, егоисти
Но пък грижовни, верни, добри в леглото
Обичат парите и подаръците

11.   Ревниви, елитарни, деспотични гъзарки. В секса са невероятно пламенни и отдадени. Обичат да са център на внимание и не понасят конкуренция. Може да се влюби безумно в теб, но също така и да ти бие шута без да и мигне окото. Не се оправдават и обясняват на никого, обичат свободата си и често сменят партньора ако се почувстват притиснати. Изневеряват без угризения. Могат да бъдат и много мили, щедри, раними и добри. Притежават невероятно актьорско майсторство и никога не е скучно около тях. Често пъти са направо инфантилни в поведението и разсъжденията си, но в това им е чара - като непослушни деца са. Ерогенни зони са гърба и шията и са майсторки на фелациото. Харесват всякакви пози и места за секс, но задната прашка им е любима а пък ако е в парка.. :)
Имал съм две лъвици в живота си. С едната бяхме две години, другата се отказа на втория месец. Трудни характери са, не е лесно да им задържиш вниманието и интереса за дълго. Ако си готов да и дадеш да контролира изцяло живота ти, докато тя си прави с теб и всички останали /защото винаги има такива около нея/ каквото и както си иска, действай! Тръпката е жестока.. във всякакъв смисъл ;)

12.   За ревниви не съм съгласен, зодия Овен съм - мъж Харесвам зодия Лъв, Стрелец, Водолей и Везни Лоялни хора са и доста наблюдателни. Най много се разбирам със Стрелец, Лъв и Водолей Най вече зодия Лъв пълнят ми душата защото съм добър човек